Časopis Horoskopy & Lifestyle

2 2022Na Slovensku je len málo časopisov, ktoré dávajú prednosť zmysluplnému obsahu a novým informáciám.

V našej redakcii sa snažíme o to, aby sme Vás inšpirovali k inému pohľadu na život, vzťahy, zdravie, stravovanie, krásu, bývanie... na všetko, čo sa aj Vás dennodenne týka.

Nový životný štýl už nie je alternatívou, je prirodzenou cestou tejto doby pre každého, kto chce žiť zdravšie a spokojnejšie.

Všetky články pripravujeme s odborníkmi a záleží nám na tom, aby nás obklopovalo čo najviac usmiatych a spokojných čitateľov a čitateliek. Aj horoskopy, ktoré pre vás pripravujeme, sú z rúk profesionálnych astrológov a numerológov.

Novým a hlbším pohľadom na životný štýl chceme šíriť harmóniu a pohodu. Kto sa chce uvoľniť a príjemne naladiť, číta Horoskopy & Lifestyle.

Život je ružový, a ak aj náhodou nie, možnosti existujú :)

Milí priatelia,

žijeme v uponáhľanom svete, v ktorom sa nestíhame zamýšľať nad každodennými povinnosťami, nieto ešte nad vlastným životom. A predsa, akokoľvek sa nám zdá, že popri všetkom, nemáme čas riešiť svoje zdravie, vzťahy alebo samých seba, práve toto sú tie najdôležitejšie veci, bez ktorých nič okolo nebude fungovať dobre. Otázkou je, ako si poukladať všetko tak, aby sme fungovali v rovnováhe.

Aby sme sa rovnocenne venovali práci, vzťahom, deťom aj sebe − svojmu telu aj duši. Aby sme mali dostatok energie a vitality. Aby náš život bol iba ružový, aby sme sa tešili z každého dňa a na každý deň. Možnosti, ako urobiť svoj život krajší, zdravší a šťastnejší, existujú :).  Pre svoju pohodu môžeme urobiť my sami veľmi veľa...

Preto sme vytvorili priestor, v ktorom sa snažíme prinášať nové pohľady na zdravie a životný štýl, aj na rozvíjanie nášho duchovného sveta. Ak si chceme dnes zachovať psychickú pohodu a dostatok energie, ružová tabletka proti bolesti hlavy to určite nespraví. Treba hľadať a využívať nové cesty a možnosti, ktoré existujú a sú tie najprirodzenejšie − alternatívna medicína, zdravá strava, duchovný rozvoj, Feng Shui...  Časopis HOROSKOPY & LIFESTYLE prináša z každého trochu  a vytvára  celkom nový životný štýl − lifestyle tretieho tisícročia.

Žite ho s nami.

Vladimíra Dutková - Mináčová

šéfredaktorka a vydavateľka