• Chudnutie podľa piatich elementov

  Chudnutie – večne aktuálna téma, ktorou sa zaoberá snáď každá druhá žena a nejeden muž, tak často popisovaná na stránkach ženských magazínov, ktoré prinášajú tisíce „zaručených“ tipov na to, ako sa zbaviť nadbytočných kíl..
 • Chudnutie so superpotravinami

  Takmer každý človek, zvyknutý na modernú stravu, konzumuje jedlo s nedostatkom minerálov, potraviny striekané pesticídmi, mäso odchované na antibiotikách, hormonálne upravené mliečne produkty, rafinovaný cukor a modifikované obilniny...
 • MENTÁLNE CHUDNUTIE

  Opäť sa blíži leto, odhaľujeme svoje telá vrátane tých partií, ktoré sme v zime zanedbali. Robíme možné aj nemožné, aby sme vyzerali dobre, štíhlo a zvodne – vrátane „zaručených“ rýchlych diét, trápenia sa v posilňovni až do úmoru, či dokonca hladovania a podobných drastických metód.
 • PREČ S KILAMI NAVYŠE

  Pochutnávať si na skvelom jedle, mať štíhlu postavu a pevné zdravie môže byť realitou pre každého. Otázka ideálnej postavy a váhy trápi väčšinu žien od nepamäti.
 • CHUDNUTIE POD LUPOU

  Chudnutie z pohľadu tradičnej čínskej medicíny vyžaduje komplexné vyšetrenie zdravotného stavu. Nadváha či obezita sa berie ako chorobný príznak oslabenia funkcií vnútorných orgánov.
300x600