Potkan

Mesiac Hada 26. apríl – 25. máj Zamerajte sa najmä na plnenie vytýčených cieľov a venujte sa rodine. Pri hádkach a nezhodách si zachovajte chladnú hlavu. Kariéra: Pozitívny postoj si udržte za každých okolností. Negatívne emócie kazia pracovnú výkonnosť. Peniaze: K bežnému príjmu si privyrobíte aj príležitostnou prácou. Zoberte len toľkozákazok, koľko viete stihnúť. Zdravie: Životný optimizmus a duševné zdravie je rovnako dôležité ako to fyzické. Láska: Zadaní by si mali dávať pozor na tretie strany. S úprimnosťou a trpezlivosťou sa to skončí šťastne. Mesiac Koňa 26. máj – 27. jún Vaša firma bude profitovať ak zmeníte zaužívané postupy. Šťastie vám bude priať vďaka mudrcom. Kariéra: Nezapájajte sa do žiadnych klebiet s kolegami, neskončilo by sa to dobre. Peniaze: S investíciami do majetku počkajte, priaznivejšia situácia bude neskôr. Zdravie: Nezabúdajte na preventívne prehliadky. Ak včas podchytíte chorobu, liečenie bude prebiehať rýchlejšie. Láska: Na výlete či dovolenke vás však čaká príjemné prekvapenie. Urobte niečo romantické. Mesiac Kozy 28. júl – 25. august Zaznamenáte úspech, avšak v druhej polovici mesiaca môže nastať zmena, ktorá spomalí váš pokrok. Všetky zmluvy, ktoré podpisujete si najprv veľmi dobre preštudujte. Kariéra: Z tvrdej práce budete v depresii, pretože neprináša žiadne ovocie. Buďte trpezliví. Peniaze: Získate pomoc od vznešeného človeka a vaša finančná situácia sa zlepší. Zdravie: Vitamíny a pestrosť jedálnička vám zaručia dobré zdravie dostatok energie. Láska: Osoby bez partnera majú vhodné obdobie, aby si našli lásku svojho života. Osoby v partnerstve by sa nemali hádať.

 

Byvol

Mesiac Hada 26. apríl – 25. máj Vaše šťastie sa ustáli. Postupujte radšej pomalšie, krok za krokom ako by ste sa mali unáhliť. Požiadajte o pomoc vplyvné osoby. Kariéra: V práci buďte nestranní a k medziľudským vzťahom pristupujte opatrne a s otvorenou mysľou. Peniaze: Je ideálny čas na investície do vášho podniku. Rozšírte svoj biznis a budete ziskoví. Zdravie: Zmysluplné cvičenie uzdraví aj vašu dušu. Súčasný rozvoj tela a mysle je veľmi účinný pre vaše zdravie. Láska: Šťastie v láske využite naplno a sledujte svet otvorenými očami a srdcom. Mesiac Koňa 26. máj – 27. jún Predtým než niečo urobíte, poriadne sa zamyslite a môžete zabrániť nedorozumeniam. Dosiahnite maximálny pokrok. Kariéra: Niekto si všimne vašu dobrú prácu. Očakávajte odmenu. Peniaze: Vaše finančné istoty a kariéra budú v celkovom raste a blahobyte. Zdravie: Naberte energiu zo slnka a prírody. Pookreje vaše telo aj duša. Láska: Manželom to bude tento mesiac fungovať a vydaté ženy môžu otehotnieť. Slobodní by mali za láskou vycestovať. Mesiac Kozy 28. júl – 25. august Nie ste schopní správne vyhodnotiť situáciu. Čo sa vám v týchto dňoch zdá ako tragédia, sa časom ukáže ako priaznivá a osudová udalosť. Kariéra: Musíte vyriešiť veľa problémov. Neklesajte na duchu, všetko sana dobré obráti. Peniaze: Pri cestovaní môžete prísť o svoje finančné zásoby. Pozor na krádež alebo neuvážené nákupy. Zdravie: Náladu nebudete mať veľmi dobrú, ale vyplýva to z vašej psychickej nepohody. Uvoľnite sa. Láska: Vzťah s milencom sa vám môže vymknúť spod kontroly a môžete stratiť všetko.

 

Tiger

Mesiac Hada 26. apríl – 25. máj Niektorí priatelia vám pomôžu zlepšiť váš osud. Očakávajte prevratné udalosti, nové poznatky a skúsenosti využiteľné v ďalšom období. Kariéra: Venujte pozornosť podvodom, aby ste predišli stratám. Od klebiet s kolegami si zachovajte odstup. Peniaze: Pri nízkych investíciách nemôžete očakávať vysoké zisky. Zdravie: Vhodné cvičenia vám pomôžu dostať sa do formy. Správnym jedálničkom zabránite chorobám. Láska: V milostnom živote vás čaká mnoho zmien. Dámy musia byť opatrné pri nadväzovaní priateľstiev. Mesiac Koňa 26. máj – 27. jún Šetrite energiu a nesnažte sa vyhnúť dramatickým udalostiam. Postupujte krok za krokom a vo všetkom si zachovajte chladnú hlavu. Kariéra: Tento mesiac máte veľkú šancu zmeniť zamestnanie. Najskôr sa však pozrite na to, ako si môžete vylepšiť svoje šance. Peniaze: Môžete sa spoľahnúť na vaše pravidelné príjmy. Vyhnite sa špekulatívnym operáciám. Zdravie: Dávajte si pozor na ochorenia pohybovej sústavy, najmä chrbtice. Láska: Ak po niekom túžite, vyjadrite sa. Nemôžete nič stratiť. Mesiac Kozy 28. júl – 25. august Dávajte si pozor na klebety a zlomyseľných ľudí. Krízu prekonáte postupnými naplánovanými krokmi. Požiadajte o pomoc vplyvné osoby. Kariéra: Sústreďte sa na svoje súčasné zamestnanie. Rozvíjajte svoje schopnosti a zručnosti. Peniaze: Skontrolujte si svoje financie, či ste nestratili peniaze chybou banky alebo tretej osoby. Zdravie: Keď ochoriete na nič nečakajte a čo najskôr sa poraďte s odborníkom. Láska: Zharmonizujte situáciu vo vašej rodine. Je to najdôležitejšia časť vášho života.

 

Zajac

Mesiac Hada 26. apríl – 25. máj Skúste sa poučiť z chýb, ktoré ste nedávno urobili. Konflikty v rodine vás budú mrzieť, pomôžu vám ušľachtilé osoby. Kariéra: Vzdelávacie kurzy môžu zlepšiť vašu prácu a dokonca tým môžete získať výhodu pred ostatnými. Peniaze: Extravagantné výdavky si odpustite. Dávajte si pozor na takzvaných priateľov. Zdravie: Hrozia vám zranenia, buďte veľmi opatrní najmä pri práci s kovovými predmetmi. Láska: Ak sa neviete rady v oblasti lásky, poraďte sa so starším členom rodiny. Mesiac Koňa 26. máj – 27. jún Majte sa na pozore pred pascami. Nezapájajte sa do záležitostí, ktoré sa vás priamo netýkajú. Nič neuponáhľajte. Kariéra: Zlomyseľnosť ľudí vám bude znepríjemňovať prácu. Neznižujte sa na ich úroveň a vyhnite sa slovným urážkam. Peniaze: Ťažko ušetríte peniaze, ak nemáte plán. V peňaženke zaznamenáte veľké výkyvy. Zdravie: Hrozia vám problémy žalúdka a čriev z vyčerpania. Ak ochoriete, navštívte odborníka. . Láska: Mali by ste ovládať svoje pocity a emócie, pretože budete čeliť mnohým pokušeniam. Mesiac Kozy 28. júl – 25. august Očakávajte dobré správy. Skúste zobrať komunikáciu do vlastných rúk a zmeňte nevýhodu na svoju výhodu. Kariéra: Vďaka dobrej spolupráci medzi kolegami môžete dosiahnuť vynikajúce výsledky. Peniaze: Nesnažte sa zarobiť peniaze na burze alebo finančných hrách, prinesie vám to len problémy. Zdravie: Nadmerná konzumácia alkoholu škodí telu aj duši. Venujte sa aktívnemu pohybu. Láska: Manžel by sa mal o svoju manželku starať. Nezadaní, môžu stretnúť toho pravého na spoločenských letných akciách.

 

Drak

Mesiac Hada 26. apríl – 25. máj Nasledujúce udalosti vás prekvapia. Stane sa niečo, čo ste vôbec neočakávali. Buďte preto v strehu, aby ste správne zareagovali. Kariéra: Skúsenosti sú nenahraditeľné a nedajú sa vyštudovať na nijakej škole. Buďte trpezliví. Peniaze: Šťastie vám praje. Využite to a zväčšite svoj majetok. Pozor na podvody. Zdravie: Máte všade naponáhlo. Spomaľte, najmä keď vám telo vysiela signály vo forme bolestí. Láska: S partnerom sa nehádajte. Časté výmeny názorov nevplývajú na dlhodobý vzťah dobre. Mesiac Koňa 26. máj – 27. jún Je ten správny čas poobzerať sa po inom zamestnaní či dokonca po inej profesii. Je však dôležité, aby ste vedeli čo chcete. Nestačí, že viete odkiaľ chcete odísť. Kariéra: Bude sa dariť všetkým, ktorí pracujú v komunikácii. Nezaslepte sa slávou. Peniaze: Pozor na priateľov, ktorí radi míňajú vaše peniaze. Aby ste si o pár týždňov nemuseli požičiavať vy. Zdravie: Časté bolesti hlavy môžu byť spôsobené nesprávnym držaním tela. Láska: Majte sa na pozore pred tretími stranami. Mesiac Kozy 28. júl – 25. august Dôvera v seba samého bude základom pre úspešnosť v tomto mesiaci. Na pocit menejcennosti máte dôvod. Kariéra: Ak začínate od nuly, optimizmus a pozitívna energia vám pomôžu prekonať aj tie najväčšie prekážky. Peniaze: Väčšie investície odložte na neskoršie obdobie. Mohli by ste utrpieť kapitálovú stratu. Zdravie: Pre dodanie energie jedzte prírodné vitamíny a minerálne látky. V strave buďte striedmi. Láska: Ak je to vo vašom vzťahu momentálne komplikované, netlačte na pílu. Premyslite si v pokoji ďalšie kroky.

 

Had

Mesiac Hada 26. apríl – 25. máj Majte svoj cieľ na pamäti za každých okolností. Nenechajte sa zlákať na šikmé chodníčky, hrozí vám finančný aj spoločenský pád. Kariéra: Ak chcete uspieť, musíte sa viac snažiť. Buďte aktívni a prineste niečo nové. Vaše okolie to ocení. Peniaze: Špekulatívny výnos bude slabý, normálny príjem vám zabezpečí všetko čo budete potrebovať. Nebuďte chamtiví. Zdravie: Pobyt pri vode bude mať pre vaše zdravie blahodárne účinky. Nasávajte energiu zo zeme a prírody. Láska: Vydaté ženy môžu ľahko otehotnieť. Pozor na mimomanželský vzťah, dovedie vás do šialenstva. Mesiac Koňa 26. máj – 27. jún Stanete sa slávni a ani o to nebudete stáť. Všetko ustojíte ak sa budete držať pri zemi. Poproste dobrého priateľa nech vám s tým pomôže. Kariéra: Arogantné správanie z vás spraví čiernu ovcu. Zamyslite sa a zjednajte nápravu. Peniaze: Je vhodný čas na investície do nehnuteľností. Pri výbere sa spoľahnite na skutočného odborníka, aby ste nekúpili mačku vo vreci. Zdravie: Imunitu posilníte zdravým životným štýlom, dostatočným pohybom v prírode a vhodnou stravou. Láska: Aj keď ste urobili chybu, nemusíte sa trestať do konca života. Je načase znovu vykročiť láske v ústrety. Mesiac Kozy 28. júl – 25. august Na nikoho sa nespoliehajte. Zákerné osoby striehnu na vaše pochybenie, aby vás mohli zničiť. Snažte sa strániť podozrivých ľudí, majte sa na pozore. Kariéra: Je vhodný čas na vzdelávanie. Naučte sa niečo nové, určite to zvýši vašu cenu na trhu práce. Peniaze: Očakávajte problémy s hotovosťou. Skúste predať nepotrebné veci, vyčistite si svoje okolie. Zdravie: Jedzte v približne rovnakých časoch a skúste sa najesť len na 70%. Ubudnú tráviace problémy a prestanete priberať. Láska: Nezadaní si ľahko nájdu spriaznenú dušu, manželské páry budú žiť v harmónii.

 

Kôň

Mesiac Hada 26. apríl – 25. máj Pozor na zákerných ľudí, ktorí sa vám pokúšajú pokaziť osud. Veľmi dobre si premyslite, komu sa zdôverujete s dôležitými informáciami. Kariéra: Bez reklamy to nepôjde. Zamyslite sa a zvoľte najlepší kanál, aby sa ľudia o vás dozvedeli. Peniaze: Ak niekomu požičiavate peniaze, dohodnite si presný splátkový kalendár aj keby to mal byť váš najlepší priateľ. Zdravie: Dôvera v ošetrujúceho lekára alebo liečebnú metódu je kľúčová. Láska: Pomáhajte svojmu partnerovi najviac ako dokážete. Potom budete mať k sebe vždy blízko. Mesiac Koňa 26. máj – 27. jún Aby ste dosiahli úspech, musíte sa do celej záležitosti pustiť naplno. Nenechávajte si otvorené zadné dvierka, inak sa to nemusí skončiť podľa vašich predstáv. Kariéra: Presne viete, čo máte urobiť, len máte strach. Aj tak sa tomu nevyhnete, nie je prečo váhať. Peniaze: Neviete čo s peniazmi navyše? Zhodnoťte ich výhodnou investíciou. Zdravie: Ak máte také problémy s menštruáciou, že ovplyvňujú vašu kvalitu života, urýchlene vyhľadajte odborníka. Láska: Situácia bude od vás vyžadovať rázne rozhodnutie. Poraďte sa s mudrcom. Mesiac Kozy 28. júl – 25. august Minulý mesiac bol vyčerpávajúci na rozhodovania, tak tieto dni využite na oddych. Cestovanie vám rozšíri obzory a dodá energiu. Kariéra: Starajte sa iba o svoje pracovné záležitosti. Neriešte veci, ktoré sa vás netýkajú. Peniaze: Zle ste si vypočítali finančnú rezervu a preto teraz strádate. Uskromnite sa na minimum. Zdravie: Zranenia hrozia najmä deťom a starším osobám. Láska: Nerozhodujte sa o dlhodobom záväzku v tomto mesiaci. Spoznávajte a bavte sa nezáväzne. Pozor na podvodníkov.

 

Koza

Mesiac Hada 26. apríl – 25. máj Nebudete sa vedieť rozhodnúť medzi viacerými možnosťami. Pozrite sa na situáciu z rôznych uhľov pohľadu a s odstupom. Pomôže vám intuícia, ale dobre vám poradí aj mudrc. Kariéra: Neprepínajte svoje sily, teraz to nikto neocení. Uvoľnite sa. Peniaze: Riskantné operácie nebudú úspešné. Spoľahnite sa na normálny príjem. Zdravie: Vaše psychické nastavenie v uzdravovacom procese je dôležité. Buďte optimistickí. Láska: Strávte nejaké chvíle bez partnera. Obohatí to váš svet a potom sa s partnerom obohatíte navzájom. Mesiac Koňa 26. máj – 27. jún Buďte rozumní a možno až trochu prefíkaní. Malý ústupok vám môže priniesť skvelé vyhliadky. Buďte trpezliví a zameraní na dosiahnutie cieľa. Kariéra: Pozor na chyby, ktoré by mohli ovplyvniť výsledok celého projektu. Peniaze: Vyššie výdavky by vás nemali zaskočiť, keď máte po ruke úspory. Zdravie: Môžete sa otráviť, najmä na cestách. Pozor na morské plody. Láska: Všetko je ako v hmle. Keď dozreje čas, budete vedieť, čo máte urobiť. Majte sa radi. Mesiac Kozy 28. júl – 25. august Čakajú na vás nástrahy na všetkých stranách, nepadnite do pasce, lebo sa z nej len tak ľahko nevyhrabete. Položte si otázku, čo je pre vás prvou prioritou vo vašom živote. Kariéra: Dariť sa bude najmä profesiám, ktoré súvisia s vedou a technológiami. Peniaze: Nehazardujte, aby ste sa nedostali do nepríjemného postavenia. Dlhy sú zhubné. Zdravie: Alkohol a iné omamné látky vás privedú do záhuby. Vyhľadajte pomoc dôvernej osoby. Láska: Z nevydareného vzťahu alebo partnerských konfliktov nikoho neobviňujte. Radšej sa zamyslite nad vlastným správaním a spôsobom, ako by sa dala situácia zlepšiť.

 

Opica

Mesiac Hada 26. apríl – 25. máj Budete unavení a každú prácu budete zvládať len s ťažkosťami. Zamerajte sa na čiastkové ciele a postupujte krok za krokom podľa plánu. Prekonáte všetky prekážky. Kariéra: Intrigy a hádky vás v práci nepovzbudia. Najlepšie výkony podáte, ak budete v pohode. Peniaze: Spoľahnite sa pri investíciách na svoj vlastný úsudok. Zdravie: Ochorenie horných dýchacích ciest vás na určitú dobu vyradí z normálneho života. Pomôže relax a prírodná liečba. Láska: Vášeň môže byť veľmi spaľujúca a s láskou nemá nič spoločné. Riaďte sa srdcom, nie túžbou. Mesiac Koňa 26. máj – 27. jún V polovici tohto mesiaca budete musieť prekonať nečakané prekážky a ťažkosti. Buďte v strehu a urobte potrebné rozhodnutia. Kariéra: Dávajte si pozor na konkurenciu. O svojich pracovných nápadoch sa poraďte len s dôveryhodnými osobami. Peniaze: Dobre hospodáriť je základ úspechu. Vzdelávajte sa. Zdravie: Tie správne cviky vás opäť dostanú do formy. Nechajte sa inšpirovať odborníkmi. Láska: Páry v manželstve by si mali dávať pozor na tretie strany. S úprimnosťou a trpezlivosťou sa to skončí šťastne. Mesiac Kozy 28. júl – 25. august Ak sa chopíte ponúkanej príležitosti, budete mať šancu vyniknúť. Oplatí sa vám byť prezieraví, aby vás niekto nepodviedol. Kariéra: Všetko máte vo vlastných rukách. Viete ako rozpracovaný projekt úspešne ukončiť a pritom zapojiť aj kolegov. Pustite sa s vervou do toho. Peniaze: Zvýšené náklady na život vás znepokojujú. Urobte si dobrý rozpočet, aby ste predišli finančným nezrovnalostiam. Zdravie: Zdravá a pestrá strava vedie k dobrému zdraviu. Pobyt na čerstvom vzduchu vám zlepší náladu. Láska: Nedajte sa zlákať pozlátkom krátkodobého milostného vzplanutia. Môže zničiť všetko, čo ste celé roky budovali.

 

Kohút

Mesiac Hada 26. apríl – 25. máj Niekto sa vám pokúša zmariť vaše plány a sny. Dajte na svoje pocity. Prinajhoršom absolvujete ďalšiu životnú lekciu a niečo nové sa naučíte. Kariéra: Pozor na pasce od kolegov alebo partnerov. Buďte ostražití a vyhnite sa jej. Peniaze: Budete mať viac možností na investíciu. Rozhodujte sa rozumne. Zdravie: Čakajú vás problémy s kašľom a nádchou, vyhýbajte sa preľudneným miestam. Láska: Ak vás premkol smútok zo samoty, vyberte sa do spoločnosti. Zažeňte čierne myšlienky, všetko sa čoskoro zmení. Mesiac Koňa 26. máj – 27. jún Zmeny sú korením života. Jedna zmena čaká aj na vás. Bojíte sa? Nemáte prečo, v konečnom dôsledku sú všetky zmeny pozitívne, aj keď to tak na prvý pohľad nevyzerá. Kariéra: Sústreďte sa na prácu, alebo si zoberte dovolenku a doriešte si osobné problémy. Peniaze: Budete maťšťastie v peniazoch. Poraďte sa s odborníkom a uvažujte nad investíciou. Zdravie: Psychická nepohoda sa podpíše aj na vašom fyzickom zdraví. Vyčistite si hlavu. Láska: Nikdy nepodceňujte tretie strany. Ani zbytočné podozrievanie však vzťahu neprospieva. Mesiac Kozy 28. júl – 25. august Budete stagnovať kvôli rôznym komplikáciám. Ak neviete ako ďalej, poraďte sa s mudrcom. Svoje následné rozhodnutie a konanie dobre zvážte. Kariéra: Problémy vás pribrzdia v nastúpenom rozvoji. Využite kreativitu a všetko zvládnete. Peniaze: Splaťte všetky dlhy. Upracte si vo financiách a začnete byť ziskoví. Zdravie: Vyberajte si ľahšie pokrmy a meditujte. Zlepšíte si tak svoju imunitu. Láska: Žiarlivosť vedie k zániku vzťahu. Zamyslite sa nad vaším konaním.

 

Pes

Mesiac Hada 26. apríl – 25. máj Tento mesiac očakávajte zmeny. Neprikladajte im hneď negatívny charakter. Pamätajte, že ak sa jedny dvere zatvárajú, ďalšie sa vám otvárajú. Kariéra: Svoj nesúhlas vyjadrite šéfovi zrozumiteľne a bez emócií. Pracujte aj naďalej zodpovedne. Peniaze: Šťastie nebude priať investíciám na akciovom trhu. Nenechajte sa oklamať a ušetrite peniaze bežným spôsobom. Zdravie: Dávajte si pozor na zranenia kdekoľvek sa pohybujete. Láska: Ľahko očaríte osoby opačného pohlavia. Mileneckému vzťahu sa radšej vyhnite. Mesiac Koňa 26. máj – 27. jún Nesnažte sa rozhodovať o veciach, ktoré sa vás netýkajú. Dobre mienená rada bude účinnejšia, rozhodnúť sa musí niekto iný. Kariéra: Niektoré úlohy zverte svojim kolegom a podriadeným, inak urobíte chyby. Všetko na záver skontrolujte. Peniaze: Mesiac bude dobrý pre normálny príjem, nie však pre neočakávané zisky. Zdravie: Ak chronické ochorenie pretrváva, mali by ste zmeniť lekára a rýchlo sa zotaviť. Láska: Nedorozumenie zhorší vzťah s vašim partnerom. Riešenie nájdite čo najrýchlejšie. Mesiac Kozy 28. júl – 25. august Budete riešiť neočakávané a skryté problémy, ktoré vám pri prvom pohľade unikli. Vyriešte ich s pomocou dobrých priateľov. Kariéra: Získate uznanie. Nenechajte sa však opantať slávou, naďalej tvrdo pracujte. Peniaze: Finančný zisk nebude tento mesiac zodpovedať úsiliu. Buďte trpezliví. Zdravie: Kvalitne a dostatočne oddychujte. Telo nie je stroj a potrebuje relaxovať. Láska: Zúčastňujte sa spoločenských aktivít, môžete si tam nájsť vhodného partnera. O vzniknuté priateľstvo sa dobre starajte.

 

Prasa

Mesiac Hada 26. apríl – 25. máj Držte sa konzervatívneho postoja. Nespadnite do pasce zákerným osobám. Inak utrpíte kapitálové straty. Kariéra: Urobte akúkoľvek zmenu, to je pre vás v tejto chvíli najdôležitejšie. Peniaze: Zamyslite sa nad výdavkami a odkladajte si všetky extra peniaze na núdzové prípady v budúcnosti. Zdravie: Zdravie nebude ideálne. Nervozita a hnev sú príčinami vašich fyzických problémov. Láska: Pri hádke sa kontrolujte vo vyjadreniach a na fyzické prejavy, aj keď v afekte, zabudnite úplne. Mesiac Koňa 26. máj – 27. jún Šťastie vám znepríjemnia prekážky a mierna záťaž. Aj keď sršíte novými nápadmi, musíte získať aj skúsenosti a vedomosti, aby sa váš život zlepšil a obohatil. Kariéra: S konkurenciou nebojujte nedovolenými prostriedkami. Prinesie vám to lepší výsledok. Peniaze: Vyhýbajte sa nelegálnym ziskom. Koncom mesiaca vám hrozia veľké straty. Zdravie: Hrozí vám recidíva vášho predchádzajúceho ochorenia. Zamyslite sa nad životosprávou. Láska: Je vhodný čas na svadbu, ak vzťah stojí na pevných základoch lásky a porozumenia. Mesiac Kozy 28. júl – 25. august Neprepadnite panike, ak sa tento mesiac objavia vážne problémy a nezhody. Zachovajte si chladnú hlavu. Malý ústupok je lepší ako vážne komplikácie. Kariéra: Ak sa domnievate, že vaša súčasná práca je ťažká, môžete tento mesiac získať lepšie miesto za vyššiu mzdu. Poraďte sa s priateľmi, je vhodný okamih pre zmenu. Peniaze: Možno budete musieť siahnuť na rezervy. Situácia sa zlepší. Zdravie: Najzdravší pohyb je na čerstvom vzduchu. Choďte do prírody a pookrejete aj na unavenej duši. Láska: Ak si nedáte pozor, môžete skĺznuť do sexuálnych hier, z ktorých len ťažko vyjdete bez ujmy. Sústreďte sa na svoje záľuby.