ZABUDNITE NA BOD G, ŽENY CHCÚ BYŤ ROZMAZNÁVANÉ NA CUV

Bod G je minulosťou, teraz je tu CUV. Cez tento bod viete rozmaznávať najerotogénnejšiu zónu ženy a priviesť ju k možno najlepšiemu orgazmu, aký kedy zažila. Už ste sa niekedy dali na hľadanie bodu G a neboli ste si nikdy istí, či ste ho našli? Dlhšiu dobu bol bod G, (pomenovaný podľa gynekológa Ernsta Gräfenberga), považovaný za ultimatívny „horúci bod“ na dosiahnutie extatického ženského orgazmu. Má sa nachádzať na vnútornej hornej časti vagíny a počas vzrušenia napuchnúť a zdrsnieť. Tisíce mužov a doktorov trávili hodiny skúmaním tohto tajomného centra vzrušenia. Niektorí úspešne, iní nie. Dnes dostáva bod G konkurenciu. A to regiónom nazývaným skratkou CUV. Ale predtým, než sa k nemu dostaneme, si ešte povieme niečo o vagíne. Miesto „tam dole“ – šuška, mušlička, mačička, slivka, pipinka, dieročka, kundička, buchtička, škáročka – pre vagínu ženy existuje tak veľa názvov, ako existuje foriem, farieb a veľkostí ženského pohlavného orgánu. Oficiálne pomenovania však neznejú nejako vábne ani eroticky: ženské pohlavné orgány, pošva, pysky ohanbia, dráždec..., čo asi svedčí o tom, že sa časti ženského tela, prinášajúce nielen slasť, ale aj to najkrajšie a zároveň najdôležitejšie pre ľudstvo – jeho reprodukciu, v našej kultúre považovali prinajlepšom za podradné – zvieracie, prinajhoršom za hriešne, špinavé a temné. Zarážajúce je aj to, že mnohé dnešné ženy nemajú potuchy nielen o tom, ako vyzerá ich vagína, ale ani ako funguje. Pre mnohé je to tabu a to až také, že sa hanbia dokonca so svojím partnerom hovoriť o tom, čo sa im páči a čo nie, čo ich privedie k vyvrcholeniu a čo im nie je príjemné. Ako každý muž, tak aj každá žena vyzerá „tam dole“ trošku inak. Preto má každá iný názov pre svoju vagínu a takisto aj inak reaguje na dotyky. Jedno ale majú spoločné: milujú, ak sa muž pri predohre postupne a rôznymi technikami približuje k ich vagíne a rozmaznáva ju. Aby tento postup bol správny, povieme si zopár faktov o najerotickejších častiach „reprodukčného orgánu“.

 

Vagína

Pošva alebo vagína, je svalovo-väzivová trubica, ktorá je pôrodnou cestou a súčasne ženským kopulačným orgánom. Predná stena pošvy je dlhá asi 7 cm, zadná okolo 9 cm. Do horného konca pošvy sa vnára kŕčok maternice, okolo ktorého sa vytvára klenba pošvy. Dolný koniec pošvy sa otvára medzi malými pyskami ohanbia do predsiene pošvy, okraj tvorí pošvový otvor. Vďaka mnohým záhybom a kožným vrstvám je pošva veľmi plastická. Viditeľnú časť vagíny nazývame vulva. V prednej tretine vagíny sa nachádza najviac nervových ukončení. Klitoris alebo dráždec je citlivejší ako penis, pretože v ňom končí rovnaké množstvo nervov, ale na omnoho menšej ploche. Pri sexuálnom vzrušení klitoris napuchne a reaguje ešte citlivejšie na dotyky. Takisto sa prekrvujú steny vagíny, napuchnú a sčervenajú a vylučujú prírodné mazivo. Tento sekrét osídľuje bakteriálna flóra (Lactobacilus acidophilus), ktorá zodpovedá nielen za dobré kĺzanie, ale aj za vôňu vagíny a jej odolnosť voči infekciám.

 

Objav zóny CUV

Talianski vedci, zaoberajúci sa bodom G, spravili prelomový objav. Skupina vedcov z Univerzity Vergata v Ríme zistila, že to nie je jeden bod, ktorý sa podieľa na dosiahnutí extázy u ženy. V štúdii, ktorú zverejnili v odbornom časopise Nature Reviews Urology, zapochybovali o tom, že bod G je jediným pôvodcom vzrušenia a prvý krát na miesto neho predstavili erotogénnu zónu CUV. Ultrazvukom vedci zistili, v ktorých častiach tela žena reaguje na stimuláciu penetráciou (vniknutím) do pošvy. Čo znamená CUV a kde sa nachádza?Práve sme si zvykli na bod G a teraz sa musíme zapodievať novou skratkou. Čo je teda CUV? V angličtine: Clito Urethro Vaginal complex. Tento zahŕňa vo vagíne ležiace korene klitorisu, samotný klitoris, vývod močovodu a vonkajšiu tretinu steny vagíny. Tieto oblasti sú medzi sebou prepojené tkanivom, nervami a cievami. Erotogénna zóna CUV je teda oveľa väčšia, ako predtým bod G, ktorý predstavoval fliačik o veľkosti mince. To mužom teraz môže podstatne uľahčiť stimuláciu ženy.

 

Ako reagujú ženy na stimuláciu centra slasti CUV?

Autorka štúdie Emmanuele Jannini dokazuje na základe výsledkov vyšetrení, že stimulácia CUV areálu môže viesť k intenzívnejším vaginálnym orgazmom. Vedci tvrdia, že vyvrcholenia sú tak intenzívne, že celé telo ženy prichádza do varu a to inak, ako napríklad pri stimulácii iba klitorisu. Pomocou ultrazvuku vedci zistili, že pri stimulácii klitorisu masturbáciou sa zvýši iba jeho prekrvenie. Pri penetrácii (vniknutí) sa zvýši naopak prekrvenie v celom areáli CUV. Je teda bod G už neaktuálny? Áno aj nie. Horná stena vagíny, cca 4 až 5 cm od vstupu do vagíny, kde má ležať bod G, je súčasťou komplexu slasti. Stimulácia tejto oblasti sa teda spolupodieľa na vaginálnom orgazme. Môžeme povedať že bod Gsa zväčšil. Cela predná tretina vagíny je pretkaná nervovými zakončeniami, ktoré reagujú na stimuláciu.

 

Ako docielite orgazmus cez CUV

Namiesto koncentrovania sa na jediný bod vnútri vagíny, sa odporúča stimulovať celú hornú vonkajšiu stenu vagíny. Takto docielite prekrvenie všetkých dôležitých zón. Celá vulva (vonkajšia časť vagíny) je takýmto spôsobom prekrvovaná. Tým že sa dotýkate vnútorných prepojení klitorisu, stimulujete aj tú časť klitorisu ktorá nie je viditeľná.

 

Žena dosiahne vaginálny orgazmus stimuláciou celej veľkej erotogénnej zóny CUV, nie iba koncentráciou na jeden bod G.

 

Najlepšie polohy pre stimuláciu CUV zóny

Pre celkovú stimuláciu CUV zóny sú najvhodnejšie niektoré sexuálne polohy. Talianska vedkyňa Jannini zdôrazňuje, že každá žena je stimulovaná rozličnými polohami aj dotykmi, ale v zásade je pre väčšinu žien najvhodnejšia poloha „na psa“ a „jazdecká“ poloha. Pri polohe „na psa“ (doggy style – žena je na štyroch a muž za ňou kľačí), dokáže penis zozadu najlepšie dráždiť hornú stenu vagíny. Ak žena k tomu urobí „mačací chrbát“, dokáže lepšie riadiť penis a tým zvýšiť jeho tlak na hornú stenu vagíny. Pretože vzrušenie vzniká nielen trením, ale aj tlakom! Pri jazdeckej polohe (muž leží na chrbte a žena sedí na jeho lone) má žena kontrolu nielen nad hĺbkou vniknutia, ale aj jeho uhlom. Ak sa žena ohne dozadu, zvýši tým tlak vyvíjaný penisom na prednú stenu vagíny. Ďalšou vhodnou polohou je poloha „lyžičky“ (žena leží naboku, nohy ma pokrčené, muž leží tesne za ňou v tej istej polohe, tým pádom ma voľné ruky a jeden do druhého zapadajú ako dve lyžičky), kedy sa takisto „naťahuje“ predná stena vagíny a tým stimuluje celá oblasť vulvy. Poloha sa dá vylepšiť tým, že si žena môže ešte jednu nohu preložiť na bedrá muža. Korunkou polôh je kombinácia „lyžičky“ a „na psa“, keď muž kľačí v polohe psa pri žene v polohe lyžičky, pričom drží jej hornú nohu v strede svojho tela. Touto polohou naráža, okrem penisu do vagíny,aj celý venušin pahorok muža (áno aj on ho má) do otvorenej, roztiahnutej oblasti CUV.

 

Ako stimulovať CUV ženy rukou

Na optimálnu stimuláciu CUV zóny je najvhodnejšie vniknutie penisom, pretože vzrušujete všetky dôležité časti naraz. Ale aj rukou dokáže milenec stimulovať svoju polovičku. Najvhodnejšie pre CUV stimuláciu je položiť celú dlaň na vulvu, pričom ukazovák a malíček zvonka tlačia na veľké pysky a masírujú ich a prostredník a prstenník sú zasunuté vo vagíne a masírujú hornú časť vagíny zohnutými prstami, ako keď niekoho voláte „poď sem“.

 

Milenec je lepší ako samoobsluha

Žena si sama nedokáže stimulovať celú oblasť CUV a dosiahnuť vaginálny orgazmus, pri tom aj keď použije sexuálne hračky. Orgazmus, dosahovaný stimuláciou klitorisu, je častokrát plochý a vedie iba ku klitoriálnemu orgazmu.

 

Umelec lásky, ktorý pozná anatómiu CUV, dokáže pripraviť svojej milovanej extatické okamihy, na ktoré tak skoro nezabudne a tým sa stáva pre ňu nenahraditeľným.

 

10 tipov pre muža

Len každá tretia žena dosiahne pri pohlavnom akte orgazmus penetráciou, teda vniknutím penisu do pošvy. Na jednej strane sa mnohé ženy sťažujú, že im trvá príliš dlho, kým sa dostanú k vrcholu, na druhej strane nie sú spokojné s priemerným orgazmom, ktorý vedia (napríklad sami) dosiahnuť za 60 sekúnd. Správnymi technikami však vzrušenie predĺžite, a tým aj zintenzívnite ženský orgazmus. Popíšeme si 10 z nich. Ak ste čitateľka, tak sa nehanbite ich vo vhodnej chvíli podsunúť vášmu partnerovi. 1_ Nevyzlečte jej hneď nohavičky Najradšej by ste ju chceli vidieť okamžite celú nahú. Neponáhľajte sa a zintenzívnite jej vzrušenie tým, že ju hladkáte cez nohavičky. Počkajte si, kým ich sama bude chcieť strhnúť, prípadne si počkajte kým nohavičky zvlhnú... Môžete pokračovať v svojom bádaní aj cez nohavičky, alebo popri nich tým, že ich trošku odtiahnete. Zakázané ovocie chutí najlepšie. 2_ Hrajte sa s jej venušiným pahorkom Nad vagínou leží venušin pahorok. Tam sa nachádza tukové tkanivo a ochlpenie. Ak sa budete hrať s venušiným pahorkom, tak stimulujte nepriamo klitoris ženy. Môžete sa pomaly „prepracovávať“ k jej štrbinke, ale ak budete už veľmi blízko, začnite odznova úplne hore od bruška. Dovediete ju tak k šialenstvu. 3_ Zakryte jej vagínu rukou Položte svoju celu ruku na vonkajšie pysky ohanbia a vyvíjajte na ne jemný tlak. Dosiahnete tým prekrvenie celej oblasti, ako aj to, že žena bude chcieť viac. Ale neponáhľajte sa. 4_ Masírujte vonkajšie pysky Vonkajšie pysky nie sú tak citlivé ako vnútorné, pretože nie sú spojené s klitorisom. Práve preto ich masážou dosiahnete žiadostivosť ďalšej vrstvy, vnútorných pyskov. Zoberte si najprv ľavé, potom pravé vonkajšie pysky medzi palec a ukazovák a jemne ich masírujte. 5_ Spravte jej masáž Vezmite si (najlepšie kokosový) olej, ktorý ste si predtým zohriali v teplej vode a jemne ho nakvapkajte na brucho a venušin pahorok vašej drahej. Masírujte jej brucho a pahorok a kĺžte svojimi rukami okolo stredobodu vášho záujmu, to jest okrem bruška aj po bedrách, slabinách a stehnách. Akoby omylom sa sem-tam priblížte k vonkajším pyskom. Žena sa roztopí vo vašich rukách tak ako kokosový olej. 6_ Otvorte jej „klobúčik“ Existuje maličký kožný záhyb, ktorý prekrýva klitoris, ak ešte nie je úplne vzrušený. Tento záhyb – klobúčik – je predĺženie vnútorných pyskov ohanbia a môže byť veľmi citlivý. Je to takpovediac „predkožka“ klitorisu. Pohrajte sa s ním. Zvlhčite si konce prstov a kĺžte po vnútorných pyskoch až kým narazíte na klobúčik. Jemne ho naťahujte smerom k venušinmu pahorku. 7_ Zahrajte si na klavíri Položte jeden prst vľavo od klitorisu a jeden vpravo a potom začnite klepkať, ako keby ste hrali na klavíri. Neskôr sa môžete „náhodou“ alebo „omylom“ jemne dotknúť aj klitorisu. Malé rytmické dotyky sú najjednoduchšou metódou ako vzbudíte „očakávanie“ svojej partnerky. 8_ Krúžte okolo sopky Nepodľahnite impulzu okamžite sa dotknúť klitorisu. Namiesto toho krúžte okolo neho končekom prsta rovnakým jemným tlakom. Túto metódu používa veľa žien, ak si „to robia“ sami. 9_ Rozmaznávajte jej krčok Ak má vaša partnerka rada hlboké vniknutie, tak je jej asi príjemná stimulácia kŕčka maternice. Pri vzrušení sa tento zasunie trošku dovnútra, ale nie tak ďaleko,aby sa nedal dosiahnuť prstom. Zasuňte svoj ukazovák tak hlboko do vagíny, kým budete cítiť odpor niečoho tvrdého. Potom krúžte prstom okolo a sledujte reakciu partnerky, pretože toto miesto je veľmi citlivé. 10_ Klopte na dvere Ako sme už písali, najcitlivejšia časť ženskej vagíny je jej prvá tretina. Maznajte so svojím žaluďom práve túto časť, bez toho, aby ste vnikli dovnútra. Robte malé pohyby, alebo len vyvíjajte tlak na jej otvor. Žaluď muža nie je veľmi citlivý na vzrušenie, takže touto technikou môžete seba „šetriť“, zatiaľ čo svoju partnerku privediete do varu. text_ Andrej Maťko