Potkan

Mesiac Hada (6.máj–5.jún 2015) Šťastie vám praje a život si užívate plnými dúškami. Na čo siahnete sa premení na zlato. Ste obdivovaní v práci a máte úspech u opačného pohlavia. Tento mesiac patrí vám. Kariéra: Už vám chýba len krôčik, aby ste dokončili svoj dlhodobý projekt. Od úspechu vás delí veľmi málo a vidina úspešného konca vám vlieva energiu do žíl. Urobte posledný krok a užite si slávu z úspechu. Peniaze:Finančné investície z minulosti vám tento mesiac vynesú nemalé zisky. Trpezlivosť sa vám vyplatila. Stačí pozbierať ovocie. Zdravie: Zmietate sa medzi únavou a eufóriou. Je možné, že to vaše telo nezvládne a podľahnete chorobe z celkovej vyčerpanosti. Skúste priebežne relaxovať, aby ste sa vyhli užívaniu liekov. Láska: Zaľúbenci majú na ružiach ustlané a nezadaným otvorí dvere láska dokorán. Užívajte si tento nádherný cit plnými dúškami. Mesiac Koňa (6.jún–6.júl 2015) Budete mať kolísavú náladu a tomu bude zodpovedať aj šťastie v tomto mesiaci. Čaká vás zdolávanie prekážok a sklamanie od ľudí, od ktorých by ste to nečakali. Nenechajte sa vtiahnuť do intríg a ohovárania. Kariéra: Cesta z vrcholu na absolútne dno môže byť veľmi rýchla. Niekedy stačí veľmi málo a všetko čo ste doteraz budovali sa zrúti. Nebude to až také katastrofálne, ak zistíte, kto vám chce uškodiť. Peniaze:Budete žiť z úspor, ak ste si ich stihli urobiť. Je dôležité, aby ste mali tento mesiac vyrovnaný rozpočet. Veľké výdavky nechajte na priaznivejšie obdobie. Zdravie: Stres a nedostatok energie si vyberú svoju daň vo forme ochorení horných dýchacích ciest. Odpočinok a vhodne zvolené bylinky vám pomôžu dostať sa do formy. Láska: Vo vzťahoch sa vyskytnú malé nedorozumenia. Vysvetlite si ich hneď na začiatku, aby to neprerástlo do veľkého konfliktu, ktorý by mohol ukončiť váš doteraz harmonický vzťah. Mesiac Kozy (7.júl–7.august 2015) Sebaľútosť vám nepomôže, ani vás nikam neposunie. Uvedomte si, že váš hnev je nelogický. Sústreďte sa na cestu, ktorou kráčate a na cieľ, ktorý chcete dosiahnuť. Cesta k vysnívanému cieľu bude ľahšia a jednoduchšia, keď si ju nebudete strpčovať zlosťou a nenávisťou. Kariéra: V poslednej dobe máte veľmi málo projektov. Oslovte svojich priateľov a ukážte im čo dokážete, možno aj bez nároku na mzdu. Vaše nadšenie si zapamätajú a neskôr vás oslovia na honorovanú výpomoc. Peniaze:Finančne sa vám bude dariť. Vhodné obdobie na investície, ale pozor, iba s malým rizikom. Aj keď získate len málo, je to vždy lepšie ako nič. Zdravie: Svet a život vám rozjasnia endorfíny. Skúste si zašportovať pri hudbe, urobiť si obľúbené jedlo s milovanou osobou alebo prežiť nežné intímne spoločné chvíle s partnerom. Láska: Tento mesiac môžete zažiť milostné dobrodružstvo. Chráňte sa pred nechceným otehotnením. Osoby v manželstve by mali brať rodinu ako svoju prvú prioritu.

Byvol

Mesiac Hada (6.máj–5.jún 2015) Máte čo povedať,ale nikto vás nechce počúvať. Zamyslite sa a zvoľte inú, zaujímavú formu ako zaujať svoje publikum. Sami dobre viete, že ak je človek k niečomu nútený, nezoberie si posolstvo k srdcu tak, ako by ste chceli. Kariéra: Tento mesiac majte na pamäti morálne zásady. To, že okrádate zamestnávateľa sa možno nikto nedozvie, ale negatívnu energiu vysielate už samotným činom. Peniaze: S peniazmi vychádzate tak akurát. V blízkej budúcnosti vás čakajú veľké výdaje, tak sa na to pripravte. Začnite šetriť už dnes. Zdravie: Hrozia vám zranenia a drobné zdravotné ťažkosti. Doplňte vitamíny a stopové prvky a všetko sa rýchlo vráti do normálu. Láska: Tretia osoba chce rozbiť váš vzťah. Majte sa na pozore, ale buďte aj naďalej sám sebou. Žiadne umelé zásahy do vzťahu vám nepomôžu, všetko záleží na osude. Mesiac Koňa (6.jún–6.júl 2015) Doteraz ste netušili, čo vo vás je. Šťastie máte naklonené, ale musíte mu pomôcť tvrdou prácou a nezlomnou vôľou dosiahnuť cieľ. Dávajte si pozor na zlomyseľných ľudí. Kariéra: Musíte čeliť mnohým prekážkam. Teraz sa ukáže, ako veľmi stojíte o úspešné ukončenie projektu a ako to ovplyvní priazeň kolegov a nadriadených. Peniaze: Poraďte sa s finančným odborníkom, kam máte investovať nadbytočný kapitál. Neisté projekty vašich kamarátov vynechajte, zamyslite sa nad situáciou dôkladne. Myslite na budúcnosť. Zdravie: Trápi vás krčná chrbtica, čo je príznakom toho, že musíte riešiť veľmi veľa problémov. Správne cvičenie a odborná zdravotná masáž vám pomôže dostať sa z najväčších bolestí. Láska: S problémom vo vzťahu vám pomôže rodinný príslušník. Nebojte sa zdôveriť osobe, ktorej veríte. Uľaví sa vám a budete šťastní. Mesiac Kozy (7.júl–7.august 2015) Pomoc bez nároku na honorár vás šľachtí. Hreje vás ten pocit pri srdci a tešíte sa, že ste pomohli niekomu, kto to nevyhnutne potrebuje. Nemusíte pomáhať finančne, investujte svoj čas a svoje nenahraditeľné zručnosti. Kariéra: Ak všetko pôjde podľa plánu, na konci mesiaca môžete očakávať úspech. Je dôležité aby ste si nestavali vzdušné zámky, ale stanovili si reálne ciele, ktoré môžete dosiahnuť. Peniaze: Dovolenku si vyberte podľa obsahu vašej peňaženky. Určite niečo nájdete aj v kategórii finančne dostupná destinácia. Tieto dlhy by vás mrzeli veľmi dlho a ani dovolenku by ste si neužili. Zdravie: Častá zmena chladného a teplého prostredia nie je pre vaše zdravie vhodná. Vyhýbajte sa teplotným výkyvom, inak si to odnesie váš pohybový aparát. Láska: Ak ste už dlho neboli zamilovaní, niekde bude chyba. Zadaní by sa mali opäť zamilovať do svojho stáleho partnera a slobodní stretnú očarujúcu bytosť opačného pohlavia.

Tiger

Mesiac Hada (6.máj–5.jún 2015) Nájdite si vo svojom živote ten správny motivačný moment. Hudba, ktorú milujete, inšpirujúca osoba, ktorú obdivujete alebo tanec, či pohyb, ktorý vás urobí šťastnými. Bude sa vám ľahšie vstávať z postele a život bude prežiarený svetlom. Kariéra: Dlho ste sa spoliehali na pomoc iných, ale teraz musíte naozaj ukázať, čo je vo vás. Ukážte so seba to najlepšie, aj keby vás to malo stáť mnoho síl. Veľa sa naučíte, čo využijete v blízkej budúcnosti. Peniaze:Stabilný aj mimoriadny príjem vám vyčaria úsmev na tvári. Užite si svoje ťažko zarobené peniaze podľa seba.Najlepšie tak, že si to zapamätáte do konca života. Zdravie: Starajte sa o svoje nohy. Výživa, masáže, špeciálna starostlivosť... to všetko pomôže tomu, aby vás vaše nohy bez problémov nosili kam potrebujete aj naďalej. Láska: Vekový rozdiel medzi partnermi, prípadne iné rozdiely vníma okolie negatívne len preto, že nevidia do vášho vzťahu. Nedajte na ich reči a riaďte sa srdcom. Mesiac Koňa (6.jún–6.júl 2015) Nemáte veľmi dobré obdobie, ale neklesajte na duchu. Všetko sa zlepší a vy opäť budete žiariť na výslní. Vyhýbajte sa veľkým mediálnym vyhláseniam, aj keby vás k tomu nútili, mohli by ste stratiť spoločenské postavenie. Kariéra: Veľmi sa vám pracovať nechce. Ani sami neviete, či je to lenivosť, alebo vás už práca nebaví. Nerobte unáhlené rozhodnutia, vyčkajte na priaznivejšie obdobie. Peniaze: Kapitálové trhy sa asi tiež chystajú na letnú dovolenku a preto investíciami zarobíte len veľmi málo. Musíte sa spoľahnúť na stále príjmy alebo úspory. Zdravie: Ste bez energie a ľahko ochoriete. Návšteva lekára vzhľadom na vysoké teploty bude nevyhnutná. Dodržujte pitný režim. Láska: Je vhodný čas na svadby, žiadosti o ruku, prípadne na založenie rodiny. Ak máte s partnerom dobrý základ pustite sa do toho. Budete šťastní. Mesiac Kozy (7.júl–7.august 2015) Intrigy a ohováranie budú tento mesiac „v kurze“. Nevzťahuje sa to len na známych, ale bohužiaľ aj na dôverných priateľov. Nemyslia to zle, často si ani neuvedomujú, ako vám ubližujú. Zoberte si z toho ponaučenie a keď budete v podobnej situácii, viete ako máte zareagovať. Kariéra: V práci vás budú znepokojovať vyjadrenia zlomyseľných ľudí, ktorí zámerne skresľujú pravdu. Nenechajte sa vyprovokovať k slovným urážkam, sústreďte sa na svoju prácu. Peniaze:Na finančnom poli môžete byť s úrodou spokojní. Ani ste nečakali, že sa vám podarí taký rýchly finančný rast. S investíciami do nehnuteľností radšej počkajte na vhodnejšie obdobie. Zdravie: Na cestách si dávajte veľký pozor na to, čo konzumujete. Ľahko by ste sa mohli priotráviť a problémy s tráviacimi orgánmi by mohli byť vážnejšie. Láska: Osmeľte sa a povedzte osobe, ktorú už dlho z diaľky obdivujete, čo k nej cítite. Možno budete z jej reakcie milo prekvapení. Láska je čarovná.

Zajac

Mesiac Hada (6.máj–5.jún 2015) V práci vás čakajú prekážky a nečakaný pokles. Budete rozrušení a zmätení. Jedine vytrvalosť a dobrý plán vám pomôžu zvládnuť toto obdobie. Kariéra: Čoho sa v práci dotknete, nič vám nevychádza. Lepšie si veci naplánujte a urobte len to najnutnejšie. Nepresadzujte svoje názory nasilu, váš čas ešte len príde. Peniaze: Investície do nehnuteľností budú tento mesiac úspešné a ziskové. Môžete si zobrať hypotéku, dostanete veľmi dobré podmienky. Zdravie: Cvičenie jógy vám pomôže zlepšiť aj fyzické aj psychické zdravie. Ľahšie získate rovnováhu v rôznych oblastiach svojho života. Láska: Hádky o peniaze vyvolajú vo vzťahu nepokoj a neistotu. Zachovajte si chladnú hlavu a snažte sa nájsť riešenie, ktoré bude vyhovovať obom. Mesiac Koňa (6.jún–6.júl 2015) Šťastie sa o niečo zlepší. Len pokračujte v nastúpenej ceste a využite všetky prostriedky na posun vpred. Je dôležité, že upevňujete svoje schopnosti a zručnosti. Kariéra: Atmosféra v práci sa zlepší a aj vám sa začne dariť. Nadriadení si všimnú vaše zanietenie pre úspech projektu a aj vás ocenia. Peniaze: Máte všetky vedomosti k tomu, aby ste uspeli na akciových trhoch. Nechajte sa viesť rozumom, odbornými radami a intuíciou a budete úspešní. Zdravie: Dávajte si pozor na nebezpečenstvo úrazu, ktoré môže mať až fatálne následky. Aj kúpanie v jazere môže byť nebezpečné, najmä keď skáčete do neznáma. Láska: Tento mesiac vás čaká sklamanie. Vytriezvenie vie byť veľmi kruté. Nebojte sa, už v blízkej budúcnosti nájdete lásku, vášeň a dobrodružstvo. Mesiac Kozy (7.júl–7.august 2015) Zlomyseľní ľudia sa rozhodli, že vám „osladia“ život. Nenechajte sa odradiť a ani sa nesnažte proti nim bojovať. Najviac ich zneistíte tým, že budete stále v dobrej nálade. Dosiahnutie cieľa berte ako svoju prvú prioritu. Kariéra: Problémy s kolegami vyriešte diskrétne. Nebude to príjemné, ale musíte to urobiť, aby ste v práci mohli aj naďalej fungovať. Vzťahy potom už nebudú také vrúcne, ale zabránite tým najhoršiemu. Peniaze: Váš príjem bude normálny. Želali by ste si, aby to bolo viac, ale pri troche skromnosti a dobrom hospodárení bez problémov vyjdete. Zdravie: Prevencia je veľmi dôležitá, preto sa jej nevyhýbajte. Nájdite si čas na svoje zdravie, kým nebude neskoro. Láska: Aj keď sa budete zúčastňovať spoločenských akcií, svoju spriaznenú dušu tento mesiac asi nenájdete. Dobre sa však zabavíte a vytvoríte si mnoho nových známych.

Drak

Mesiac Hada (6.máj–5.jún 2015) Ťažkosti môžu tento mesiac nastať iba vtedy, ak budete konať nepremyslene. Ak chcete pomôcť priateľom, všetko dobre zvážte. Je dôležitejšie zachovať si dobrú povesť, ako riskovať a nechať sa zatiahnuť do intríg kvôli malému zisku. Kariéra: V práci sa inšpirujte úspešnými projektmi svojich kolegov. Aj vy ste im boli nápomocní, takže teraz neváhajte a požiadajte o pomoc zase vy. Nebuďte tvrdohlaví, projekt s pomocou kolegov dokončíte načas. Peniaze: Peniaze si nepožičiavajte, radšej prehodnoťte svoj nákupný zoznam. Triezvy pohľad na vaše potreby vás ušetrí mnohých problémov v budúcnosti. Zdravie: Dávajte si pozor na prechladnutie a urobte všetky opatrenia, aby ste si ochránili vaše pľúca a priedušky. Láska: Vyjadrite partnerovi svoj názor na problém, kvôli ktorému to medzi vami v poslednej dobe dosť škrípe. Avšak vyvarujte sa silným negatívnym emóciám. Všetko by ste len zhoršili. Partner sa uzavrie a nebude chcieť s vami komunikovať. Mesiac Koňa (6.jún–6.júl 2015) Pracujte tvrdo a inteligentne. Všetko pôjde hladko, ak si nebudete robiť starosti kvôli maličkostiam a nebudete mať ilúzie o úspechu bez úsilia. Nemajte veľké oči. Kariéra: Nadriadený vás poverí novými úlohami, s ktorými nemáte skúsenosti. Nemajte strach, oživí to váš stereotyp a snovými výzvami si hravo poradíte. Peniaze: Na kapitálovom trhu bude veľa príležitostí, aby ste speňažili svoje vedomosti. Nenechajte sa oklamať, inak prídete o všetko. Zdravie: Ste unavení a vyčerpaní. Nájdite si rýchlo zdroj vašej energie a nabite sa pozitívnou náladou. Skúste cvičenie, odľahčenú stravu či pobyt na čerstvom vzduchu. Láska: Na služobnej ceste alebo dovolenke zažijete nečakané ľúbostné dobrodružstvo. Trochu vás to vyvedie z rovnováhy, ale rýchlo sa spamätáte a uvedomíte si riziká takéhoto vzťahu. Mesiac Kozy (7.júl–7.august 2015) Môžete cestovať, aby ste si oddýchli a zrelaxovali. Očakávajte mesiac bez prekvapení. Opatrnosti však nikdy nie je dosť. O zábavu sa postarajte sami, nečakajte, že všetko za vás spravia vaši najbližší. Kariéra: Už dlhšie máte pocit, že musíte zmeniť zamestnanie. Tento mesiac nie je vhodný na zmeny a dôležité rozhodnutia. Počkajte na priaznivejšie obdobie. Peniaze: Peniaze vnímate ako prostriedok na naplnenie vašich snov. Tie však môžete dosiahnuť aj inak. Pohnite rozumom, aby ste neskončili na mizine. Zdravie: Alkohol za volantom môže spôsobiť len problémy. Môžete zraniť cudzie osoby s fatálnymi následkami. Rozhodnite sa správne. Láska: Muži si budú užívať nové milostné dobrodružstvá a flirtovanie. Ženám hrozí nechcené tehotenstvo, mali by myslieť na svoju budúcnosť. Zadané osoby spadnú do milostného trojuholníka.

Had

Mesiac Hada (6.máj–5.jún 2015) Prechádzate zvláštnym období, možno si to ani neuvedomujete. Žijete minulosťou, strachujete sa o budúcnosť a prítomnosť vás nezaujíma. Všetko beží ako vo filme. Vráťte sa na zem a venujte pozornosť súčasnému dianiu, musíte sa niečo naučiť. Kariéra: Kariéru máte dobre rozbehnutú, ale momentálne neviete, či v nej chcete ďalej pokračovať.Unáhlené rozhodnutie by vás mohlo v budúcnosti mrzieť. Keď narazíte na problémy, zachovajte pokoj a situáciu pred rozhodnutím dokonale zanalyzujte. Peniaze: Buďte vďační za všetky peniaze, ktoré ste doteraz zarobili, ktoré ste dostali a ktoré ste mohli využiť vo svoj prospech. Zdravie: Problémy s koncentráciou na sebe pozorujete už nejaký čas. Zbavte sa všetkého, čo vás rozptyľuje a choďte do prírody. Pobyt v prírode vás nabije pozitívnou energiou, vyhnete sa chorobám. Láska: Vo svojom živote ste si veľa lásky neužili. Musíte prestať všetkých potenciálnych partnerov hodnotiť podľa prísnych kritérií. Nikto nie je dokonalý, preto sa uvoľnite a uvidíte, že sa budú diať zázraky. Mesiac Koňa (6.jún–6.júl 2015) Majte sa na pozore pred človekom, ktorý sa správa až príliš milo. Až je vám to čudné. Dajte na svoje inštinkty a pred tým, ako mu zveríte veľkú zodpovednosť si ho vyskúšajte na niečom malom. Určite mu nezverujte prácu s peniazmi. Kariéra: Podnikanie je náročná činnosť a niekedy sa proste nedarí. Nezúfajte a skúste vymyslieť niečo, čo vás posunie vpred aj v týchto horších časoch. Poraďte sa s mudrcom. Peniaze: Pomôžte peniazom, aby k vám ľahšie prichádzali tým, že si kúpite červenú peňaženku a zbavíte sa všetkých vecí, ktoré nepotrebujete. Zdravie: Pobyt a pohyb pri vode alebo vo vode bude mať na váš organizmus blahodárne účinky. Venujte pozornosť náhodným zraneniam. Láska: Mysleli ste si, že láska tu bude navždy. Avšak už viete, že sa o vzťah, partnera a vašu vzájomnú lásku musíte starať. Darček, milé slovo či iné prekvapenie vylúdia ten najkrajší úsmev na tvári milovanej osoby. Mesiac Kozy (7.júl–7.august 2015) Nič vám nepôjde od ruky a na každú drobnosť sa tento mesiac doslova nadriete. Ak môžete, požiadajte o pomoc svojich spolupracovníkov, priateľov či rodinu. Spoločne všetko zvládnete rýchlejšie. Kariéra: Ak vaša profesia súvisí s komunikáciou alebo s vodou, čakajte útok zo strany konkurencie. Proaktívny prístup vám prinesie želané ovocie. Peniaze: Nesnažte sa o neprimerane vysoký zisk, mohli by ste prísť o všetko. Šťastie bude vrtkavé, takže svoje financie budete musieť spravovať opatrne. Držte sa ďalej od hazardných hier. Zdravie: Vaše zdravie bude normálne. Buďte opatrní, pri vonkajších aktivitách a športoch, hrozí vám zranenie pohybového aparátu. Na cestách jazdite opatrne. Láska: Budete sa hádať kvôli maličkostiam. Trpezlivosťou, zhovievavosťou a zmierlivosťou všetko vyriešite a zároveň prekazíte tretej osobe možnosť narušiť váš vzťah.

Kôň

Mesiac Hada (6.máj–5.jún 2015) Mali by ste byť opatrní, čo tento mesiac robíte, pretože môžete priťahovať zákerných ľudí. Práca je pretkaná početnými prekážkami. Ak budete usilovne pracovať a zbavíte sa všetkých predsudkov, budete úspešní. Kariéra: Keď o vašej firme nikto nevie, ťažko si objedná vaše produkty alebo služby. Investujte do marketingu a pri komunikácii s konkurenciou dodržujte morálne zásady, dosiahnete úspech. Peniaze: Obmedzte výdavky a trochu sa uskromnite, predídete stratám. Ak neprestanete míňať viac ako máte k dispozícii dostanete sa do ešte väčších problémov. Zdravie: Zdravie bude dobré, len si dávajte pozor na stres. Relaxujte s rodinou a priateľmi, dodá vám to energiu. Ak ochoriete, poraďte sa s odborníkom, aký čaj vám pomôže. Láska: Ak ste zistili, že ste obeťou podvodníka, neklesajte na duchu. Máte šťastie, že ste celý život nestrávili v klamstve. Po smútku príde nový deň a vy už viete, na čo si máte dávať pozor. Mesiac Koňa (6.jún–6.júl 2015) Nepoučili ste sa a stále robíte tie isté chyby. Možno si ich neuvedomujete, možno pred nimi zatvárate oči, ale to vám nepomôže. Musíte im čeliť a čím skôr sa tomu všetkému postavíte tvárou v tvár, tým skôr sa posuniete vpred. Kariéra: V súčasnom zamestnaní sa sústreďte najmä na rozvoj svojho potenciálu a nebojte sa ukázať svoje schopnosti naplno. Peniaze:Finančne sa vám bude dariť a zvládnete aj manažovanie obehu peňazí ako vo firme tak aj doma. Konečne sa vám to nevymklo z rúk, ako tomu bolo posledné obdobie. Len tak ďalej. Zdravie: Po prežití traumy si musíte odpočinúť aj psychicky aj fyzicky. Nemôžete priskoro nabehnúť do zabehnutého kolotoča aj keď máte pocit, že práve to vám pomôže zabudnúť. Zlomí vám to zdravie. Láska: Nemajte strach, že keď sa zamilujete, stratíte samých seba. Láska vám otvorí nové obzory a aj o sebe zistíte veci, ktoré ste doteraz ani netušili. Nebráňte sa citom. Vydaté ženy majú veľkú šancu otehotnieť. Mesiac Kozy (7.júl–7.august 2015) Trochu improvizácie nezaškodí. Nebuďte až kŕčovito upnutí na rituály a plány, niekedy keď sa nedá ísť cez dvere musíte ísť cez okno. Majte na zreteli cieľ, nie cestu ako sa k nemu dostať. Pozor na konflikty v rodine. Kariéra: Tvrdá práca vám pomôže zabudnúť na pokazené vzťahy na pracovisku. Riešenie situácie potrebuje čas. Intrigy a ohováranie nemajú miesto v kolektíve, ktorý má spolu vytvárať profit. Peniaze:Vyhnite sa prostrediu s hazardnými hrami. Nemáte pevnú vôľu na to, aby ste nehrali a zároveň nemáte financie na to, aby ste rozhadzovali. Vymyslite si lacnejšiu zábavu. Zdravie: Hrozia vám choroby a zranenia počas dovolenky. Ak môžete, presuňte dovolenku na priaznivejšie obdobie pre vaše znamenie. Láska: Choďte na babskú či chlapskú jazdu. Trochu si oddýchnuť od partnerovej spoločnosti s obľúbenými priateľmi a priateľkami vám tento mesiac padne vhod. Pozor na neveru.

Koza

Mesiac Hada (6.máj–5.jún 2015) Ak budete trpezliví, dostanete viac príležitostí na vyriešenie svojich problémov. Máte veľké plány, ale treba ich realizovať v dobe, keď ste na to pripravení. Nenechajte sa strhnúť davom, mohli by ste zle investovať. Kariéra: Chcete uspieť na neznámom poli, ale chýba vám kvalifikácia. Choďte si doplniť vzdelanie a budete mať aj nástroje, ako dosiahnuť svoj vysnívaný cieľ. Peniaze:Veľa si nesľubujte ani od pravidelných ani od špekulatívnych operácii. Koncom mesiaca môžete utrpieť veľké straty na majetku, buďte opatrní. Zdravie: Ste zdraví, ale choroba číha na členov vašej rodiny. V ohrození sú najmä starší muži. Zaujímajte sa o zdravotný stav vašich blízkych. Láska: Na zlomené srdce sa len vyhovárate. Už dlho vám na vzťahu nezáležalo. Je načase, aby ste sa zamysleli nad tým, ako vo vzťahu manipulujete s druhými osobami. Mesiac Koňa (6.jún–6.júl 2015) Na začiatku mesiaca zaznamenáte úspech, avšak v jeho druhej polovici môže nastať zmena, ktorá spomalí váš pokrok. Zábavu a voľno si doprajte až po dokončení projektu. Dovtedy sa sústreďte na svoj cieľ a postupujte podľa plánu. Kariéra: Máte dobre našliapnuté na úspech v práci. Jediné čo vás brzdí sú nelogické argumenty vašich kolegov o tom, že ste na jednej lodi. To ale neznamená, že nemôžete byť kormidelník a udávať smer. Peniaze: Chcete ísť na dovolenku, ale neviete, kde na to zobrať. Možno sa už konečne poučíte a začnete si na veľké výdavky šetriť. Zdravie: Kto si ako ustelie, tak bude spať. Zamyslite sa, prečo už dlhšie zle spávate. Vyriešte si problémy v rodine a skúste si zaobstarať jemné farby obliečok, prípadne ružový kryštál v tvare srdca. Láska: U vás to s láskou nie je také jednoduché. Máte radi spoločnosť partnera, ale neviete mu to dať najavo. Inšpirujte sa u svojich známych a urobte si s partnerom romantický večer vo dvojici. Mesiac Kozy (7.júl–7.august 2015) Tento mesiac nič nemeňte a nerobte dôležité rozhodnutia. Mohli by ste padnúť do pasce, ktorú na vás nastražili zlomyseľní ľudia. Inak utrpíte finančné straty a stratíte spoločenské postavenie. Kariéra: Keď vás práca baví, ale máte pocit, že nie ste docenení, nekonajte unáhlene. Zmena zamestnania by bola v tomto období komplikovanejšia, počkajte na priaznivejšie obdobie. Peniaze:Akciové trhy budú tento mesiac ponúkať neuveriteľné zisky. Záleží len od vás, ako ponúknutú príležitosť využijete. Ak máte pochybnosti, príliš neriskujte. Zdravie: Problémy s trávením sa objavia po tom, ako sa vrátite z dovolenky alebo zo služobnej cesty. Až príliš ste zaťažili vnútorné orgány neznámymi potravinami. Očista žalúdka vás vráti do normálu. Láska: Slobodné ženy môžu ľahko otehotnieť s nesprávnym partnerom. Dávajte si pozor na podvodníkov, ktorí vám sladko spievajú.Keď však príde na zodpovednosť, zmiznú skôr ako sa nazdáte.

Opica

Mesiac Hada (6.máj–5.jún 2015) Strach je pre vás tento mesiac nepriateľom číslo jedna. Musíte ho prekonať, aby ste zvládli to, čo vás čaká. So strachom a neistotou v srdci nebudete úspešní.Prečítajte si o tom knihu a smelo vpred. Kariéra: Medzi kolegami koluje veľa klebiet, ale vy sa od nich držte ďalej. Tvrdo pracujete a tento mesiac sa dostavia aj výsledky. Mali by ste sa ísť odreagovať s priateľmi pri obľúbenej hudbe. Peniaze: Bude sa vám dariť na finančných trhoch. Investujte na základe svojich vedomostí a intuície. Nenechajte sa ovplyvniť davom. Zdravie: Bolesti uší sú nepríjemné a iritujúce. Vnútorný problém sa premieta do vonkajších, fyzických útrap. Úľavu od bolesti zabezpečí lekár, ale zamyslite sa na tým, čo vo svojom živote nechcete počuť? Láska: Ako si chcete nájsť lásku svojho života, keď len sedíte doma a nikam nechodíte? Musíte ísť medzi ľudí a spoznávať ich. Tento mesiac máte veľkú šancu na úspech u opačného pohlavia. Mesiac Koňa (6.jún–6.júl 2015) Za posledné dni sa toho veľa udialo a vy cítite krivdu. S nenávisťou v srdci to však ďaleko nedotiahnete. Ak druhým odpustíte, vás to oslobodí a môžete byť úspešní. Kariéra: V práci sa vám darí , čo sa nepáči niektorým vašim kolegom. Buďte v strehu a pokračujte v začatej ceste. Máte šancu na povýšenie. Peniaze: Máte veľké rezervy v spravovaní svojich financií. Obráťte sa na odborníka, alebo kamaráta, ktorý sa v tom vyzná, aby vám pomohol zorientovať sa. Zdravie: Pozor na zranenia z nepozornosti. Výnimočne opatrní buďte najme pri manipulácií s ostrými kovovými predmetmi. Láska: Komplikovaná situácia, v ktorej sa nachádzate vás núti k zamysleniu. Nebojte sa partnerovi povedať, čo vás trápi a čoho sa bojíte. S trpezlivým prístupom všetko vyriešite. Mesiac Kozy (7.júl–7.august 2015) Ambície vás poháňajú vpred, ale zabúdate na zlomyseľných ľudí. Vaša budúcnosť bude čiastočne závisieť od rozhodnutí, ktoré urobia ľudia z vášho okolia. Kariéra: Pri hľadaní zamestnania vám bude priať šťastie a s podporou významných osôb opačného pohlavia si môžete nájsť prácu svojich snov. Peniaze: Finančné inštitúcie ponúkajú produkty, ktoré sa tento mesiac oplatí využiť. Správne rozhodnutie musíte urobiť dostatočne rýchlo, inak vám šanca pretečie medzi prstami. Zdravie: Hormonálne výkyvy najmä u žien v pokročilom veku budú mať vplyv na atmosféru v celej rodine. Snažte sa vášne upokojiť a dopriať im čo najviac odpočinku. Láska: Urobte si s partnerom romantické spoločné chvíle. Potrebujete to na obnovu vašich vzájomných citov. Večera, dovolenka, prechádzka... presne ako keď ste spolu začínali.

Kohút

Mesiac Hada (6.máj–5.jún 2015) Očakávajte zmeny v osobnom aj pracovnom živote. Otvorená myseľ a trpezlivosť vám pomôžu preniesť sa cez nepríjemné pocity a neistotu s ľahkosťou. Dávajte si pozor na niektorých ľudí, ktorí vám hádžu polená pod nohy. Všetko dobre dopadne. Kariéra:Rešpektujte zákony, porušujte pravidlá. Nikto výnimočne úspešný neuspel dodržiavaním pravidiel. Myslite vo veľkom. Peniaze: Peniaze rozhadzujete, kde vás napadne. Priatelia, zábava, zbytočnosti. Radšej si odložte na horšie časy a vyhýbajte sa ľuďom, ktorí vás finančne zneužívajú. Zdravie: Problémy so zubami nevznikli zo dňa na deň. Zanedbávali ste prevenciu a teraz máte bolesti. Obráťte sa na odborníka, bolesť utlmujúce prostriedky z dlhodobého hľadiska nič nevyriešia. Láska: Rodina je to, po čom ste vždy túžili. Teraz sa však tak nesprávate. Zamyslite sa nad mimomanželskými vzťahmi a urobte zásadné opatrenia. Mesiac Koňa (6.jún–6.júl 2015) Nemôžete sa donekonečna riadiť tým, čo chce niekto iný. Ak nebudete robiť to, čo vám vychádza zvnútra, nebudete nikdy šťastní. Len tak preplávať životom nie je zábava. Buďte k sebe úprimní, ide o váš život. Kariéra: V poslednej dobe pociťujete, že do kolektívu akosi nezapadáte. Je to vyzretosťou vašej osobnosti. Mali by ste sa poobzerať po vhodnejšom zamestnaní a kolektíve. Peniaze: Nadmerné míňanie spôsobí, že vám unikne jedinečná príležitosť na investovanie. Zamyslite sa na svojím finančným konaním. Zdravie: Malé zranenia vás budú prenasledovať dlhšie obdobie. Pri práci s ostrými predmetmi si dávajte veľký pozor. Vážnejšie zranenia si dajte ošetriť odborníkom. Láska: Už dlhšiu dobu máte pocit, že vaše cesty s partnerom sa rozchádzajú. Každý z vás chce niečo úplne iné a preto by ste mali vzťah ukončiť. Bude to pre dobro oboch strán. Mesiac Kozy (7.júl–7.august 2015) Kým urobíte rozhodnutie, zvážte situáciu zo všetkých strán. Držte sa svojho záujmu a majte na zreteli svoj cieľ. Ako sa hovorí, najhoršia smrť je z oplašenia. Pokoj, rozvaha a otvorené oči a uši sú pre vás heslom týchto dní. Kariéra: Majte na pamäti svoj cieľ a podľa toho musíte robiť aj rozhodnutia. Čaká vás ťažké obdobie, ale musíte niečo obetovať, aby ste boli úspešní. Peniaze: Finančné prostriedky sú len jedným nástrojom v živote. Jeho podstata je niekde inde. Ak na niečom kŕčovito lipnete, strácate uvoľnenosť a nadhľad. Unikajú vám dôležité príležitosti. Zdravie: Nádcha vás na určitý čas vyradí z normálneho života. Je dôležité poriadne ju preliečiť, aby sa nezhoršila do zápalu priedušiek. Pri liečbe si pomáhajte bylinnými čajmi. Láska: Nič nie je stratené. Váš ideálny partner na vás niekde čaká. Musíte byť trochu trpezliví. Buďte aktívni a zúčastňujte sa spoločenských akcií. Zadaní majú na ružiach ustlané.

Pes

Mesiac Hada (6.máj–5.jún 2015) Rodinný príslušník vám pomôže rozlúsknuť váš problém, s ktorým si neviete poradiť už dlhšie. Pomoc je blízko, musíte však urobiť prvý krok. Hrdosť a ješitnosť nie sú namieste. Kariéra: Konkurencia nikdy nespí. Bojujte o svoje miesto len dovolenými prostriedkami, ale nekompromisne. Aj keď nevyhráte, budete mať zo seba dobrý pocit, keď vydáte zo seba maximum. Peniaze: Ak požičiate tento mesiac peniaze, rýchlo sa vám vrátia aj s úrokmi. Je dôležité aby ste si preverili kredibilitu osoby, ktorej požičiavate ako aj dôvod, prečo ich potrebuje. Rozhodujte sa rozumom. Zdravie: Vypadávanie vlasov vás znepokojí. Chýba vám vnútorná výživa, zamyslite sa nad pestrosťou jedálnička. Doplňte vitamíny a minerály. Láska: Ľúbostný život je zaliaty slnkom. Až teraz konečne rozumiete prísloviu - Láska hory prenáša. Ani ste netušili, čo všetko vďaka láske dokážete. Mesiac Koňa (6.jún–6.júl 2015) Vaše šťastie sa ustáli. K medziľudským vzťahom pristupujte opatrne a s otvorenou mysľou. Neváhajte a chopte sa ponúkanej príležitosti na rozšírenie biznisu. Čaká na vás veľmi zaujímavá spolupráca. Kariéra: Ľahko urobíte chybu z nepozornosti. Dajte si dôležité dokumenty radšej skontrolovať osobe, ktorej dôverujete. Pozor na ohováranie. Peniaze: S financiami je to u vás ťažké. Raz ich máte, raz nie. Tento mesiac sa môžete spoľahnúť na stále príjmy. Pri nakupovaní zvažujte, či danú vec naozaj potrebujete. Zdravie: Správny pitný režim je pre fungovanie organizmu nenahraditeľný. Bolesti hlavy, zápcha a iné príznaky dehydratácie zmiznú pri jeho každodennom dodržiavaní ako šmahom čarovného prútika. Láska: Hádkami nič nevyriešite. So svojím partnerom si nájdite spoločný a nerušený čas a v pokoji a bez vyhrotených emócií sa porozprávajte o vzájomných problémoch. Mesiac Kozy (7.júl–7.august 2015) Zo začiatku sa vám tento mesiac bude zdať príjemný, ale očakávajte aj problémy. Prosím, buďte opatrní najmä na ľudí, ktorí sú k vám až príliš milí. Za chrbtom vás ohovárajú. Kariéra: Je vhodné obdobie na investície do vášho biznisu. Či už zveľadíte pracovné prostredie, alebo pošlete zamestnancov na školenie, mnohonásobne sa vám to vráti v budúcnosti. Peniaze: Ani nebudete vedieť odkiaľ, ale začnú k vám prichádzať peniaze. Chce to dobrý úsudok, ako s nimi naložíte. Myslite aj na budúcnosť. Zdravie: Pri bolestiach chrbta vyhľadajte odborníka, ktorý vás naučí správne kompenzačné cvičenia. Pomôže aj správna masáž a účinné bylinky. Láska: Milenecké dobrodružstvo prežijete na veľmi nezvyčajnom mieste. Dávajte si pozor na svoje zdravie a zlomené srdce.

Prasa

Mesiac Hada (6.máj–5.jún 2015) Vaša práca bude ťažká v priebehu celého mesiaca, ale nemali by ste sa spoliehať na pomoc od ostatných. Hrozí vám zrada a strata kapitálu. Musíte si všetko urobiť sami. Kariéra: Nezamestnaní majú veľkú šancu opäť sa zamestnať. Neváhajte a najlepšiu ponuku bez váhania prijmite. Peniaze: Rizikovým investíciám sa tento mesiac vyhnite. Mohli by ste prísť o dlhoročné úspory a malo by to negatívny dopad na vašu rodinu. Zdravie: Ak ste na jar nestihli detoxikáciu tela, máte najvyšší čas začať. Skúste vylúčiť ťažké jedlá a obohatiť svoj jedálniček o čerstvú zeleninu. Láska: Ak máte stáleho partnera a páči sa vám niekto tretí, niečo nie je v poriadku. Zamyslite sa nad tým, či je to len jarný úlet, alebo naozaj chcete opustiť svojho partnera. Mesiac Koňa (6.jún–6.júl 2015) Vašu spoločnosť narušia mnohé klebety a zlomyseľní ľudia. Postupujte krok za krokom, aby ste krízu prekonali. Kariéra: Veľmi sa snažíte, ale šéf si vašu prácu nevšíma. Až doteraz. Budete mať príležitosť ukázať svoju šikovnosť a dôvtip. Peniaze: Finančné vzdelanie je veľmi dôležité. Zapojte sa do kurzu, kde sa naučíte finančne hospodáriť. Potom vám už nebudú hroziť ďalšie exekúcie. Zdravie: Dlhodobé problémy s obličkami vás prinútia k návšteve lekára. Vyhľadajte dobrého odborníka, ktorý vám pomôže z problémov. Láska: Všetko funguje ako hodinky. Na všetkom sa viete s partnerom dohodnúť, v rodine vládne harmónia. Vychutnávajte si spoločné chvíle. Mesiac Kozy (7.júl–7.august 2015) Vaše šťastie bude ako na hojdačke, raz hore, raz dole. Nebojte sa,táto neistota rýchlo pominie a potom vás čaká obdobie plné prekvapení. Niektoré nebudete na začiatku vnímať ako pozitívne, ale práve tie vás posúvajú vpred. Kariéra: Najmä ženy majú v tomto období priaznivé vyhliadky. Úspech v práci vás neminie. Využite toto obdobie pre svoj rast. Muži by sa mali držať radšej vzadu. Peniaze: Vyrovnajte si všetky dlhy, ktoré máte. Ľudia, ktorí vám požičali teraz očakávajú, že im financie vrátite. Vyrovnáte tak aj energetický dlh. Zdravie: Problémy s dýchacími cestami nemáte prvýkrát. Začnite sa liečiť hneď pri prvých príznakoch ochorenia, ušetríte si dlhé liečenie. Láska: Nezadané osoby majú veľkú šancu stretnúť svoju spriaznenú dušu. Vyberte sa na dovolenku a z udalostí, ktoré budú nasledovať budete prekvapení.