Potkan

Mesiac Opice (10. august – 6. september 2016) Ak udržíte svoje emócie na uzde, budete na konci mesiaca sláviť úspech. Pozor si dávajte na pasce, do ktorých môžete spadnúť. Kariéra: Využite voľný čas v práci na štúdium a zdokonaľovanie. Pomôžte aj svojim kolegom. Peniaze: Vaše výdavky stúpnu na maximálnu hranicu. Za žiadnych okolností a podmienok si nepožičiavajte peniaze. Zdravie: Ak jete neskoro v noci, jedlo sa bude v tenkom čreve zle vstrebávať, keďže je jeho meridián od jednej do tretej po polnoci v minimálnej funkčnosti. Láska: Prejavujte lásku partnerovi tak, ako to chce. Len vtedy bude naozaj cítiť, že ho milujete. Mesiac Kohúta (7. september – 8. október 2016) Pozerajte sa na svet optimistickými očami a budete mať vyhraté. Nikto nechce žiť ano spolupracovať so zachmúreným človekom. Zamyslite sa. Kariéra: Váš obchodný partner má bočné úmysly. Dajte na svoj šiesty zmysel a radšej si nechajte zadné dvierka otvorené, aby vás to nezruinovalo. Peniaze: Pri správe svojich financií majte na pamäti aj nečakané a nepredvídané udalosti. Vytvorte si finančnú rezervu. Zdravie: Bolesti chrbta konzultujte s odborníkom. Na psychickej úrovni vám pomôže dobre sa niekde odreagovať. Láska: Vekový rozdiel medzi partnermi nie je prekážkou, pokým to ako problém nevnímate vy sami. Zoznámte svojich dvoch slobodných priateľov, majú veľkú šancu sa do seba zamilovať. Mesiac Psa (8. október – 6. november 2016) V najbližších dňoch vám bude priať šťastie vo všetkom, čoho sa len chytíte. Využite túto jedinečnú náklonnosť šťasteny a pustite sa aj do odvážnejších projektov. Kariéra: Ak robíte prácu, ktorá vás nebaví, zmeňte ju a tú novú robte na sto percent. Len tak budete užitoční spoločnosti a dosiahnete pocit plnohodnotnej sebarealizácie. Peniaze: Každú investíciu veľmi dobre zúročíte. Pozor na chamtivosť. Zdravie: Vaša rodina bude potrebovať vašu starostlivosť. Využite svoje plné zdravie na to, aby ste pomohli najbližším. Láska: Nepodceňujte silu fyzického dotyku najmä ak ste už s partnerom dlhšie. Objímajte sa, držte sa za ruky, bozkávajte sa, podporí to vašu lásku.

Byvol

Mesiac Opice (10. august – 6. september 2016) Využite tento energický mesiac na dokončenie všetkého rozpracovaného, alebo vecí, ktoré sa už chystáte veľmi dlho uskutočniť. Kariéra: Pracovný kalendár máte preplnený povinnosťami. Niektoré aktivity prehodnoťte, aby ste neskôr nemali nepríjemné zdravotné následky. Peniaze: Investície do pozemkov a nehnuteľností v tomto mesiaci vám zaručia úspech v blízkej alebo ďalekej budúcnosti. Získajte správne informácie. Zdravie: Pri nedostatku, ako aj nadbytku energie v jednotlivých meridiánoch vyskúšajte liečbu bylinkami, akupresúrou alebo akupunktúrou. Láska: Partner sa vám až príliš podriaďuje a vás to znervózňuje. Ak nie ste charizmaticky vyrovnaní, nebude to vo vzťahu fungovať. Porozmýšľajte nad zmenou. Mesiac Kohúta (7. september – 8. október 2016) Aj tento mesiac budete mať dostatok energie na uskutočňovanie svojich snov a dostatok šťastia sláviť na konci mesiaca úspech. Pozor na zlomyseľných ľudí. Kariéra: Hádky s kolegami neprispievajú k dobrej pracovnej atmosfére. Snažte sa sústrediť na svoje plány a ciele a nemiešajte sa do iných ľudí a konfliktov. Peniaze: Bežný príjem bude normálny, ale od špekulatívnych operácií si veľa nesľubujte. Zdravie: Ak máte stále chuť na sladké môžete mať oslabenú slezinu. Pomôže čaj zo sladkého drievka, ktorý zaručene zaženie chuť na sladké. Nechajte sa vyšetriť u odborníka. Láska: Tretia osoba nikdy nespí, dávajte si pozor na intrigy a zbytočné hádky. Mohli by ste všetko stratiť kvôli malichernosti. Mesiac Psa (8. október – 6. november 2016) Životné okolnosti vás budú navádzať na konanie, ktoré nie je v súlade s vašimi hodnotami. Pamätajte, že vždy máte na výber. Rozhodnite sa správne. Kariéra: Dokončovanie projektu naštrbí vzťahy s kolegami a nadriadenými. Na udobrenie upečte pre všetkých domáci zdravý koláč. Peniaze: Veľký pozor si tento mesiac dávajte na plytvanie časom, peniazmi a energiou. Náklady na život zminimalizujte. Zdravie: Opuchnuté nohy alebo ruky či studené končatiny naznačujú slabú funkciu obličiek. Pomôže teplá a pravidelná strava, málo mäsa a viac varených obilnín. Láska: Nezadaní stretnú osobu opačného pohlavia, ktorá im zmení život. Neprepásnite ponúkanú šancu a buďte spoločensky aktívni.

Tiger

Mesiac Opice (10. august – 6. september 2016) O svojich obchodných plánoch nikdy nerozprávajte verejne, vždy sa nájdu ľudia, ktorí vám závidia a budú vám chcieť uškodiť. Kariéra: Zamestnanci budú mať šancu zmeniť zamestnanie. Vyberte si prácu, ktorá vás napĺňa a baví. Finančné ohodnotenie nech nerozhoduje, ide o získanie skúseností. Peniaze: Budete musieť siahnuť na úspory, ak neznížite svoje nároky na životný štýl. Peniaze si tento mesiac nepožičiavajte. Zdravie: Ak máte chuť na mastné jedlá, problémom môže byť pečeň. Jedzte ľahšie bezmäsité jedlá. Ráno nalačno urobí pečeni dobre aj teplý čaj z nechtíka a púpavy. Láska: Na vydaté ženy bude číhať pokušenie v podobe šarmantného podvodníka. Nezahoďte celý svoj život kvôli krátkym chvíľkam vzrušenia. Mesiac Kohúta (7. september – 8. október 2016) Buďte tomuto svetu užitoční. Neznižujte svoje životné hodnoty pre vidinu ľahkého zisku či už financií alebo spoločenského postavenia. Kariéra: Dokončite rozrobené projekty a sústreďte sa na plnenie toho, čo ste si naplánovali, neskôr môžete byť v časovom strese. Peniaze: Potešia vás nečakané peniaze, aj keď ich nebude toľko, koľko by ste potrebovali. Zdravie: Dávajte si pozor na cestách. Alkohol za volant nepatrí a preto si ani nesadnite do auta so šoférom pod vplyvom alkoholu. Láska: V láske vám tento mesiac šťastie praje. Nezahoďte ponúkané šance. Mesiac Psa (8. október – 6. november 2016) Aj keď sa vám váš osud zdá nezvratný, dokážete ho zmeniť. Ale iba keď budete chcieť. Položte si správne otázky a žite svoj život naplno. Kariéra: V práci očakávajte prekážky a problémy. Zachovajte si chladnú hlavu a všetko rýchlo vyriešite. Peniaze: Ak neviete kam investovať nadbytočný kapitál, poraďte sa s finančným odborníkom. Projekty vašich kamarátov s neistým výsledkom vynechajte. Zdravie: Ťažká strava a nesprávne načasovanie jedenia vám spôsobí problémy s trávením. Na posilnenie žalúdka vyskúšajte tinktúru z horca. Láska: Rozlišujte medzi vášnivou zamilovanosťou a láskou na celý život. Pretransformujte svoje city, inak budete partnerov striedať do konca života.

Zajac

Mesiac Opice (10. august – 6. september 2016) Čaká na vás ťažký mesiac plný prekážok, na prekonanie ktorých sa budete musieť rozhodovať rýchlo a presne. Nenechajte sa odradiť. Kariéra: Prezentujte sa a ukážte so seba to najlepšie. Získané skúsenosti využite vo svoje prospech a dôverujte si. Peniaze: Kapitálové trhy vám tento mesiac nezarobia očakávanú sumu. Musíte sa spoľahnúť na stále príjmy alebo úspory. Zdravie: Slezina získava pre naše telo energiu zo všetkého, čo do tela prijímame. Jej činnosť zlepšíte konzumovaním cvikly, špenátu, čerešní a iných potravín na podporu krvotvorby. Láska: Ak pochybujete o svojich citoch, vzťah radšej ukončite. Partner dáva do vášho vzťahu všetko a nezaslúži si byť klamaný. Mesiac Kohúta (7. september – 8. október 2016) Ambície vás poháňajú vpred, ale nezabudnite sa obhliadnuť aj cez plece a poučiť sa z chýb, ktoré ste urobili v minulosti. Rýchlosť ide niekedy na úkor kvality. Kariéra: Tento mesiac je vhodný na uzatvorenie dôležitých zmlúv a vopred dohodnutých obchodných tranzakcií. Peniaze Svoje finančné záležitosti zverte len vopred overeným osobám. Nezodpovednosť tretích strán by sa vám mohla vypomstiť. Zdravie: Strach z rodinnej anamnézy vás prinúti zamyslieť sa na momentálnym životným štýlom. Pozitívne zmeny zapracujte do vašej dennej rutiny postupne, ale natrvalo. Láska: Navzájom sa podporujte a zdokonaľujte. Partnerove snahy oceňte a venujte mu svoj čas. Posilnené vzájomné puto z vás urobí harmonickú a neohrozenú dvojicu. Mesiac Psa (8. október – 6. november 2016) Vaša budúcnosť bude čiastočne závisieť od rozhodnutí, ktoré urobia ľudia z vášho okolia. Nebojte sa však stáť za svojimi plánmi a cieľmi. Kariéra: Mrháte svojím talentom a schopnosťami. Zamyslite sa nad zmenou, aby ste naplno využili svoj potenciál. Peniaze:Finančné straty vám hrozia na každom kroku. Vyhýbajte sa riskantným a neovereným projektom. Zdravie: Psychické problémy sa prejavia aj na fyzickej úrovni. Vnútorná harmónia je nevyhnutná pre správne fungovanie fyzického tela. Láska: Prekážky vo vzťahu budete len ťažko prekonávať. Buďte vďační za všetko, čo máte a hneď získate na problémy iný uhol pohľadu.

Drak

Mesiac Opice (10. august – 6. september 2016) Na služobnej alebo súkromnej ceste sa naučíte niečo nové a rozšíria sa vám obzory. Využite získané informácie s citom a rozumom. Kariéra: Najskôr začnite meniť malé veci a až potom prejdite k tomu, aby ste robili veľké zmeny. Všetko si vopred veľmi dobre premyslite a budete úspešní a šťastní. Peniaze: Dlžníci vám nečakane vrátia peniaze. Využite ich rozumne, najlepšie nie príliš riskantnou investíciou. Zdravie: Pri udržaní dobrého zdravia vám pomôže pobyt v prírode alebo pri vode. Venujte čas rodine a oddychujte. Láska: Nezadaní majú veľkú šancu stretnúť spriaznenú dušu. Ak ste si istí vo svojich citoch, je vhodný čas sa vyjadriť. Vydaté ženy môžu ľahko otehotnieť. Mesiac Kohúta (7. september – 8. október 2016) Vaše šťastie posilní ušľachtilý človek. Veľký pokrok vo svojom živote urobíte iba vtedy, keď sa budete sústrediť na dosiahnutie cieľ s otvoreným srdcom. Kariéra: Prekážky ani problémy vás nemôžu zastaviť. Iba vás trochu zdržia, ale pri ukončovaní projektu všetko dobre dopadne. Peniaze: Vysoké výdavky uhradíte z úspor. Vyhnite sa hazardu, veľa môžete stratiť. Zdravie: Tráviace ťažkosti prekonáte konzumovaní správnej stravy v menších porciách. Vyskúšajte čaj z materinej dúšky. Láska: Prejavy lásky sú v harmonickom partnerstve nevyhnutnosťou a môžu byť zadarmo. Vyrobte pre svoju lásku darček vlastnými rukami, alebo si vyjdite na prechádzku do prírody. Mesiac Psa (8. október – 6. november 2016) Rušný zhon života odvádza vašu pozornosť od dôležitých vecí. Nezabúdajte na to čo je podstatné a nedajte sa zlákať na žiarivé pozlátko. Kariéra: Dôverujte v schopnosti svojich kolegov, nesnažte sa všetko urobiť sami. Vzájomnou spoluprácou dosiahnete tento mesiac viac, než ste očakávali. Peniaze: Zlepšite svoj vzťah k peniazom a nebojte sa. Berte ich zarábanie ako zábavu, nie ako tvrdú prácu. Zdravie: Hrozia vám nečakané úrazy z nedbanlivosti a nadmernej vyčerpanosti. Doprajte si oddych a choďte na masáž. Láska: Nepríjemné prekvapenie prekonáte vďaka dobrým priateľom. Sklamania v láske bývajú tie najbolestivejšie. Aj táto bolať však čoskoro prebolí, neklesajte na duchu.

Had

Mesiac Opice (10. august – 6. september 2016) Chyby, ktoré urobíte, nebudú mať vážne následky. Rýchlo sa postarajte o nápravu. Dávajte si pozor na zákerné osoby, ktoré chcú profitovať na váš úkor. Kariéra: Komunikujte v pracovnom kolektíve otvorene a na rovinu. Pri zahmlievaní informácií sú všetci neistí a cítia sa oklamaní, aj keď to nemyslíte zle. Peniaze: Z investícií, ktoré ste urobili v minulosti, získate teraz peniaze. Splňte si svoj sen a kúpte si vec po ktorej už dlho túžite. Zdravie: Chorý žlčník či oslabené obličky a pečeň môžu byť spúšťačom častých infekcií v ušiach. Poraďte sa s odborníkom a zvýšte funkčnosť obličiek. Láska: Hádky vás oslabujú psychicky aj emočne. Nájdite s partnerom spoločnú reč a ukončite konflikty čo najskôr. Berte rodinu ako svoju prvú prioritu. Mesiac Kohúta (7. september – 8. október 2016) Zmeny sú v živote nevyhnutné. Aj keď sa im bránite, v konečnom dôsledku budete šťastní. Otvorte si srdce a myseľ, vychutnávajte si to, čo si pre vás život tento mesiac pripravil. Kariéra: Rozložte si sily na celý projekt rovnomerne. Pri ukončovaní projektu ich budete potrebovať. Kolega vám veľmi dobre poradí a pomôže. Peniaze: Zažiadajte si v práci o zvýšenie platu. Nemému ani vlasná matka nerozumie. Povedzte aj sumu, ktorú si predstavujete za svoju prácu dostávať. Zdravie: Na bolesti hlavy vyskúšajte čerstvý vzduch, dostatok tekutín, akupresúru bolestivej časti, jógové dýchanie alebo využite pozitívny účinok vzácnych kameňov ametyst či jantár. Láska: Mladí muži budú v nečakanom záujme opačného pohlavia. Za žiadnych okolností nevstupujte do vzťahu so zadanou či dokonca vydatou ženou. Mesiac Psa (8. október – 6. november 2016) Nenechajte sa vyviesť z rovnováhy a keď si nebudete vedieť rady ako ďalej, obráťte sa na múdreho človeka vo svojom okolí, ktorému dôverujete. Dobre vám poradí. Kariéra: Dariť sa bude profesiám, ktoré súvisia s komunikáciou. Aj manažéri aj zamestnanci riskujú porážku, ak nevedia, čo chcú dosiahnuť. Peniaze: Investície na kapitálových trhoch budú príliš riskantné, ale môžete zarobiť ak sa poradíte s odborníkom. Neinvestujte peniaze, ktoré sú určené pre rodinu. Zdravie: Horné dýchacie cesty budú vo väčšom ohrození na vznik ochorenia. Slabý kašeľ môže prepuknúť až do zápalu priedušiek. Posilnite si imunitný systém bylinkami. Láska: Podporte vašu lásku vhodnými doplnkami v spálni. Vyberajte si také, ktoré u vás vyvolajú pocit harmonického partnerského šťastia.

Kôň

Mesiac Opice (10. august – 6. september 2016) Šťastie v tomto mesiaci bude ako na hojdačke. Čakajú vás aj problémy aj šťastné chvíle. Spoliehajte sa na svoj úsudok a všetko hladko vyriešite. Kariéra: Budete v časovom strese. Nesnažte sa úlohy dokončiť sami, požiadajte o pomoc kolegu, ktorý sa vám už dávnejšie ponúkol. Peniaze: Vyhýbajte sa riskantným operáciám, prinesú vám len straty. Investície nechajte na priaznivejšie obdobie, peniaze si bezpečne odložte. Zdravie: Problémy so srdcom najskôr ani nebudete vedieť identifikovať, vyhýbajte sa extrémnej záťaži a relaxujte. Láska: Aby bol vzťah harmonický, musia byť všetky aspekty vzťahu v rovnováhe. Inak sa nevyhnete hádkam a priepastným nedorozumeniam. Vysvetlite si vzájomne vaše postoje. Mesiac Kohúta (7. september – 8. október 2016) O svojich plánoch len rozprávate, ale nič ste pre ich naplnenie zatiaľ neurobili. S dôvernými informáciami narábajte opatrne a s rešpektom. Buďte obozretní, ale začnite konať. Kariéra: Jasná myseľ vás prevedie cez všetky vzniknuté prekážky. Nezdržujte sa detailami, dôležitý je komplexný výsledok. Peniaze: Finančný zisk bude tento mesiac zodpovedať úsiliu. Pamätajte na finančné zabezpečenie, ktoré si musíte vybudovať. Zdravie: Dávajte si pozor na ochorenie obličiek, močového mechúra a močovej sústavy. Dodržiavajte pravidelný pitný režim, pite bylinkový čaj na posilnenie činnosti obličiek. Láska: Dávajte si pozor na nezáväzný sex, mohli by ste ochorieť, prípadne nechcene otehotnieť. Mimomanželský vzťah vás vždy dovedie do záhuby, ukončite ho. Mesiac Psa (8. október – 6. november 2016) Na začiatku mesiaca okúsite úspech, ale jeho koniec sa už bude zmietať v problémoch. Ľahko ich vyriešite tak, že si necháte poradiť od mudrca. Pokrok sa síce spomalí, ale nebudete stratoví. Kariéra: Konkurencia nikdy nespí. Dajte vedieť o svojom podnikaní a máte šancu získať nových zákazníkov. Do nového projektu sa pustite s plnou vervou. Peniaze: Môžete prísť o financie pri cestovaní, takže si dávajte veľký pozor na krádeže a neuvážené míňanie. Zdravie: Reagujte na signály vášho tela. Odpočívajte a doprajte si kvalitný spánok. Pri bolestiach hlavy dodržujte pitný režim Láska: Zadaným hrozí milenecký trojuholník, z ktorého by mali čo najskôr vycúvať. Nezadaní majú šancu nájsť si vhodného partnera pre spoločný život.

Koza

Mesiac Opice (10. august – 6. september 2016) Tento mesiac si zachovajte konzervatívny postoj. Vyhnite sa nastraženej pasci, ktorú majú na svedomí zlomyseľné osoby. Jednajte priamočiaro, nehľadajte okľuky. Kariéra: Zamestnanci majú šancu na povýšenie alebo zvýšenie platu. Pri ideálnej spolupráci celého kolektívu môžete dosiahnuť neobvykle dobré výsledky. Peniaze: Aj finančný manažment sa musíte naučiť. Dobre hospodáriť s peniazmi nevie každý. Vyhľadajte odborníka v tejto oblasti. Zdravie: So zdravím nehazardujte. Vyhýbajte sa jednoduchým cukrom a kofeínovým nápojom. Jedálniček si voľte s rozvahou. Láska: Očaríte osoby opačného pohlavia. Ak si však nedáte pozor, môžete skĺznuť do sexuálnych hier s nepríjemnými následkami. Poraďte sa s osobou, ktorej dôverujete. Mesiac Kohúta (7. september – 8. október 2016) Kvôli viacerým nedorozumeniam vzniknú viaceré nezhody ako v pracovnom, tak aj v osobnom živote a váš duch trochu stmavne. Riešte problémy čo najskôr. Kariéra: Zlé hodnotenie od zlomyseľných osôb vás zamrzí, ale vašu pozíciu v práci to neohrozí. Prekážky riešte s čistou hlavou a otvoreným srdcom. Peniaze: Šťastie v peniazoch nebude dobré. Dávajte si pozor na stratu obchodných partnerstiev a zničenie priateľstva kvôli finančným problémom. Zdravie: Dobre zvolený jedálniček a pobyt na čerstvom vzduch vám pomôže predísť zdravotným problémom. Láska: Za problémy vo vzťahu nie je zodpovedný len váš partner. Pozrite sa kriticky aj na seba a učiňte nápravu. Inak očakávajte rozchod. Mesiac Psa (8. október – 6. november 2016) Tento mesiac si vyberte radšej taktiku obrany ako útoku. Zostaňte pokojní a netlačte na pílu. Stráňte sa zlomyseľných priateľov a pokračujte v úspešnom napredovaní. Kariéra: Spoznajte nových ľudí, pomôžu vám v ďalšom rozvoji. Pre úspešné dokončenie projektu si naštudujte podrobnosti, vyhnete sa chybám. Peniaze: Neočakávané výdavky vám pristrihnú krídelká. S investíciami počkajte na priaznivejšie obdobie. Zdravie: Majte na zreteli, že klasické uzdravovacie procesy pre vás tento mesiac nebudú účinné. Láska: O svoju lásku budete musieť bojovať. Nebuďte príliš vytrvalí, čakajú na vás aj lepšie možnosti v budúcnosti.

Opica

Mesiac Opice (10. august – 6. september 2016) Len pokračujte vpred a využite ponúkané možnosti na pokrok. Najdôležitejšie je, že zlepšujete samých seba, aby ste upevnili svoje základy. Kariéra: Ak chcete podnikať, všetko si vopred veľmi dobre premyslite. Musíte nahromadiť kapitál bez pomoci, inak prídete o priateľstvá. Peniaze: Uviaznete v bahne, ak budete investovať na akciových trhoch. Dostanete sa do debetu a utrpíte straty na majetku. Zdravie: Dobite si energiu na slnku a v prírode. Pobyt pri vode vás príjemne osvieži a opäť nadobudnete silu, ktorú už tak dlho hľadáte. Láska: Ak ste romantickí, rozumiete svojmu partnerovi a viete, ako si udržať mladistvého ducha, nemusíte sa obávať tretích strán. Mesiac Kohúta (7. september – 8. október 2016) Bude to vyzerať tak, že šťastiu tento mesiac nestojí nič v ceste. V skutočnosti to bude zložitejšie, pretože budete riešiť neočakávané a skryté problémy, ktoré unikli vašej pozornosti. S pomocou dobrých priateľov všetko zvládnete. Kariéra: Zamestnanci ľahko urobia chyby v dôležitých listinách. Texty kontrolujte starostlivo, aby ste sa vyhli nepríjemnému ohováraniu zo strany kolegov. Peniaze: Získate nejaký majetok, ale dlho vám vo vrecku neostane. Ľahkovážny vzťah k peniazom sa vám môže vypomstiť bankrotom. Zdravie: Dbajte na dostatočný odpočinok, aby ste neochoreli alebo neskolabovali z vyčerpania. Láska: Ženy by si mali dávať pozor na sladké reči zlomyseľných mužov. Pamätajte si, že láska by mala prísť prirodzenou cestou. Preto by ste radšej nemali veci uponáhľať. Mesiac Psa (8. október – 6. november 2016) Buďte opatrní vo svojej práci a rozumne plánujte všetky projekty. Sústreďte sa aj na starostlivosť o ľudské vzťahy. Využite príležitosť na absolvovanie školenia s cieľom zlepšiť svoje zručnosti. Kariéra: Pri riešení pracovných problémov zachovajte pokoj. Musíte analyzovať problémy jeden po druhom, alebo nájsť ich priamy zdroja túto situáciu zlepšiť. Peniaze: Nepožičiavajte peniaze, ani neručte za žiadny úver, ochránite sa pred problémami. Pozor na aktívny kapitál, aby ste vždy mali dostatok hotovosti. Zdravie: Hrozia vám choroby horných dýchacích ciest. Vyhýbajte sa preľudneným miestam. Láska: Vzťah s partnerom bude harmonickejší a intímnejší. Je vhodný čas na zásnuby. Starajte sa o svoju lásku.

Kohút

Mesiac Opice (10. august – 6. september 2016) Kým prijmete akékoľvek rozhodnutie, musíte starostlivo zvážiť každý detail. Prijímanie opatrení v chvate môže byť len zdrojom nešťastia. Defenzívny postoj bude pre vás užitočnejší. Kariéra: Vzdelávajte sa a posúvajte svoju cenu na trhu práce stále vyššie. Získate pomoc od ušľachtilých osôb opačného pohlavia. Peniaze: Šťastný mesiac na financie využite vo svoj prospech. Investície sa vám vyplatia, objednávky do vašej spoločnosti sa znásobia. Zdravie: Vaše zdravie bude dobré. Dávajte si však pozor na zranenia spôsobené kovovými predmetmi. Láska: Konzultujte svoje problémy v láske so staršou osobou z rodiny, ktorej dôverujete. Vaše problémy nie sú také katastrofálne, ako sa vám na prvý pohľad zdá. Mesiac Kohúta (7. september – 8. október 2016) Šťastie máte naklonené, ale musíte mu pomôcť tvrdou prácou a nezlomnou vôľou dosiahnuť cieľ. Dávajte si pozor na zlomyseľných ľudí. Očakávajte príjemné prekvapenie. Kariéra: Je dôležité, aby ste si v práci vytýčili ciele, ktoré si reálne viete predstaviť, že splníte. Postupujte podľa plánu a na konci mesiaca môžete sláviť úspech. Peniaze: Neisté projekty vašich kamarátov pri investovaní ani neberte do úvahy. Premýšľajte dôkladne a myslite na svoju budúcnosť. Zdravie: Bolesti chrbtice naznačujú, že musíte riešiť veľmi veľa problémov. Správne cvičenie a odborná zdravotná masáž vás dostane z najväčších bolestí. Láska: Povedzte osobe, ktorú už dlhší čas obdivujete, čo k nej cítite. Možno budete z jej reakcie milo prekvapení. Láska robí zázraky. Mesiac Psa (8. október – 6. november 2016) Ak budete konať nepremyslene, môžu nastať ťažkosti. Formu pomoci svojim priateľom dobre zvážte. Neriskujte svoju dobrú povesť. Kariéra: Problémy s kolegami vyriešte diskrétne. Vzťahy už nikdy nebudú rovnaké, ale je dôležité si vyjasniť nedorozumenia hneď. Peniaze: Na kapitálovom trhu budete mať šancu speňažiť svoje vedomosti. Nenechajte sa oklamať, spoliehajte sa na seba. Zdravie: Problémy s koncentráciou vyriešite pobytom v prírode, kde si uvedomíte životné priority. Zvážte konzultáciu so psychológom alebo osobným koučom. Láska: Hádky kvôli maličkostiam vyriešite trpezlivosťou, zhovievavosťou a zmierlivosťou. Pozor na tretie osoby, môžu narušiť váš vzťah.

Pes

Mesiac Opice (10. august – 6. september 2016) Môžete cestovať, aby ste si oddýchli a zrelaxovali. Očakávajte mesiac s prekvapeniami, či už pozitívnymi alebo nie veľmi príjemnými. Opatrnosti nikdy nie je dosť. Kariéra: Niekto vám bude hádzať polená pod nohy a bude sa pre to trápiť. Nevzdávajte sa a verte svojim schopnostiam. Príčiny sú úplne niekde inde, ako vo vašej neschopnosti. Peniaze: Mimoriadny zisk bude veľmi príjemnou zmenou. Odložte si časť financií na horšie časy a vytvárajte si postupne väčšiu finančnú rezervu. Zdravie: Drobné zdravotné ťažkosti vzniknú z dôvody vyčerpania. Doplňte vitamíny a stopové prvky a všetko sa rýchlo vráti do normálu. Láska: Tento mesiac môžete zažiť dobrodružstvo. Láska je občas šialená a je to tak v poriadku. Dávajte si pozor na zlomené srdce a nechcené choroby. Mesiac Kohúta (7. september – 8. október 2016) Nevracajte sa do minulosti, najmä ak vo vás vyvoláva nepríjemné pocity. Hoďte všetko za hlavu, ostrihajte si vlasy a pozerajte sa s optimistickým pohľadom do budúcnosti. Plánujte si budúcnosť, žite v prítomnosti. Kariéra: Zamestnancom sa splní sen o povýšení, mali by preto zostať na svojej súčasnej pozícii a nezačínať s podnikaním. Usilovný výkon bude štedro odmenený. Peniaze: Prejavte vďačnosť za všetky peniaze, ktoré ste doteraz zarobili. Ak vám niekto peniaze už dlho dlží, pýtajte si ich naspäť. Zdravie: Nech je pre vás varovaním akýkoľvek problém so srdcom. Dávajte si pozor na nesprávne užitie liekov. Inak sa situácia so zdravím zhorší. Láska: Starajte sa o svoju lásku a venujte jej každý deň aspoň chvíľu svoju pozornosť, dotyky alebo slová pochvaly a uznania. Mesiac Psa (8. október – 6. november 2016) Uvedomte si, že váš hnev, zlosť a nenávisť sú spiatočnícke emócie a škodia len vám. Sústreďte sa na cieľ, ktorý chcete dosiahnuť. Kariéra: V práci a kariére neočakávajte veľké zmeny. Ak máte pocit, že v súčasnej práci nemáte dobré vyhliadky, nekonajte unáhlene, pretože vhodnejšiu prácu momentálne nenájdete. Peniaze: Prídete o všetko, ak sa budete snažiť o neprimeraný zisk. Šťastie bude vrtkavé, buďte opatrní. Držte sa ďalej od hazardných hier. Zdravie: Vaše zdravie nebude také ideálne, ako ste očakávali. Nervozita môže byť hlavnou príčinou vašich fyzických problémov. Láska: Vydaté a zadané ženy budú mať sklon k zvádzaniu mužov. Myslite na svojich najbližších a rýchlo zharmonizujte situáciu v rodine.

Prasa

Mesiac Opice (10. august – 6. september 2016) Vaša hviezda šťastia bude tento mesiac blikať. V čase tmy si nezúfajte, držte sa svojich osvedčených rituálov a všetko prežijete bez ujmy. Kariéra: Vhodné obdobie na zmenu zamestnania. Ak majú zamestnanci dobrý projekt alebo návrh, je vhodný čas predložiť ho vášmu šéfovi. Peniaze: V oblasti peňazí je všetko tak ako má byť. Máte presne toľko koľko momentálne potrebujete, príjem bude normálny. Zdravie: Nepite príliš veľa alkoholu. V opačnom prípade vás to zničí. Láska: Nedorozumenia hrozia z nedostatku dôvery, ohovárania a zbytočného podozrievania. Vyjasnite si s partnerom všetko na rovinu, potom budete vedieť pravdu a urobíte čo uznáte za vhodné. Mesiac Kohúta (7. september – 8. október 2016) Vo vašej práci sa budete stretávať s prekážkami, ale získate pomoc od vznešených osôb. Vaše problémy sa čoskoro vyriešia a budete mať príležitosť zažiariť. Kariéra: V žiadnom prípade sa nepokúšajte o korupciu. Len pre vaše chvíľkové zlyhanie vám hrozí nielen väzenie, ale aj strata kredibility a dobrej povesti. Peniaze: Tento mesiac bude priať bežnému príjmu. Je tu možnosť zisku aj so špekulatívnych operácií, ale je dôležité vedieť kedy prestať. Zdravie: Musíte byť veľmi opatrní ako v každodennom živote, tak aj na služobných cestách. Prípadné zranenie nebude vážne. Láska: Poproste svojho partnera o pomoc v akejkoľvek oblasti. Veľmi vás to zblíži. Ide o to, veci robiť spolu. Mesiac Psa (8. október – 6. november 2016) Váš osud bude čiastočne závisieť od rozhodnutí, ktoré urobia ľudia z vášho okolia. Neustupujte však od svojich cieľov a snov. Cesta k nim môže byť niekedy kľukatá. Kariéra: Pri každej práci si najskôr stanovte všetky podmienky skôr, ako ukážete svoju veľkorysosť. Nikdy zo strachu neubližujte iným. Čaká vás postup v kariére. Peniaze: Pri malých investíciách nemôžete očakávať vysoké zisky a blahobyt. Dávajte si pozor na súdne spory, ktoré vám môžu spôsobiť kapitálovú stratu. Zdravie: Dodržujte správnu životosprávu. Chodievajte skoro spávať, skoro vstávajte, zacvičte si a starostlivo si vyberajte zdravé jedlo. Vyhýbajte sa morským plodom. Láska: Nie je vhodný mesiac na uzavretie manželstva. Párom by v budúcnosti hrozil rozchod.