Potkan

Mesiac Opice 26.júl – 25.august Máte skreslenú predstavu o tom, čom momentálne potrebujete. Prestaňte sa hnať za nedosiahnuteľnými cieľmi a radšej sa zamerajte na konanie dobra vo svojom okolí. Kariéra: Na veľký úspech si musíte počkať, avšak splnenie čiastkových cieľov vás poteší. Peniaze: Dávajte si pozor na hazard a veľké investície. Zdravie: Opakovaná bolesť hlavy je závažné ochorenie. Zájdite za odborníkom. Láska: Presne to čo dávate, aj dostávate. Majte sa na pozore pred tretími stranami. Mesiac Kohúta 26.august – 27.september Majte na pamäti stanovené ciele. Aj keď to teraz možno tak nevyzerá, smerujete k ich naplneniu. Užívajte si cestu, aj keď je kľukatá a cieľ máte za zákrutou. Vo vašej mysli majte vždy jasno. Kariéra: V práci pôjde všetko ako po masle. Nebuďte prekvapení, zaslúžite si to. Peniaze: Lepšie finančné ohodnotenie zaznamenajú ľudia, ktorí pracujú v komunikácii. Očakávajte odmeny. Zdravie: Pre lepšiu činnosť sleziny pite vodu izbovej teploty a jedzte teplú stravu. Láska: Nezadaní majú šancu stretnúť spriaznenú dušu a vydaté ženy môžu ľahko otehotnieť. Mesiac Psa 28.september – 25.október Ak vás postretne smola alebo nešťastie, pýtajte sa, čo máte zmeniť alebo zlepšiť. Ak chybu opakujete dookola, aj smola s nešťastím prichádzajú pravidelne. Pozrite sa na veci z iného uhla pohľadu a posuňte sa vpred. Kariéra: Nezaslúžená pochvala od šéfa mrzí aj vás. S kolegami všetko napravte čím skôr. Peniaze: Vyhnite sa investíciám do nehnuteľností. Bežný príjem bude normálny, iný neočakávajte. Zdravie: Ak v cvičení narazíte na limit, nie ste na konci. Je to výzva posunúť sa ďalej. Láska: Otvorte svoje srdce novým zážitkom a nebojte sa. Zájdite do spoločnosti, čaká na vás prekvapenie.

Byvol

Mesiac Opice 26.júl – 25.august Vďaka mudrcom budete mať tento mesiac úspech. A keď vymeníte svoju tvrdohlavosť za pevnú vôľu, zo svojich úspechov budete priam nadšení. Kariéra: Práca nie je všetko a nenechajte sa ňou úplne pohltiť. Rodina vás potrebuje, venujte sa jej. Peniaze: Ak ste v minulosti investovali, tento mesiac to zúročíte. Nečakané príjmy vás potešia. Zdravie: Tento mesiac si naordinujte oddych a relax. Vyčistite si hlavu pobytom v prírode. Láska: Rodina by mala byť pre vás prvou prioritou. Vymyslite si spoločný program, napätie vo vzťahoch povolí. Mesiac Kohúta 26.august – 27.september Prekonať lenivosť a zabehnuté koľaje je niekedy to najťažšie. Pomôžte si vedomou meditáciou a zamerajte sa na ciele, ktoré chcete dosiahnuť. Všetko musí vychádzať zo srdca. Kariéra: Budete mať toho v práci veľa, ale ocenenie vašich schopností bude primerané vašej námahe. Peniaze: Pozor na zbytočné výdavky. Ak míňate ťažko zarobené peniaze, dobre si rozmyslite ako. Zdravie: Ak sa naskytne príležitosť, dobre sa postarajte sa o zdravie vašej rodiny. Buďte zodpovední. Láska: Ak ste v láske váhaví, nebude to pre vás to pravé. Zistite viac, aby ste sa správne rozhodli. Mesiac Psa 28.september – 25.október Poznáme dva druhy šťastia. Jedno je závislé od úspechu alebo víťazstva a trvá len krátko. Druhé, vnútorné, závisí od nášho pohľadu na svet a život a tvorí našu podstatu. Rozhodnite sa a buďte šťastní. Kariéra: Poproste o pomoc a podporu svojich kolegov a šéfa. Ani sa nesnažte urobiť všetko sami. Peniaze: Peniaze sú tiež len energia. Nemyslite na ne ako na niečo negatívne a špinavé. Vytvorte si k nim pozitívny vzťah a budete ich mať koľko len chcete. Zdravie: Vnútorná rovnováha bude pre zvládnutie tohto obdobia pre vás kľúčová. Meditujte. Láska: Poraďte sa so staršou osobou v rodine, ako máte problémy v láske a vzťahu vyriešiť. Nič nenechajte na náhodu.

Tiger

Mesiac Opice 26.júl – 25.august Aj smrť je súčasťou života každého človeka. Uvedomte si tento mesiac svoju pominuteľnosť a povýšené správanie či mrhanie časom rýchlo prehodnotíte. Buďte dobrí. Kariéra: Ak v práci rozhodujete o druhých, nezabudnite, že máte v rukách životy iných ľudí a rodín. Buďte zodpovední a rozumní. Peniaze: Budete mať možnosť zarobiť extra peniaze. Využite svoju príležitosť. Zdravie: Dávajte si pozor na zranenia z nepozornosti. Prípadné zranenie by nemalo byť vážne. Láska: Buďte trpezliví a budete šťastní. Nebuďte kŕčovití a uvoľnite sa. Užívajte si život. Mesiac Kohúta 26.august – 27.september Tento mesiac sa pri ostatných povinnostiach zamerajte na svoj sebarozvoj. Študujte, cvičte, modlite sa, meditujte... posúvajte sa vpred. Kariéra: Nezhody v práci vyriešte čo najskôr. Buďte empatickí a sebavedomí. Peniaze: Hrozí vám zlá investícia. Odložte to radšej na neskôr alebo sa poraďte s dôveryhodným odborníkom. Zdravie: Okrem mysle a ducha rozvíjajte aj svoje fyzické telo. Vyskúšajte jogu. Láska: Môžete sa hnevať, ale čo sa stalo nezmeníte. Zoberte si zo vzniknutej situácie ponaučenie a posuňte sa ďalej. Mesiac Psa 28.september – 25.október Akceptujte svoju cestu, svoju prax. Je úžasné, ako veci zvládate a pochváľte sa za to. Najdôležitejšie je, aby vám vaša cesta prinášala radosť a aby ste všetky prekážky prekonávali s úsmevom na tvári. Kariéra: Nemusíte byť najlepší zo všetkých, buďte najlepší ako len vy dokážete. Peniaze: Podporte príjem peňazí symbolmi. Vyskúšajte čínske mince zviazané červenou šnúrkou alebo misu plnú jedla – jabĺčok, sušeného ovocia, orieškov a pod. Zdravie: Pre odstránenie menštruačných bolestí jedzte teplú a výživnú stravu. Zvýšte príjem železitých potravín. Láska: Ak ste si s partnerom súdení, prekonáte všetky prekážky. Dôležité je, aby ste obidvaja chceli to isté.

Zajac

Mesiac Opice 26.júl – 25.august Vaše rozhodnutia neboli šťastné a to preto, že ste ich robili v sebaľútosti alebo v hneve. Ani jedna z týchto emócii vám neradí dobre. Poproste mudrca o pomoc a privolajte k sebe šťastie. Kariéra: Ak nerobíte prácu s láskou, nemôžete ju robiť dobre. Iba keď do nej vložíte srdce, budete v nej majstrom. Peniaze: Príjem bude normálny, vyhýbajte sa špekulatívnym operáciám. Zdravie: Akákoľvek choroba alebo úraz naznačujú, aby ste sa zastavili a zamysleli, čo by ste mali vo svojom živote zmeniť. Láska: Nezadaní stretnú zaujímavé osoby opačného pohlavia, ale iba keď sa zúčastnia spoločenských podujatí. Mesiac Kohúta 26.august – 27.september Máte šancu veľa vo svojom živote tento mesiac zmeniť. Zamerajte sa na rozhodnutia, ktoré sa týkajú vašich príbuzných a rodinnej stability. Kariéra: Snaha vám otvorí nové obzory. Lenivosťou ešte nikto ďaleko nedošiel. Peniaze: Míňate viac ako zarobíte. Negatívna bilancia a dlžoby vás prekvapia nečakane. Zdravie: Vyskúšajte odľahčenú stravu vo forme tepelne upravenej zeleniny. Získate energiu. Láska: Výmena dôverností a nežností medzi partnermi je pre fungujúci vzťah veľmi dôležitá. Mesiac Psa 28.september – 25.október Teraz budete mať šancu ukázať, čo je vo vás. Buďte koncentrovaní a zvládnete prekonať aj tie najťažšie prekážky. A nebude ich málo. Nechajte si radiť srdcom, počúvajte svoje vyššie ja. Kariéra: Ak chcete zmeniť prácu, je na to vhodný čas. Peniaze: Ak vo vašich financiách vládne chaos, upracte si u seba doma a vyhoďte prebytočné veci. Zdravie: Odhaľte svoju pravú podstatu a prirodzenosť pomocou meditácie. Nezamieňajte si relaxáciu s lenivosťou. Láska: Nikoho k sebe nepripútate násilím. Nechajte ho ísť a po spriaznenej duši sa poobzerajte na športovom podujatí.

Drak

Mesiac Opice 26.júl – 25.august Nerobte to, čo nepotrebujete robiť. Získate viac času pre dôležité veci a budete mať viac energie. Dokonca ani nerozprávajte zbytočne. Iba vtedy, keď je to potrebné. Kariéra: Najskôr musíte veriť vy sami sebe, potom vám budú veriť a dôverovať aj ostatní. Peniaze: Ak máte viac ako potrebujete, rozdajte niečo ľuďom, ktorí to potrebujú a sú bezmocní. Zdravie: Prípadné ochorenie nebude závažné. Oddychujte a relaxujte. Láska: Nezabúdajte, že láska je veľká sila, ktorá dokáže meniť celý svet. Buďte toho súčasťou a nevzdávajte sa lásky. Mesiac Kohúta 26.august – 27.september Robte pre seba pekné veci. Sebatrýznenie a sebaobviňovanie v akejkoľvek forme je v dlhšom horizonte deštrukčné. Žite so zdvihnutou hlavou a prežite svoj život s otvoreným srdcom plným lásky. Kariéra: Primeraná snaha vám otvorí nové obzory. S lenivosťou ešte nikto ďaleko nedošiel. Peniaze: Extra peniaze, ktoré zarobíte si odložte. Budete ich mať poruke, keď sa zmení situácia. Zdravie: Zamerajte sa na výživnú a tepelne upravenú stravu plnú vitamínov. Láska: Nebojte sa v partnerstve hovoriť o problémoch a nezrovnalostiach.Uvoľníte napätie a vzťah sa posilní. Viac si budete veriť. Mesiac Psa 28.september – 25.október Bdelá myseľ znamená, že konáte s prihliadnutím na dôsledky vašich činov. Vidíte súvislosti a viete sa správne rozhodnúť. Počíta sa iba dobrý úmysel. Trénujte bdelosť vašej mysle. Kariéra: Ak nie ste pripravení na pravdu, nedomáhajte sa jej. Všetko sa včas dozviete. Peniaze: Prejavte za všetky financie, ktoré ste vo svojom živote dostali a zarobili, úprimnú vďačnosť. Zdravie: Neduhy odstránite iba vnútornou vyrovnanosťou a láskou. Pýtajte sa odborníkov. Láska: Nezostávajte v nefungujúcom vzťahu. Skúste svoje šťastie v inom meste alebo dedine. Vydaté ženy môžu ľahko otehotnieť.

Had

Mesiac Opice 26.júl – 25.august Očakávajte mnoho prekážok. Vplyvné osoby budú pozitívne vplývať na váš život. Buďte vďační za všetko, čo vám v živote robí radosť. Kariéra: Obchodná spolupráca sa postupne rozvíja. Pokračujte v nastolenom tempe. Peniaze: Z príjmu budete sklamaní. Požiadajte o finančnú pomoc vašich najbližších príbuzných. Zdravie: Vyhnite sa vyššej konzumácii alkoholu. Relaxujte. Láska: Nezáväzný flirt alebo sex ohrozuje vaše zdravie aj srdce. Buďte pri nadväzovaní nových známostí opatrní. Mesiac Kohúta 26.august – 27.september Musíte sa posnažiť, aby ste veci uviedli na pravú mieru. Zavádzanie a klamstvá môžu mať katastrofálne následky. Vyčistite si život od špiny. Kariéra: Tento mesiac je vhodný na vzdelávanie a zdokonaľovanie zručností a vedomostí. Peniaze: Drobné investície absolvujte pod dohľadom odborníka, na tie väčšie si radšej počkajte. Zdravie: Koncentráciu zlepšíte aktívnym odpočinkom a ľahšou stravou. Láska: Zažite s partnerom niečo romantické. Piknik v tráve alebo spoločná plavba na loďke vám prospejú. Mesiac Psa 28.september – 25.október Čakajú vás veľké rozhodnutia a budete z toho v napätí. Nechajte si čas na rozmyslenie, nekonajte unáhlene. Počúvajte svoje vnútro. Kariéra: Drobné hádky a nejasnosti medzi kolegami vyriešte čo najskôr, ideálne diskrétne. Peniaze: Šťastie je vám v investíciách naklonené. Počúvajte odborné rady, ale rozhodujte sa sami. Zdravie: Zdravie budete mať dobré, využite to na zlepšenie fyzickej kondície. Využite saunu. Láska: Manželské páry majú dobré obdobie avšak nezadaní by si mali dať pozor na podvodníkov.

Kôň

Mesiac Opice 26.júl – 25.august Postupujte v plnení plánu krok za krokom. Pri prekonávaní prekážok buďte kreatívni a dôslední. Majte na pamäti svoje šťastie a radosť v srdci. Kariéra: Zmenu zamestnania si poriadne premyslite a počkajte na vhodnejší čas. Peniaze: Je čas siahnuť na úspory. Nečakané výdavky však nebudú príliš vysoké. Zdravie: Počas cestovania buďte opatrní, inak vám hrozia zranenia. Láska: Buďte k partnerovi úprimní iba vtedy, ak to posunie váš vzťah na lepšiu úroveň. Inak si tajomstvá nechajte pre seba. Mesiac Kohúta 26.august – 27.september Dôvod, prečo sa neviete pohnúť z miesta vo svojom živote je, že sa príliš obzeráte do minulosti a budúcnosti. Žite svoj život tu a teraz bez strachu a obáv. Kariéra: Tolerantnosť v pracovných medziľudských vzťahoch je kľúčová. Každý má svoje chyby. Peniaze: Požičať si peniaze je jednoduché. Splácať ich ťažšie. Zhodnoťte triezvo vašu situáciu. Zdravie: Hrozí, že ochoriete vírusovým ochorením. Vyhýbajte sa preľudneným miestam. Láska: Mimomanželský vzťah ohrozuje vašu rodinu. Zamyslite sa nad vaším konaním a zjednajte nápravu. Mesiac Psa 28.september – 25.október Vaša snaha vám zatiaľ neprináša želané ovocie. Buďte trpezliví a nestrácajte z mysle svoj cieľ. Uvoľnite sa, s humorom a nadhľadom ide všetko ľahšie. Kariéra: Ak už dlhodobo uvažujete o zmene zamestnania, je vhodný čas. Nenechajte sa však zlákať na ľahko zarobené peniaze. Peniaze: Hazard vám len zatemní rozumné uvažovanie. Držte si odstup, inak utrpíte straty. Zdravie: Pobyt vo wellnese vám prospeje na tele aj duši. Aj domáce kúpele sa tiež počítajú. Láska: Nevyslovujte súdy ani rozhodnutia ak ste nahnevaní. Mohli by ste to neskôr oľutovať a už nemusí byť cesta späť.

Koza

Mesiac Opice 26.júl – 25.august Pridajte k svojim želaniam aj pozitívnu emóciu a všetko sa zmení na skutočnosť. Radujte sa z maličkostí a naplňte svoj život láskou. Kariéra: Pozornosť venujte najmä dôležitým detailom a oplatí sa vám dodržať stanovené termíny. Peniaze: Ak momentálne neviete splácať dlh, neignorujte to, ale vyriešte čo najskôr. Zdravie: Venujte pozornosť vnútorným orgánom. Posilnite ich vhodnou stravou a primeraným pohybom. Láska: Šťastie praje pripraveným. Prílišná horlivosť alebo otáľanie však môže zmariť vaše šance. Mesiac Kohúta 26.august – 27.september Dajte si pozor na ľudí, ktorí vám závidia. A keďže nie sú šťastní oni, nechcú to dopriať ani vám. Nevšímajte si ich postupy a v žiadnom prípade im to neoplácajte rovnakou mincou. Kariéra: Pochvalu alebo postup v kariére máte na dosah. Udržte si tempo a budete sláviť úspech. Peniaze: Rovnomerná finančná bilancia je základom pre dobré hospodárenie. Nekupujte zbytočnosti. Zdravie: Proti únave vám pomôže prevarená teplá voda, varené jedlá a pohyb na čerstvom vzduchu. Láska: Nech sa s partnerom dostanete do akejkoľvek situácie, buďte zhovievaví, zmierliví a tolerantní. Mesiac Psa 28.september – 25.október Svoju šancu a príležitosť rozpoznáte iba vtedy, keď budete mať otvorené srdce. Vnímajte svet okolo seba a keď niečo vo vás zarezonuje, to bude vaša cesta. Kariéra: Pre dokončenie projektu budete potrebovať pomoc kolegov. Nehanbite sa o ňu požiadať. Peniaze: Hrozia vám finančné straty ak budete príliš riskovať. Bohatstvo zhromažďujte postupne. Zdravie: Drobné zdravotné ťažkosti prekonáte optimistickým prístupom k životu. Láska: Ak podľahnete pokušeniu, môže sa to zle skončiť. Budete ohrození na zdraví a môžete stratiť aj svoje rodinné zázemie.

Opica

Mesiac Opice 26.júl – 25.august Je len na vás, ako naložíte s prostriedkami, ktoré máte k dispozícii. Nejedná sa len o peniaze, ale aj o čas, energiu, schopnosti a zručnosti. Kariéra: Ak máte v práci toho veľa, dostatočne relaxujte inak vám hrozia chyby, ktoré by vás mohli mrzieť. Peniaze: Nedostatok finančných prostriedkov a zadlženosť riešte znížením nákladov, nie ďalšími pôžičkami. Zdravie: Depresie sú spôsobené nesprávnym životný štýl, stresom a emočnými blokádami. Odpočívajte, venujte sa koníčkom a športu. Láska: Vzájomná pomoc a úcta partnerov je dôležitá pre harmonický vzťah. Mesiac Kohúta 26.august – 27.september Vážte si každú pomoc. Psychická podpora je takisto dôležitá ako tá materiálna. Niekedy dokonca cennejšia. Nemusíte im to hneď oplácať, príde váš čas a vtedy si spomeňte a pomôžte na oplátku vy. Kariéra: Utužte kolektívneho ducha, čo vás posunie k lepším spoločným nápadom. Peniaze: Prílišné šetrenie tiež nie je v poriadku. Doprajte si krásy tohto sveta v primeranom množstve. Zdravie: Vyberte sa na dlhší pobyt do prírody a načerpajte z jej zdrojov energiu. Láska: Vydaté ženy môžu ľahko otehotnieť. Ľudia nie sú stroje a robia často chyby. Dať niekomu druhú šancu je ľudské. Mesiac Psa 28.september – 25.október Konflikty riešte rozumne a s rešpektom. Počúvajte ušami a rozprávajte ústami. Nechávajte si odstup, aby jeden čin nezničil životy viacerým ľuďom. Niekedy dokážu byť slová ostrejšie ako britvy. Kariéra: Tento mesiac sa v práci nebudete nudiť a veľa sa naučíte nielen z pracovného hľadiska. Peniaze: Šťastie vo financiách bude tento mesiac stagnovať. Normálne príjmy budú v očakávanej výške. Zdravie: Ak sa často hneváte, máte pečeň a žlčník v nerovnováhe. Pomôžu bylinky, nechajte si poradiť. Láska: Zamilovaní si budú vzájomne oporou a nezadaní majú veľkú šancu nájsť toho pravého.

Kohút

Mesiac Opice 26.júl – 25.august Je čas vyskúšať niečo, čo ste doteraz ešte nikdy nerobili. Skúste skok s padákom alebo jazdu na kolieskových korčuliach. Ak to zvládnete, posilní to vaše sebavedomie. Kariéra: Šéf vašu iniciatívu odmení. Neschovávajte sa, je čas zažiariť. Peniaze: Príjmy budú slabé, snažte sa vyžiť z minima. Na úspory radšej nesiahajte. Zdravie: Vstávajte skoro ráno a choďte do prírody. Zobudená príroda je najkrajšia. Nabije vás to pozitívnou energiou. Láska: Starajte sa o svoju lásku a venujte jej svoju energiu a čas. Stačí v malých dávkach, ale pravidelne. Mesiac Kohúta 26.august – 27.september Prekážky a problémy prekonáte lepšou organizáciou času a určením si vlastných priorít. Neprispôsobujte sa vždy a všetkým. Pozor na zneužívanie vašej dobroty. Kariéra: Dostanete ponuku, ktorá sa neodmieta. Pozor, peniaze nie sú všetko. Pozrite sa na situáciu komplexne. Peniaze: Vyhýbajte sa hazardným hrám, aby ste nepodľahli ich špinavému čaru, ktoré môže byť zničujúce. Zdravie: Začnite postupne s otužovaní, zlepší to váš zdravotný stav. Láska: Pozatvárajte všetky zadné vrátka a ponorte sa do vzťahu naplno. Iba vtedy budete vedieť precítiť jeho silu. Mesiac Psa 28.september – 25.október Určití priatelia vám tento mesiac pomôžu zlepšiť váš osud. Neznamená to, že budete čakať so založenými rukami. Majte oči otvorené a chopte sa svojej šance. Kariéra: Všetko pekne postupne. Svoje nápady vytiahnite v pravú chvíľu. Budete sláviť úspech. Peniaze: Ponúkané investičné príležitosti si preverte, pretože môžete veľa stratiť. Buďte opatrní. Zdravie: Sledujte aj malé zmeny na fungovaní vášho tela, aby ste prípadné ochorenie odhalili čo najskôr. Láska: Plánovanie budúcnosti s partnerom je veľmi dôležité. Robte vzájomné kompromisy, potom budete šťastní.

Pes

Mesiac Opice 26.júl – 25.august Choďte priamo za svojím cieľom. Nehľadajte prekážky, ale cestu k cieľu. Zaoberajte sa len dôležitými vecami a čoskoro budete sláviť úspech. Pozor na zákerných ľudí. Kariéra: Vaša snaha bude čoskoro odmenená. Kolegov neohovárajte, ak máte s niečím problém, vyjadrite sa priamo. Peniaze: Dedičstvo alebo nečakaný príjem vám pomôžu. S investíciou počkajte. Zdravie: Dobré zdravie si udržíte správnou životosprávou a kvalitným odpočinkom. Láska: Venujte sa chvíľku každý svojmu koníčku s kamarátmi. Budete si vzácnejší a budete si viac vážiť jeden druhého. Mesiac Kohúta 26.august – 27.september Nesnívajte, ale začnite svoje plány uskutočňovať. Musia nasledovať správne rozhodnutia a činy. Neschopných závistlivcov si nevšímajte, podporu skutočných priateľov máte. Kariéra: Buďte asertívni a nie arogantní a povýšeneckí. Správnym prístupom získate najviac. Peniaze: Akciové trhy budú pracovať pre vás. Vďaka nečakaným ziskom sa opäť budete usmievať. Zdravie: Oslabená pečeň prejavuje závratmi, slabým zrakom alebo zlým trávením. Pomôže šípkový alebo ibiškový čaj. Láska: Rodina sa môže v týchto dňoch rozrásť o nového člena. Nezadaní získajú nové, nádejné známosti. Mesiac Psa 28.september – 25.október Ak sa jedny dvere zatvoria, niekoľko ďalších sa otvorí. Prekvapenie nebudete zo začiatku vnímať ako pozitívne, ale všetko sa ukáže ako správne. Využite svoju šancu. Kariéra: Venujte osobitnú pozornosť novým zákazníkom, odmenia sa vám dôverou a ďalšou objednávkou. Peniaze: Ak miniete peniaze na zábavu, nezostane vám nič v rezerve, ktorú budete čoskoro potrebovať. Zdravie: Časté a extrémne výkyvy zdravého a nezdravého stravovania sú pre vaše telo zaťažujúce. Zjednajte nápravu. Láska: V prípade problémov v láske, požiadajte o radu na staršie osoby v rodine, ktorým dôverujete.

Prasa

Mesiac Opice 26.júl – 25.august Nenechajte sa vtiahnuť do intríg a ohovárania. Sústreďte sa na podstatné veci, svoje ciele a plány. Pomáhajte tým, ktorí to potrebujú. Kariéra: Ukážte zo seba to najlepšie, aj keby vás to malo stáť mnoho síl. Veľa sa naučíte, čo využijete v blízkej budúcnosti. Peniaze: Je dôležité, aby ste mali tento mesiac vyrovnaný rozpočet. Veľké výdavky nechajte na priaznivejšie obdobie. Zdravie: Tento mesiac ľahko ochoriete. Vyhľadajte lekára kvôli teplotám a dodržujte pitný režim. Láska: Menšie hádky vyriešte hneď na začiatku. Vyhýbajte sa milostným dobrodružstvám s neznámymi osobami. Mesiac Kohúta 26.august – 27.september Všetko sa zlepší a vy opäť budete cítiť naplnenie. Vyhýbajte sa akýmkoľvek verejným vystúpeniam, kvôli nedorozumeniu by ste mohli stratiť spoločenské postavenie. Kariéra: Lepšie si veci naplánujte a urobte len to najnutnejšie. Nepresadzujte svoje názory nasilu, váš čas ešte len príde. Peniaze: Je dôležité, aby ste mali tento mesiac vyrovnaný rozpočet. Veľké výdavky nechajte na priaznivejšie obdobie. Zdravie: Nezabúdajte na prevenciu. Môže odhaliť nečakané ochorenie a zachrániť vám život. Láska: Za darček, milé slovo či iné prekvapenie dostanete ten najkrajší úsmev na tvári milovanej osoby. Starajte sa o svoju lásku. Mesiac Psa 28.september – 25.október Ak to nejde cez dvere, vyskúšajte ísť cez okno. Buďte kreatívni a uvoľnení, prekážky budete zdolávať jedna radosť. Majte na zreteli cieľ, nie cestu ako sa k nemu dostať. Kariéra: Čaká vás ťažké obdobie. Musíte niečo obetovať, aby ste boli úspešní. Peniaze: Nesnažte sa o neprimerane vysoký zisk, mohli by ste prísť o všetko. Držte sa ďalej od špekulatívnych operácii. Zdravie: Buďte opatrní, pri vonkajších aktivitách a športoch, hrozí vám zranenie. Na cestách jazdite opatrne. Láska: Každý vzťah vás má niečo naučiť. Ak sa ten súčasný už skončil, posuňte seba aj partnera ďalej.