Potkan

Mesiac Prasaťa (8. november – 6. december 2015) Nedajte sa zmiasť vonkajšími okolnosťami. Za výsledok budete zodpovední len vy. Pomoc môžete čakať len od kamarátov, nie od rodiny. Kariéra: Dokončenie projektu alebo určitej práce bude tento mesiac pre vašu budúcnosť veľmi dôležité. Peniaze: Koľko zaseješ, toľko budeš žať. Ak neinvestujete, tento mesiac nič extra nezískate. Poraďte sa s človekom, ktorému dôverujete. Zdravie: Precvičenie celého tela je pre vás priam nevyhnutné. Jednostranne zameraný pohyb nie je pre vás teraz vhodný. Láska: V láske vám šťastie bude priať. Užívajte si spoločné chvíle s partnerom. Mesiac Potkana (7. december 2015 – 5. január 2016) Tento mesiac bude v znamení pomoci druhým. Poobzerajte sa okolo seba a pomôžte ľuďom, ktorí vašu pomoc potrebujú a aj o ňu stoja. Nikomu sa nevnucujte. Kariéra: V práci budete niekomu pomáhať s ťažkým a dôležitým problémom. Nebojte sa, skúsenosti aj zručnosti na to máte. Peniaze: Pozor na to, komu požičiavate. Dohodnite si presné podmienky splácania. Zdravie: Pre odbornú radu ohľadom vášho zdravotného problému si zájdite za lekárom. Láska: Drobné hádky vyriešte hneď v zárodku. Nezadaní majú šancu stretnúť spriaznenú dušu. Mesiac Byvola (6. január – 7. február 2016) Niekedy je lepšie, ak máme len jedinú možnosť. Sústredíme sa, pokračujeme. Veľký výber vás môže rozptýliť a pribrzdiť vo vašom rozvoji. Kariéra: Ste na najlepšej ceste dosiahnuť obrovský úspech. Ten malý, záverečný krôčik musíte urobiť v správnej chvíli. Načasovanie je dôležité. Peniaze: Rodinný rozpočet pokrivkáva, keďže nemáte čas sa tomu venovať. Napravte to čo najskôr. Zdravie: Ak vás čaká malý operačný zákrok sústreďte svoju myseľ na uzdravovanie. Iný ako pozitívny výsledok si nepripúšťajte. Láska: Rozpor v rodine ochladí vaše partnerské vzťahy.

Byvol

Mesiac Prasaťa (8. november – 6. december 2015) Nie je dôležité, čo si o vás myslia neprajníci. Záleží na ľuďoch, ktorí vás milujú. Ak majú oni výhrady k vášmu správaniu, je načase sa nad sebou zamyslieť. Kariéra: Najšťastnejší sú tí, pre ktorých je práca zábavou. Skúste porozmýšľať nad zmenou, ak ste v práci otrávení. Peniaze: Kúpu nehnuteľnosti odložte na priaznivejšie obdobie. Zdravie: Hrozia vám zranenia z nedbanlivosti. Láska: Ak ste bez partnera, je potrebné, aby ste vyšli medzi ľudí. Spoločenské akcie si vyberajte s citom. Mesiac Potkana (7. december 2015 – 5. január 2016) Využite šancu, ktorá sa vám ponúka. Možno v pracovnej oblasti, možno v súkromí, každopádne majte oči dokorán otvorené, aby ste svoju šancu neprepásli. Kariéra: Intrigy a ohovárania vašej firmy vám spôsobia vrásky na čele. Všetko sa upokojí v najbližšom období. Peniaze: Tento mesiac nezarobíte nič. Minimum vám vynesie stály príjem. Zdravie: Tento mesiac sa liečte bylinkami. Poraďte sa s odborníkom. Láska: Zvážte všetky riziká, skôr ako sa zamilujete do nesprávnej osoby. Vydaté ženy môžu ľahko otehotnieť. Mesiac Byvola (6. január – 7. február 2016) Očakávajte pomoc a radu od mudrca, ktorý vás chvíľu povedie vašou životnou cestou. Nedajte na rady zlomyseľných ľudí, ktorí vás chcú využiť k naplneniu svojich cieľov. Kariéra: Ak sa dlho trápite s nejakým pracovným problémom, tento mesiac nájdete riešenie. Peniaze: Investície na akciových trhoch vám vynesú slušný zisk. Zdravie: Majte na pamäti svoje zdravie, ako aj zdravie celej rodiny. Nepúšťajte sa do riskantných aktivít. Všetko s mierou. Láska: Mladé dievčatá budú objektom záujmu opačného pohlavia. Pozor na podvodníkov.

Tiger

Mesiac Prasaťa (8. november – 6. december 2015) Hnev je pri riešení životných situácií veľmi zlým radcom. Nemusíte rovno rozbíjať výklady, aj vnútorná zlosť vám zatemňuje myseľ. Kariéra: Celoživotné vzdelávanie je veľmi dôležité. Rozvíja vaše schopnosti a zvyšuje vašu hodnotu na trhu práce. Peniaze: Je ideálny čas na investície do podnikania. Rozšírte svoje možnosti zisku rozšírením vášho biznisu. Zdravie: Ak ešte necvičíte jogu, mali by ste sa nad tým zamyslieť. Rozvoj tela a mysle je ten najúčinnejší spôsob na zdravý život. Láska: Máte šťastie v láske. Sledujte svet otvorenými očami. Mesiac Potkana (7. december 2015 – 5. január 2016) Máte veľa práce a neviete kam máte skôr skočiť. Aj doma vás rodina zamestnáva viac ako je obvyklé. Zvládnete to, keď budete pozitívne naladení. Kariéra: Ideálny čas na povýšenie. Musíte však pridelenú úlohu dotiahnuť do úspešného konca. Peniaze: Získate nečakané peniaze. Zdravie: Ak nebudete relaxovať, alebo aspoň krátko meditovať, nával roboty si odnesie vaše zdravie. Láska: Starajte sa o svoju lásku. Majte sa radi. Mesiac Byvola (6. január – 7. február 2016) Všetko sa upokojí a zrazu neviete čo s voľným časom. Venujte sa sami sebe, dlho ste to zanedbávali. Ak potrebujete pomoc, požiadajte o ňu. Kariéra: Ak vás to už v práci dlhšie nebaví a frustruje, je ideálny čas na zmenu. Peniaze: Investície, ktoré ste urobili v minulosti začínajú niesť ovocie. Zdravie: Ak sa vaša choroba nezlepšuje, nájdite si iného lekára. Bylinky pomôžu vašej duši. Láska: Mali ste všetko na dosah, ale prepásli ste svoju šancu. Nedajte sa odradiť. Aj na vás čaká šťastie.

Zajac

Mesiac Prasaťa (8. november – 6. december 2015) Bolo by vhodné, keby ste svoju tvrdohlavosť krotili, lebo bez pomoci druhých zvládnete len málo vecí. Nepreceňujte svoje sily. Kariéra: Zmena by vám síce možno prospela, ale nové pracovné situácie nemusia. Peniaze: Finančná situácia nie je najlepšia. Možno budete musieť siahnuť na úspory. Zdravie: Pri fyzickej práci, precenení síl a chválenkárstve, že všetko zvládnete sami, môžete prísť k úrazu. Láska: Lásku bude tento mesiac ovplyvňovať živel voda. Preto bude v neustálom pohybe, tečúca, premenlivá. Mesiac Potkana (7. december 2015 – 5. január 2016) Využite svoju energiu a doriešte si problémy z minulosti. Nepodceňujte diplomaciu. Kariéra: Ako šéfovia budete musieť byť tolerantnejší. O ďalšom postupe sa radšej poraďte s dôveryhodnými ľuďmi. Peniaze: Extra príjmy budú dobré. Nerozhadzujte na zbytočnosti, ktoré nepotrebujete. Zdravie: Každá choroba má príčinu na psychickej úrovni. Zamyslite sa. Láska: Osmeľte sa, a vyjadrite svoju náklonnosť osobe opačného pohlavia. Mesiac Byvola (6. január – 7. február 2016) Zvažovanie pre a proti vás bude vyvádzať z miery, keď sa budete musieť rýchlo rozhodnúť. Nerozhodnosť vám v tomto mesiaci bude vládnuť. Kariéra: Projekt rozhodne dokončiť musíte. O zmene zamestnania uvažujte až neskôr. Peniaze: Dôležité rozhodnutia ohľadom financií nechajte na priaznivejšie obdobie. Zdravie: Pri cestovaní si dávajte pozor na zranenia. Tento mesiac vám hrozia viac ako inokedy. Láska: Mladé dievčatá môžu ľahko otehotnieť s nesprávnymi mužmi. Dávajte na nich pozor.

Drak

Mesiac Prasaťa (8. november – 6. december 2015) Tento mesiac zvládnete aj nečakané situácie. Pamätajte na blízkych, aj keď vy to budete mať momentálne ťažšie. Kariéra: Ak ste v práci spokojní, požiadajte o povýšenie alebo zvýšenie platu. Peniaze: S financiami vám to ide dobre. Ak chcete zarobiť viac, tento mesiac vám šťastie praje. Zdravie: Nervozita a stres vás ovplyvňujú viac ako si pripúšťate. Relaxujte. Láska: Živel ohňa, ktorý vás ovplyvňuje v tomto mesiaci spôsobí, že v oblasti lásky budete vášniví, netrpezliví a výbušní. Pozor na ničivý požiar. Mesiac Potkana (7. december 2015 – 5. január 2016) Nepriateľ nikdy nespí. Poobzerajte sa okolo seba, či je priateľstvo vašich niektorých kamarátov až také úprimné, ako sa nazdávate. Kariéra: Choďte za svojim cieľom.Teraz môžete dosiahnuť takmer nemožné. Peniaze: Čínske mince umiestnené na juhovýchode podporia bohatstvo, blahobyt a úspech. Zdravie: Bolesti chrbtice vám dokážu zmierniť vhodné cviky. Ak sa bolesť stupňuje, navštívte odborníka. Láska: Bez spoločenského života si ťažko nájdete spriaznenú dušu. Mesiac Byvola (6. január – 7. február 2016) Je čas na zmenu. Neváhajte a pustite sa do toho s nadšením. Zmeňte prácu, presťahujte sa do iného mesta alebo ukončite nefungujúci vzťah. Pristupujte k zmenám pozitívne, nie so strachom. Kariéra: Zamestnanci majú šancu uspieť, ak si otvoria vlastné podnikanie. Peniaze: Investovať do riskantnejších príležitostí sa tento mesiac oplatí. Zdravie: Majte na pamäti, že energiu ľahko vyčerpáte, ak budte prepínať svoje sily. Láska: Pochváľte partnera za všetko čo urobí. S pokorou ďalej zájdete. Nesnažte sa ho predbehnúť za každú cenu.

Had

Mesiac Prasaťa (8. november – 6. december 2015) Ste progresívni a máte talent, Neznižujte sa na úroveň hlúpych a neschopných ľudí.Sústreďte sa na svoj cieľ a životnú cestu. Kariéra: Posilnite si úspech v kariére umiestnením bambusu vo vašej pracovni. Peniaze: Vhodný čas na kúpu alebo výmenu nehnuteľnosti. Zdravie: Skúste tento mesiac mäso nahradiť živočíšnymi proteínmi. Uľavíte tak vášmu zažívaniu. Láska: V ideálnom partnerstve sa partneri navzájom podporujú, rešpektujú sa a pomáhajú si. Mesiac Potkana (7. december 2015 – 5. január 2016) Nevyvolávajte napäté situácie, ani nikoho nerozčuľujte. Udržujte si svoju obľúbenosť a schopnosť robiť užitočné veci. Kariéra: Nespoliehajte sa na iných. Ukážte, čo vo vás je. Motivujte sa k lepším výkonom. Peniaze: Výdavky už dlhšie nezodpovedajú vašim príjmom. Opatrenia urobte čo najskôr. Zdravie: Starajte sa o zdravie starších členov vašej rodiny. Meditujte. Láska: Ak si neviete rady v oblasti lásky, poraďte sa so straším členom rodiny, ktorému dôverujete. Mesiac Byvola (6. január – 7. február 2016) Úprimná pomoc ľuďom vo vašom okolí vás naplní vďačnosťou a pokorou. Nesnažte sa problémy odbaviť len slovami a sľubmi. Kariéra: Stretnete zaujímavú osobu, ktorá vás správne nasmeruje. Majte srdce a myseľ otvorené. Peniaze: Finančná oblasť je pod vplyvom živlov. Smútok a skľúčenosť môžu sprevádzať vaše finančné snahy. Zdravie: Ovocie a zelenina by mali byť základom vášho jedálnička. Láska: Ženatí muži by si mali dávať pozor na mimomanželskú lásku. Rodina vás potrebuje.

Kôň

Mesiac Prasaťa (8. november – 6. december 2015) Musíte si rozumne rozplánovať svoj čas. Ak ho venujete nevhodným aktivitám, nemôžete sa čudovať, že nemáte uspokojivé výsledky. Kariéra: Máte pokazenú náladu, ale to vás neospravedlňuje. Prácu musíte dokončiť. Peniaze: Vaša súkromná finančná kríza je na obzore. Teraz je na šetrenie neskoro. Postavte sa k problému zodpovedne. Zdravie: Ak máte problémy s chronickými bolesťami a migrénami, pouvažujte nad liečbou čínskou medicínou. Láska: Nečakané stretnutie vám obráti ľúbostný život hore nohami.. Mesiac Potkana (7. december 2015 – 5. január 2016) Ste úplne emočne vyprahnutí. Nič vo vás už nevyvoláva žiadne emócie. Obrnili ste sa pred smútkom a zlosťou, ale vytratili sa aj tie pozitívne. Začnite robiť niečo, čo vás baví. Kariéra: Podnikatelia sa ľahko pohádajú so svojím obchodným partnerom. Spory skoro vyriešte. Peniaze: Pôžička z banky je riskantná. Radšej poproste rodinu alebo priateľov. Zdravie: Načerpajte energiu z prírody. Dobre vám padne aj krátka dovolenka. Láska: Každý vzťah vás má niečo naučiť. Ak sa ten súčasný už skončil, nepredlžujte agóniu. Mesiac Byvola (6. január – 7. február 2016) Tento mesiac sa vyjasní. Šťastie vám praje, všetko sa urovná. Môžete dokonca dúfať v zisky a úspechy v práci. V láske to bude horšie. Kariéra: Pôjdete na služobnú cestu, na ktorej sa veľmi veľa naučíte. Peniaze: Peniaze prichádzajú pomaly. Vyžeňte z hlavy myšlienky, že si ich nezaslúžite. Zdravie: Žalúdočné problémy sú spôsobené stresom a nesprávnym stravovaním. Láska: Výčitky, hnev a plač. Máte pocit, že nič iné neriešite. Skúste sa empaticky vcítiť do partnerových obáv a prediskutovať vašu situáciu.

Koza

Mesiac Prasaťa (8. november – 6. december 2015) Máte pocit, že ste na všetko sami. Nie je to pravda. Vaše názory na určité veci odohnali aj tých najvernejších kamarátov. Je na čase sa nad sebou zamyslieť. Kariéra: Máte dobre našliapnuté na povýšenie. Ohováranie kolegov si nevšímajte. Peniaze: Straty, ktoré utrpíte, budú spôsobené zlým rozhodnutím na začiatku mesiaca. Zdravie: Vyhnite sa neprofesionálnemu samoliečiteľstvu. Obráťte sa na odborníka. Láska: Pozor na žiarlivosť. Dokáže napáchať veľké a nenapraviteľné škody. Mesiac Potkana (7. december 2015 – 5. január 2016) Nie ste spokojní so svojím osudom a svojou náladovosťou znepríjemňujete život druhým. Máte talent, prejavte svoju šikovnosť a inteligenciu. Na vaše bedákanie nie je nikto zvedavý. Kariéra: Názory zamestnancov neberte na ľahkú váhu. Radia vám dobre. Môžete iba získať. Peniaze: S peniazmi budete tento mesiac v symbióze. Budete ich mať dostatok, kým ich budete využívať na ušľachtilé ciele. Zdravie: Striedme stravovanie je základom zdravého životného štýlu.Prejedanie škodí telu aj duši. Láska: Ženy budú mať veľa obdivovateľov, pravdepodobne dostanú aj nejakú ponuku na sobáš. Mesiac Byvola (6. január – 7. február 2016) Milujete fantastiku a nadprirodzeno, ale teraz potrebujete byť pevnými nohami na zemi. S prekážkami, ktoré musíte tento mesiac prekonať, vám nikto nepomôže. Spoliehajte sa na svoje schopnosti. Kariéra: Ak pokukujete po obchodnej pozícii vo vašej firme, rýchlo na to zabudnite. To nie je nič pre vás. Peniaze:Posilnite si svoje financie vhodnými amuletmi fengshui. Zdravie: Nejaký zdravotný problém, ktorý ste zanedbali, vypláva nečakane na povrch. Láska: Váš milostný život bude pohnutý a plný premien, ale bez vážnych ťažkostí.

Opica

Mesiac Prasaťa (8. november – 6. december 2015) Ak trpíte nedostatkom motivácie, nečinnosťou a nechuťou púšťať sa do nových vecí, chýba vám v živote živel dreva. Energiu dreva vám podporia napríklad zelené veci moderných tvarov. Kariéra: Svojou vynaliezavosťou a originalitou s ľahkosťou prekonáte aj tie najťažšie problémy. Peniaze: S financiami sa vám nedarí. Nechajte si poradiť od dôveryhodnej osoby. Zdravie: Bolesť kolien, kĺbov či nôh naznačuje nedostatočnú činnosť obličiek. Dodržujte pitný režim, pomôže čaj na podporu ich činnosti. Láska: Rýchlo sa zamilujete, ale čoskoro sa partnera presýtite. Začína pre vás búrlivé obdobie. Mesiac Potkana (7. december 2015 – 5. január 2016) Máte schopnosť smiať sa svojmu neúspechu a učiť sa zo svojich skúseností. Využite to vo svoj prospech. Koncom mesiaca očakávajte zmeny. Kariéra: Máte radosť z úspechu vášho kolegu, ale zároveň ste smutní, že to nie ste vy. Nabudúce môžete byť. Zmeňte svoj postoj. Peniaze: Správny finančný manažment, to nie sú len výdavky a príjmy. Vzdelávajte sa. Zdravie: Ľahšie ochoriete na choroby horných dýchacích ciest. Vyhýbajte sa preplneným priestorom. Láska: Užite si romantické chvíle so svojím partnerom. Starajte sa o seba navzájom. Mesiac Byvola (6. január – 7. február 2016) Buďte opatrní a dávajte si pozor komu rozprávate dôverné informácie. Mohlo by sa vám to neskôr vypomstiť. Kariéra: Investujte do marketingu a reklamy. Ak o vás nikto nevie, nemôžete nič predať ani zarobiť. Peniaze: Akciové trhy prinesú očakávaný zisk. Zdravie: Problémy s močovým mechúrom sa prejavia nepokojom, únavou, podráždením a stratou nálady. Láska: Vaša ľahkovážnosť vám spôsobí v partnerstve problémy.

Kohút

Mesiac Prasaťa (8. november – 6. december 2015) Ak ste stále v strese, je čas vypnúť a oddýchnuť si. Podporte relaxáciu živlom vody, ktorá prináša obnovu a pomáha vám spomaliť hektické tempo života. Obklopte sa modrou farbou. Kariéra: Ak neviete kde skôr začať, pustite sa do práce, ktorú najmenej radi robíte. Ostatné potom dokončíte rýchlo. Peniaze: Straty a zlyhanie vám hrozia iba vtedy, ak budete konať vypočítavo. Zdravie: Snažte sa zjesť čo najviac vitamínov v prírodnej forme. Láska: Mimomanželský vzťah nebude mať dlhé trvanie. Môže však ohroziť váš trvalý vzťah. Mesiac Potkana (7. december 2015 – 5. január 2016) Vaša excentrickosť sa prejavuje iba navonok. Predvádzate sa a máte plnú hlavu absurdných a nerealizovateľných plánov. Pozrite sa realite do očí. Kariéra: Podnikanie si poriadne rozmyslite. Môže byť nad vaše sily. Peniaze: Stále snívate, že zarobíte na špekulatívnych operáciách. Pri veľkých stratách vytriezviete. Zdravie: Máte spomalený metabolizmus. Pomôže dobrý pitný režim a cvičenie. Láska: Vernosť a úprimnosť posilnia vašu lásku. Mesiac Byvola (6. január – 7. február 2016) Pri vynášaní súdov buďte spravodliví a vždy si vypočujte obidve strany. Skúste tvrdo na sebe pracovať a dosiahnuť maximálny výkon. Kariéra: Odkrývajú sa vám nové možnosti. Zárobok nebude veľký, ale skúsenosti nenahraditeľné. Peniaze: Šťastie v peniazoch bude tento mesiac vrtkavé. Dávajte si pozor, aby ste nestratili viac ako ste investovali. Zdravie: Ak cítite tlaky v hrudi, môže ísť o úzkosť, ale môže to byť aj signál vážneho ochorenia. Nechajte sa vyšetriť. Láska: Smútok zo straty partnera by ste mali ukončiť čo najskôr a opäť sa poobzerať po spriaznenej duši.

Pes

Mesiac Prasaťa (8. november – 6. december 2015) Viete presne čo chcete a idete si tvrdohlavo za tým. Pozor na to, či náhodou niekomu blízkemu nechcene neubližujete. Kariéra: Vďaka svojej vytrvalosti dosiahnete svoj cieľ. Peniaze: Šťastie vo finančnej oblasti bude slabé. Zdravie: Vypadávanie vlasov naznačuje problém s obličkami. Pomôžu ľadvinové čaje a vlašské orechy. Láska: Stále pochybujete o svojich vlastných citoch i citoch milovanej osoby. Nehľadajte problémy tam, kde nie sú. Mesiac Potkana (7. december 2015 – 5. január 2016) Každá krivda je pre vás neznesiteľná a neoddýchnete si, kým ju neodstránite. Ľudia si vás pre to aj vážia. Nezachádzajte do krajností, ohrozujete svoju rodinu. Kariéra: Zamestnanci dostanú nový projekt. Podnikatelia získajú nových zákazníkov. Peniaze: Peniaze vás tento mesiac nezaujímajú.Nezištnosť vás však nenasýti. Zdravie: Lámanie nechtov naznačuje nedostatok vitamínov a minerálov. Pomôže vám vápnik, zinok, kremík, vitamíny skupiny B, A a C. Láska: Skúste prežiť niečo zábavné so svojou láskou. Budete na to v starobe spomínať. Mesiac Byvola (6. január – 7. február 2016) Šťastie vám veľmi nepraje. Čoho sa chytíte to pokazíte. Zoberte si radšej dovolenku, ale s dobrým počasím nepočítajte. Kariéra: Snažíte sa presadiť v kolektíve, ktorý vás nechápe. Bojujete s veternými mlynmi. Peniaze: Stabilný príjem bude normálny, extra zisk neočakávajte. Zdravie: Za ľadovými chodidlami stojí vnútorná nervozita či stres. Pomôže teplý čaj alebo pohyb. Láska: Vydaté ženy môžu ľahko otehotnieť. Bude pre vás ťažké urobiť konečné rozhodnutie v milostných záležitostiach.

Prasa

Mesiac Prasaťa (8. november – 6. december 2015) Vaše nešikovné správanie vyznieva niekedy až komicky. Máte však v sebe silnú vôľu a autoritu. Nebojte sa presadiť a verte si. Kariéra: Sláviť úspech budú tí, ktorí pracujú v umeleckej oblasti. Peniaze: Ak cestujete, dávajte si pozor na hotovosť. Hrozí vám krádež. Zdravie: Ak vás pobolievajú päty, môžete mať problémy s močovým mechúrom a vylučovacím systémom. Alebo len zlé topánky. Láska: V láske ste veľmi naivní. Pozor na podvodníkov. Mesiac Potkana (7. december 2015 – 5. január 2016) Jeden z vašich priateľov bude potrebovať pomoc. Podajte mu pomocnú ruku, nenechajte sa však využívať. Kariéra: K splneniu vášho cieľa vám veľa nechýba. Vyhrňte si rukávy a s vervou do toho. Peniaze: Finančné šťastie bude dobré. Zarobíte slušné peniaze. Časť zisku ušetrite. Zdravie: Rozličné šumy či pískanie v ušiach sú príznakom oslabenia obličiek, pečene a žlčníka. Práve chorý žlčník môže byť spúšťačom častých infekcií v ušiach. Láska: Hádate sa so svojím partnerom len pre maličkosti. Uvedomte si, že sa milujete a urobte si radšej pekný romantický večer. Mesiac Byvola (6. január – 7. február 2016) S plným nasadením sledujete svoj cieľ. Vopred si však dôkladne premyslite všetky pre a proti, aby ste nebudili dojem nerozhodnosti. Kariéra: Vašu pracovitosť a dôkladnosť vašej práce si všimne aj váš šéf. Odmena vás neminie. Peniaze: Pri finančných operáciách sa držte pri zemi. Hrozia vám vysoké straty. Zdravie: Ak ustavične bojujete so šupinkami a popraskanými perami, môže to súvisieť s vaším nefunkčným trávením. Pozrite sa bližšie aj na žalúdok a slezinu. Láska: Ona obdivuje jeho a on ju za to bude ochraňovať. V druhej polovici mesiaca hrozia konflikty.