• 8 základných nerestí

  Existujú stovky receptov na šťastný život. Všetky sa ale viac-menej sa obmedzujú len na praktické rady, ako prežiť a nezabiť sa, ako sa udržiavať v relatívnej pohode – cvičením, meditáciou, vhodnou stravou.
 • Duševne ZRÚTENÝ?

  Zdá sa, že duševne zrútených ľudí je dnes viac ako tých zdravých. Psychiatri sú vybookovaní na mesiace dopredu a antidepresíva sa pomaly ale isto stávajú každodennosťou našich dní.
 • Prečo pozitívne myslenie niekedy nefunguje?

  Pozitívne myslenie je dnes už bežne zaužívaný pojem; znamená určitú životnú filozofiu alebo metódu, ktorú sa odporúča uplatňovať v prípade, keď si niečo veľmi želáme, alebo keď sa obávame, že niečo nedopadne tak, ako chceme.
 • Konám ako cítim

  Dnes je v kurze orientovať sa podľa emócií. Urob, ako to cítiš. Daj na svoj pocit. Riaď sa podľa emócií, lebo len tie hovoria pravdu. A my skutočne nasledujeme svoje pocity, akurát ten efekt nie je až taký skvelý, ako sme dúfali.
 • Kvantové liečenie

  Skúsili ste sa niekedy samých seba spýtať jednoduchú otázku: Kto som? Skúste to hneď teraz. A čakajte na odpoveď. Zachyťte ten prvý signál, tie prvé 2-3 sekundy, kedy reaguje vaša intuícia a dôsledne ju oddeľte od toho, čo vám o pár sekúnd neskôr bude našepkávať váš rozum...
300x600