Potkan

Mesiac Opice (6. august – 5. september 2018) Tento mesiac bude priať budovaniu spoločenských vzťahov, očakávajte kontakty s vysokopostavenými osobami. Kariéra: Vaše schopnosti neostanú bez povšimnutia, je pravdepodobné, že práve teraz sa začnú diať zmeny, ktoré povedú k povýšeniu. Peniaze: Finančná sa ponesie v znamení stabilizácie, nemusíte sa obávať žiadnych strát a rizík. Zdravie: Pozor na zranenia, buďte opatrní. Láska: Ak plánujete vstúpiť do manželstva, práve teraz spravíte definitívne rozhodnutie. Mesiac Kohúta (6. september – 5. október 2018) Budete sa musieť prekonať a robiť veci, do ktorých sa vám veľmi nechce. Budete tlačený do kúta a pôjdete proti svojim pocitom a potrebám. Kariéra: Práca vás nebude veľmi uspokojovať, môžete sa cítiť frustrovaný. Peniaze: Pravdepodobne budete viacej míňať, ako zarábať, hrozia aj neočakávané výdaje. Zdravie: Vaša psychika dostane zabrať, nebudete sa cítiť práve najlepšie, dávajte si pozor na alkohol! Láska: Vo vzťahu bude mať prevahu váš partner a vám neostane nič iné, ako sa prispôsobiť. Mesiac Psa (6. október – 5. november 2018) Čaká vás pokojný nehybný mesiac, po náročnejšom období vám to padne vhod. Kariéra: Problémy sa ukončia a ustúpia, spravte si poriadok v papieroch, mailoch, na stole. Peniaze: Začnite trochu šetriť, rezerva sa vám vždy zíde. Zdravie: Navštívte lekára, dajte si do poriadku zanedbané zdravie, dajte sa fyzicky do poriadku, pomôže vám pohyb. Láska: V láske zažívate hluché obdobie, je to však dočasné.

Byvol

Mesiac Opice (6. august – 5. september 2018) Tento mesiac sa neobávajte ničoho nečakaného, robte všetko, čo treba, nič vás nevyruší, môžete sa venovať všetkým svojim záujmom a povinnostiam. Kariéra: V spoločnosti kolegov sa budete cítiť príjemne, oceníte, že si navzájom pomôžete. Peniaze: Príjmy a výdavky sú v rovnováhe, môžete sa zamyslieť nad dlhodobým finančným plánom. Zdravie: Zaujímajte sa o nové trendy v stravovaní. Vyskúšajte nové zdravé recepty. Láska: V partnerskom živote prevláda spokojnosť. Mesiac Kohúta (6. september – 5. október 2018) Tento mesiac bude v rámci celého ̶ pre byvola ̶ náročného roka, patriť k tým najlepším. Využite to. Kariéra: Ak je šanca na úspech v kariére, chopte sa jej. Priaznivé obdobie nebude trvať dlho. Peniaze: Zainvestujte do bývania, nehnuteľností, nového projektu. Zdravie: Začali ste sa venovať pravidelnému cvičeniu a začína vás to baviť. Neprestávajte. Láska: Porozmýšľajte, ako obohatiť váš partnerský život. Mesiac Psa (6. október – 5. november 2018) Pripravte sa, že nič nepôjde podľa vás, čaká vás nepochopenie, útoky z okolia, voči ktorým sa nebudete môcť brániť. Kariéra: V práci môže dôjsť k mobingu, ak ste podnikateľ, dávajte si pozor na nespoľahlivých partnerov. Peniaze: Buďte obozretní pri akýchkoľvek finančných operáciách, môže prísť k drobným, no i väčším stratám. Zdravie: Nebudete v psychickej pohode, skúste tomu zabrániť pravidelnou fyzickou aktivitou. Láska: Partner bude na vás tlačiť, vy však nebudete schopní rozhodnúť sa podľa seba.

Tiger

Mesiac Opice (6. august – 5. september 2018) Pred vami je veľmi ťažké obdobie. Vaša nepohoda môže prerásť do agresivity, ktorú budete len ťažko zvládať. Napriek všetkému, je tu šanca využiť toto obdobie na rast a sebarozvoj. Kariéra: V práci bude prevládať nedôvera voči vašim spolupracovníkom. Peniaze: Ak včas neodhalíte nebezpečenstvo, môžete prísť o svoje peniaze. Zdravie: Môže sa objaviť nečakaný zdravotný problém. Myslite na prevenciu. Láska: V láske bude prevládať nepochopenie, ktoré môže prerásť do krízy až nevery. Mesiac Kohúta (6. september – 5. október 2018) Všetko sa trochu upokojí, môžete si vydýchnuť, čaká vás neutrálne obdobie, ani hore, ani dole. Nebuďte aktívni, ešte nie je čas, užívajte si pokoj. Kariéra: Vykonávajte svoju prácu svedomito, nedajte sa nikým a ničím z okolia ovplyvniť. Peniaze: Finančná situácia bude ako-tak vyrovnaná, neuvažujte však o investíciách. Zdravie: Choďte si zacvičiť, prípadne meditujte. Uvidíte, ako sa vám uľaví. Láska: Opraty vášho vzťahu prevezme váš partner. Ak ste nezadaní, tento mesiac sa to nezmení. Mesiac Psa (6. október – 5. november 2018) Čaká vás harmonické obdobie, zamerané predovšetkým na spoločenský rast, stretnete sa so zaujímavými a vplyvnými ľuďmi, ktorí vás môžu posunúť. Kariéra: Podarí sa vám zostaviť úspešný tím, čo neostane bez pozitívneho povšimnutia vašich nadriadených. Peniaze: Vyjde vám obchod, na ktorom ste pracovali už dlho. Zdravie: Vyšetrenie, ktorého ste sa obávali, dopadne dobre. Láska: Spravte niečo pre oživenie vášho vzťahu ̶ prekvapte svojho partnera. Nezadaní, majte oči otvorené.

Zajac

Mesiac Opice (6. august – 5. september 2018) Postavte sa na vlastné nohy a spoliehajte sa sami na seba. Naučte sa zdvorilo, no dôrazne povedať nie. Kariéra: V zamestnaní zažívate stabilné obdobie, skúste však aj tak zapracovať na zdokonalení svojich schopností, teraz je na to čas aj priestor. Peniaze: Boli aj lepšie obdobia, ale nie je to také zlé. Zdravie: Skoncujte s prejedaním, prekonajte svoju lenivosť a začnite sa hýbať. Láska: Váš vzťah je v poriadku, nezaspite však na vavrínoch. Mesiac Kohúta (6. september – 5. október 2018) Je pred vami zaujímavé obdobie a bude záležať len vás, ako dopadne. Prevezmite iniciatívu a môžete veľa získať. Všetko bude závisieť od toho, ako dokážete balansovať medzi príležitosťami a problémami. Kariéra: Ak zabojujte, čaká vás úspech, v opačnom prípade môže prísť k nepríjemným konfliktom. Peniaze: Dávajte si pozor na dodržanie finančných podmienok zmlúv. Ak prešvihnete isté termíny, nebude cesty späť a prídete o peniaze. Zdravie: Nezanedbávajte svoj pravidelný pohyb. Láska: Stojíte medzi dvoma mužmi/ženami. To, ako sa teraz rozhodnete, zásadne ovplyvní váš život. Mesiac Psa (6. október – 5. november 2018) Všetko, do čoho sa pustíte, dopadne nad očakávania. Bude sa vám dariť vo všetkých oblastiach. Kariéra: Predložte v zamestnaní akýkoľvek návrh – bude vám vyhovené bez námietok. Peniaze: Zainvestujte, môžete dosiahnuť vysoké výnosy. Zdravie: Cítite sa výborne, ste plní energie, ustúpili chronické ochorenia. Láska: Plnými dúškami si užívajte romantickú aj sexuálnu stránku vášho vzťahu.

Drak

Mesiac Opice (6. august – 5. september 2018) Zamerajte sa na blaho a prosperitu vašej rodiny, uvedomte si, že jedine silná rodina a neegoistický prístup vám zabezpečia úspech a spokojnosť. Kariéra: Ak napnete všetky svoje sily, budete kráľovsky odmenení. Peniaze: Vyberajte si seriózne a dlhodobé investície – môže to byť aj kúpa nehnuteľnosti. Zdravie: Dlho ste sa nevenovali svojim chodidlám, spravte si minerálny kúpeľ. Láska: Vymýšľate množstvo aktivít, občas ich však zúžte len na svojho partnera, nie stále na celú spoločnosť. Mesiac Kohúta (6. september – 5. október 2018) Tento mesiac bude pre vás mimoriadne úspešný, najlepší z celého roku. Budete vo vrcholnej forme. Kariéra: Vaša kariéra neberie smer, aký si určíte. Peniaze: Vaše investície sa vám niekoľkonásobne vrátia. Zdravie: Odmeňte sa wellness víkendom. Láska: Váš vzťah zažije znovuzrodenie, sexuálne aj emocionálne. Mesiac Psa (6. október – 5. november 2018) Budete musieť byť opatrní. Miestami sa budete pohybovať na hrane noža, Drak so Psom vytvárajú prostredie, ktorom je všetko možné ̶ úspech aj pád, všetko bude závisieť od okolností. Buďte v strehu. Kariéra: Čaká vás zásadnejšie rozhodnutie: zvoliť pohodlnú ale rutinnú prácu, ale ísť do rizika? Peniaze: Venujte zvýšenú pozornosť svojim výdavkom, nezabúdajte platiť účty načas. Zdravie: Ak sa ozvú bolesti kĺbov, nič nezanedbajte. Láska: Vo vzťahu prevládne nedorozumenie, ak si to nevysvetlíte, hrozí rozchod či rozvod.

Had

Mesiac Opice (6. august – 5. september 2018) Určite sa nebudete nudiť, prichádza jedna rýchla a divoká jazda ako na kolotoči, v ktorej môžete skončiť ako kráľ, ale aj vypadnúť z kola. Kariéra: Pokúste sa viac dôverovať ľuďom okolo seba, nebuďte paranoickí, môžete vás to stáť priveľa, aj stratu zamestnania. Peniaze: Ak si budete veriť a zbavíte sa pesimizmu, zarobíte poriadny balík. Zdravie: Vážna zdravotná komplikácia môže dopadnúť veľmi dobre, ale nesmiete prepadať beznádeji. Láska: Môže sa stať, že si váš vzťah nedokážete udržať. Mesiac Kohúta (6. september – 5. október 2018) Upevníte svoje úspechy a posilníte svoju motiváciu. Úspechy vás čakajú pred dverami, stačí ich otvoriť. Kariéra: Postupne si budete upevňovať pozíciu. Peniaze: Očakávajte slušné finančné zisky, nemíňajte však bezhlavo a šetrite. Zdravie: Nezanedbávajte spánkovú hygienu, pre zdravý spánok musíte ísť spať pred polnocou. Láska: S partnerom zažijete niečo pekné. Mesiac Psa (6. október – 5. november 2018) Život plynie pomaly a vy máte teraz možnosť regenerovať svoje sily na náročnejšie obdobia. Kariéra: V práci sa sústreďte na prehĺbenie vašich vedomostí, venujte sa aj spoločenskej stránke vašej práce. Peniaze: Finančná situácia bude v rovnováhe. Zdravie: Ostaňte stále v pohybe, pohyb vám pristane a prospieva. Láska: Láska nie je to, čo vás teraz veľmi zamestnáva, dajte si na to pozor, váš partner nemusí byť taký trpezlivý, ako si myslíte.

Kôň

Mesiac Opice (6. august – 5. september 2018) Ak budete postupovať pomaly a isto, nemusíte sa ničoho báť. Zabudnite však na svoje rozmary a nebuďte ani nerozhodní. Kariéra: Nezačínajte nič nové, zaoberajte sa rozbehnutými projektmi a riadne ich dokončite. Peniaze: Nedajte sa zlákať sľubovanými ziskami, riadne sa najprv zamyslite, či sú naozaj reálne. Zdravie: Naučte sa piť bylinné čaje, posilnia vaše vnútorné orgány. Láska: Partner vás trochu zanedbáva, pripomeňte sa mu. Mesiac Kohúta (6. september – 5. október 2018) Nelietajte v oblakoch, vaše vízie nemajú reálny základ. Vráťte sa nohami na zem, inak by ste museli následky znášať poriadne dlho. Kariéra: Bolo vám naznačené, že vaše návrhy nie sú reálne, ustúpte konečne a prineste niečo nové. Peniaze: Investície, od ktorých ste si veľa sľubovali, stagnujú. Zdravie: Večerné prejedanie vám neprospieva. Je čas to zmeniť. Láska: Tešte sa na pokojné obdobie plné porozumenia. Mesiac Psa (6. október – 5. november 2018) Tento mesiac prinesie oživenie. Čakajte príjemné a užitočné stretnutia, zoznámite sa s ľuďmi, ktorí sa stanú vašimi priateľmi. Kariéra: Dostanete nápad, ktorá sa vám podarí presadiť a vaša šikovnosť neostane nepovšimnutá. Peniaze: Dlho ste plánovali jeden finančný projekt, a keď už ste naň skoro zabudli, prinesie vám príjemné prekvapenie v podobe slušného zisku. Zdravie: Športujete radšej menej a pravidelne, ako veľa a nárazovo. Láska: Nezadaní si budú užívať vášnivý vzťah s milovanou osobou. U zadaných nie je vylúčené očakávané tehotenstvo.

Koza

Mesiac Opice (6. august – 5. september 2018) Dozviete sa o premeškaných príležitostiach a o negatívnych alebo pozitívnych následkoch svojho správania z minulosti. Kariéra: Môže dôjsť k drobným komunikačným problémom, ustrážte to. Nie ste teraz dosť silní na veľké spory. Peniaze: Vyhnite sa riskantným investíciám. Zdravie: Nezabudnite si naplánovať preventívnu prehliadku. Láska: Budete sa musieť snažiť dvakrát toľko ako zvyčajne, aby ste vo vzťahu dosiahli pohodu. Mesiac Kohúta (6. september – 5. október 2018) Zamerajte sa na sebarozvoj, vašou úlohou bude rozvíjať múdrosť, aby ste sa naučili prijať svoje minulé chyby a poučiť sa z nich. Kariéra: Vaše hlavné zamestnanie bude stagnovať, zamerajte sa preto na získavanie vedomostí súvisiacich s vašou prácou. Peniaze: Kvôli nedostatku obozretnosti môžete prísť o svoje úspory. Zdravie: Ohrozujete sa nevhodnou životosprávou, chýba vám pohyb. Láska: Vo vzťahu žiadne výrazné zmeny. Mesiac Psa (6. október – 5. november 2018) Nebudete sa vedieť postaviť na vlastné nohy. Budete pociťovať tlak zvonku, ktorý napokon spôsobí stratu sebadôvery. Nebuďte na seba zbytočne prísny, celkom postačí, že budete musieť bojovať s okolím. Kariéra: Niektorý z vašich kolegov si nie celkom férovo privlastní váš projekt a vy sa nebudete môcť brániť. Peniaze: Niekto sa vás snaží oklamať a vás to môže stáť peniaze. Zdravie: Ozvú sa zanedbané zdravotné problémy, ktoré vás aj môžu vyradiť zo zamestnania. Láska: Je váš partner k vám úprimný?

Opica

Mesiac Opice (6. august – 5. september 2018) Váš spoločenský život obohatia nové priateľstvá. Udržujte ich, váš úspech bude závisieť predovšetkým od dobrých vzťahov s ľuďmi. Kariéra: Naučte sa preukázať svoju šikovnosť a rýchlosť, bude to dôležité pre váš úspech. Peniaze: Obmedzte zbytočné výdavky. Zdravie: Starajte sa o starších členov vašej rodiny Láska: V láske všetko bezo zmeny a ešte to nejaký čas potrvá. Mesiac Kohúta (6. september – 5. október 2018) Budete musieť ustúpiť zo svojich pozícií, do popredia sa teraz musia dostať tí, ktorí majú lepšie schopnosti. Netrápte sa tým, je to len striedanie stráží, aj na vás opäť príde rad. Kariéra: Zmierte sa s tým, že teraz nebudete hrať prvé husle. Peniaze: Niekto si od vás bude chcieť požičať, urobte tak, len ak si budete istí, že na to máte. Zdravie: Venujte sa sebe, cvičte, meditujte, buďte pripravení na zmeny. Láska: Iniciatívnejší bude váš partner, ale napokon sa vám to zapáči a oceníte jeho chuť pracovať na vašom vzťahu. Mesiac Psa (6. október – 5. november 2018) Tento mesiac sa ponesie v znamení stagnácie. Nevnímajte to len negatívne, nie každý deň môžete bojovať. Nemáte silu veci meniť, buďte však trpezlivým pozorovateľom. Kariéra: Všetko pôjde v zabehnutých koľajach, hrozí vám však nesústredenosť. Peniaze: Finančne na tom budete priemerne, uvedomte si však, že stále máte všetko, čo potrebujete. Zdravie: Trochu zlepšite stravu, máte tu medzery. Láska: Neriešte staré krivdy, len by ste sa pohádali.

Kohút

Mesiac Opice (6. august – 5. september 2018) Ak si nebudete istí, že ste v práve, zachovajte si chladnú hlavu a vyhýbajte sa konfliktom. Kariéra: Pracovný život bude v znamení stagnácie, dariť sa vám bude len priemerne. Peniaze: Venujte zvýšenú pozornosť svojim výdavkom, nezabúdajte platiť účty načas, predídete tak väčším nepríjemnostiam. Zdravie: Posilnite svoje duchovné zdravie – čítajte, študujte, vzdelávajte sa. Láska: O svojej novej láske nerozprávajte priveľa. Nie všetci vo okolí vám nový vzťah prajú. Mesiac Kohúta (6. september – 5. október 2018) Mali by ste k sebe byť láskavejší, ak vám niekto škodí, ste to len vy sami. Svoju energiu nasmerujete nesprávnym smerom a bude pre vás ťažké to zmeniť. Kariéra: Nevyhovárajte sa, vaši kolegovia nebudú mať trpezlivosť donekonečna. Peniaze: Na peniaze našťastie tento mesiac ani nepomyslíte, inak by to nedopadlo dobre. Zdravie: Robíte niečo, čo vám škodí. Začali ste viac fajčiť, prestali ste s pohybom, častejšie ako zvyčajne to preháňate s alkoholom? Sami dobre viete, s čím musíte prestať. Láska: Vzťahy k ľuďom, nielen k partnerovi, sú vo všeobecnosti problematické. Mesiac Psa (6. október – 5. november 2018) Ťažké obdobie bude pokračovať, keďže Kohút so Psom nevytvárajú pre Kohúta dobré spojenie, budete sa stále trochu trápiť, ale menej ako minulý mesiac. Budete sa dostávať do stretu s vecami, ktoré budú vo vzťahu k vám v protiklade. Kariéra: Ak ste rýchly, bude vás čakať zdĺhavá analytická práca, ak ste pomalší typ, bude treba promptne vyriešiť problém, nebude to ľahké, ale ak to zvládnete, stúpnete vo svojich očiach. Peniaze: Risk je zisk. Ak si na to trúfnete aj v tomto období, môže to byť zaujímavé. Nič nerobiť v tomto smere je však bezpečná istota. Zdravie: Ohrozia vás nové zdravotné ťažkosti. Ak sa k nim postavíte zodpovedne, výrazne sa vám uľaví. Láska: V láske to bude ako na hojdačke.

Pes

Mesiac Opice (6. august – 5. september 2018) Vyjasnia sa mnohé veci, ktoré vás trápili. Zistíte, že ste sa obávali zbytočne. Kariéra: Nezačínajte nič nové, zaoberajte sa rozbehnutými projektmi a riadne ich dokončite. Peniaze: Váš rozpočet je trochu napätý, ale s tým si poradíte. Zdravie: Uvedomte si, že dôležitá je aj spoločenská stránka športu, pretože vám otvára nové priateľstvá. Láska: Priznajte si vlastné chyby a kritiku zo strany partnera prijmite s pokojom. Mesiac Kohúta (6. september – 5. október 2018) Stane sa niečo, na čo nebudete mať dosah, ani sa tak nestane vašou vinou, následky však budete musieť znášať, možno dlhodobo. Kariéra: Podstatnejšie ako kariéra budú vaše medziľudské vzťahy, venujte sa im, v kariére vám teraz nič neutečie. Peniaze: Očakávali ste vyššie výnosy. Počkajte na priaznivejšie obdobie. Zdravie: Ozvú sa nečakané zdravotné ťažkosti, ktoré vás môžu vyradiť z práce aj na dlhší čas. Láska: Vo vzťahu to poriadne škrípe. Robíte čo sa dá, ale aj tak to nemusí stačiť. Nevyčítajte si to. Mesiac Psa (6. október – 5. november 2018) Ak nájdete vnútorné rezervy, bude to mať priaznivý účinok nielen pre vás, ale aj pre vaše okolie. Kariéra: Vyriešite problém, ktorý sa vo firme ťahá už dlho. Peniaze: Rozbehnuté projekty vám konečne začnú vracať investované prostriedky. Zdravie: Venujte sa svojmu svalstvu, chrbtici a flexibilite kĺbov. Vyskúšajte jogu. Láska: Nečakajte žiadnu zmenu, nezadaní si na svoju lásku ešte budú musieť počkať.

Prasa

Mesiac Opice (6. august – 5. september 2018) Vaša cesta nebude len priama, čakajú vás aj slepé uličky, do ktorých sa dostanete nie vlastnou vinou. Kariéra: V práci ste očakávali úspech a budete nemilo prekvapení. Peniaze: Investície, od ktorých ste si veľa sľubovali, dopadli celkom inak. Niekto vás oklamal. Zdravie: Pozor na nečakané udalosti, hrozia úrazy. Láska: To, že ste v nepohode, sa prenáša aj do vášho vzťahu, nevyhnete sa konfliktom, ktoré môžu viesť až k rozchodu. Mesiac Kohúta (6. september – 5. október 2018) Čaká vás príjemný mesiac, budete si užívať spoločenský úspech a rodinnú pohodu. Kariéra: Absolvujete podnetnú a užitočnú pracovnú cestu. Peniaze: Máte všetko, čo potrebujete a ste s tým spokojní. Zdravie: Ste trochu pôžitkársky, ale budete si to vedieť ustrážiť. Láska: Trávte veľa času s partnerom v kruhu vašich známych a rodiny, prospeje to vášmu vzťahu. Mesiac Psa (6. október – 5. november 2018) Pochybujete o sebe zbytočne. Všetky vaše dobré vlastnosti ako je porozumenie, schopnosť vnášať harmóniu a dobrú náladu, budú ocenené. Kariéra: Podarí sa vám tímovo uspieť. Peniaze: Nie je vhodný čas na investovanie. Zdravie: Skoncujte s večerným prejedaním. Pre začiatok aspoň zmenšite porcie. Láska: S partnerom zažívate celkom príjemné bezvetrie.