Potkan

Mesiac Tigra 28. január – 25. február Očakávajte pomoc a radu od mudrca, ktorý vás chvíľu povedie vašou životnou cestou. Buďte opatrní pri zlomyseľných ľuďoch. Kariéra: Nájdete riešenie na pracovný problém, ktorý už dlho nemôžete vyriešiť. Peniaze: Zisk z akciových trhov si odložte do úspor alebo rozumne investujte. Zdravie: Nepúšťajte sa do riskantných aktivít. Všetko s mierou. Láska: Ženy a dievčatá budú objektom záujmu opačného pohlavia. Veľký pozor na podvodníkov. Mesiac Zajaca 26. február – 27. marec Máte veľa práce a neviete kam, čomu sa venovať skôr. Všetko zvládnete iba vtedy, keď budete pozitívne naladení. Kariéra: Musíte pridelenú úlohu dotiahnuť do úspešného konca, inak sa odmeny nedočkáte. Požiadajte o pomoc. Peniaze: Získate nečakané peniaze, ale pri nerozvážnosti ľahko o ne prídete. Zdravie: Ak nebudete relaxovať, alebo aspoň krátko meditovať, nával roboty si odnesie vaše zdravie. Láska: Starajte sa o svoju lásku a myslite na potreby a túžby svojho partnera. Majte sa radi. Mesiac Draka 28. marec – 25. apríl Bolo by vhodné, keby ste svoju tvrdohlavosť krotili, lebo bez pomoci druhých zvládnete len málo vecí. Nepreceňujte svoje sily. Kariéra: Zmena zamestnania vám neprinesie to, čo očakávate. Vydržte na priaznivejšie obdobie. Peniaze: Finančná situácia nie je najlepšia. Možno budete musieť siahnuť na úspory. Zdravie: Pri fyzickej práci preceníte vlastné sily a môže prísť k úrazu. Pri chválenkárstve si radšej zahryznite do jazyka, bude to menej bolieť. Láska: Lásku bude tento mesiac ovplyvňovať živel voda. Preto bude v neustálom pohybe, tečúca, premenlivá.

 

Byvol

Mesiac Tigra 28. január – 25. február Často sa hneváte? Hnev je pri riešení životných situácií veľmi zlým radcom. Pozor, aj vnútorná zlosť vám zatemňuje myseľ. Kariéra: Rozvíjajte vaše schopnosti na školení. Zvýšite si tak vašu hodnotu na trhu práce. Peniaze: Rozšírte svoj biznis. Je ideálny čas na investície do podnikania, oplatí sa vám to. Zdravie: Rozvoj tela a mysle je ten najúčinnejší spôsob na zdravý život. Zmysluplné cvičenie uzdraví aj vašu dušu. Láska: Šťastie v láske využite naplno a sledujte svet otvorenými očami. Mesiac Zajaca 26. február – 27. marec Poobzerajte sa okolo seba a pomôžte ľuďom, ktorí vašu pomoc potrebujú a aj o ňu stoja. Nikomu sa nevnucujte. Kariéra: V práci budete niekomu pomáhať s vyriešením dôležitého problému. Peniaze: Ak niekomu požičiate peniaze, dohodnite si presné podmienky splácania. Inak môžete o všetko prísť. Zdravie: Pri prvých príznakoch ochorenia horných dýchacích ciest sa spoľahnite na silu prírody. Ak ochorenie prepukne naplno, vyhľadajte odborníka. Láska: Nezadaní majú šancu stretnúť spriaznenú dušu. Drobné hádky vyriešte hneď v zárodku. Mesiac Draka 28. marec – 25. apríl Počúvate kritiku na svoju osobu z každej strany? Nie je dôležité, čo si o vás myslia neprajníci. Záleží na ľuďoch, ktorí vás milujú. Kariéra: Skúste sa živiť tým, čo vás baví. Možno zistíte, že vám stačí aj menej peňazí na vyžitie. Peniaze: Ak chcete investovať, poraďte sa s odborníkom. Kúpu nehnuteľnosti odložte na priaznivejšie obdobie. Zdravie: Únava sa prejaví a hrozia vám zranenia z nedbanlivosti. Láska: Choďte medzi ľudí, máte šancu stretnúť spriaznenú dušu. Spoločenské akcie si vyberajte s citom.

 

Tiger

Mesiac Tigra 28. január – 25. február Koncom mesiaca očakávajte zmeny. Využite vo svoj prospech schopnosť smiať sa svojim chybám. Buďte múdri a učte sa zo svojich skúseností. Kariéra: Zmeňte svoj postoj a nadchnite sa pre nastávajúci projekt. Všetko vám pôjde ľahšie. Peniaze: Správny finančný manažment, to nie sú len výdavky a príjmy. Vzdelávajte sa. Zdravie: Vyhýbajte sa preplneným priestorom a vyhnete sa ochoreniam horných dýchacích ciest. Láska: Užite si romantické chvíle so svojím partnerom, nech vás to stojí čokoľvek. Neodkladajte to na neskôr, mohlo by byť už neskoro. Starajte sa o seba navzájom. Mesiac Zajaca 26. február – 27. marec Podporte relaxáciu živlom vody, ktorá prináša obnovu a pomáha vám spomaliť hektické tempo života. Obklopte sa modrou farbou a oddychujte na obľúbenom mieste. Kariéra: Kto skôr začne, ten skôr skončí. Ak prácu len odsúvate, začne sa to nabaľovať a vy budete len frustrovaní. Peniaze: Straty a zlyhanie vám hrozia iba vtedy, ak budete konať vypočítavo. Zdravie: Platia pre vás dve veci: relax a vitamíny. Snažte sa zjesť čo najviac vitamínov v prírodnej forme. Láska: Pre malé vzrušenie riskujete všetko. Mimomanželský vzťah nebude mať dlhé trvanie. Zamyslite sa. Mesiac Draka 28. marec – 25. apríl Viete presne čo chcete a idete si tvrdohlavo za tým. Pozor na to, či náhodou niekomu blízkemu nechcene neubližujete. Kariéra: Vďaka svojej vytrvalosti dosiahnete svoj cieľ. Peniaze: Šťastie vo finančnej oblasti bude slabé. Zdravie: Vypadávanie vlasov naznačuje problém s obličkami. Pomôžu ľadvinové čaje a vlašské orechy. Láska: Stále pochybujete o citoch milovanej osoby. Nehľadajte problémy tam, kde nie sú.

 

Zajac

Mesiac Tigra 28. január – 25. február Pred začiatkom jari sa ešte poriadne zapotíte. Čoho sa chytíte to pokazíte. Zoberte si radšej dovolenku, ale s dobrým počasím nepočítajte. Kariéra: V pracovnom kolektíve upokojte situáciu a pozrite sa na všetko s nadhľadom. Peniaze: Extra zisk neočakávajte. S investíciami opatrne. Na úspory nesiahajte. Zdravie: Vnútornú nervozitu či stres odbúrate aj relaxáciou a meditáciou. Láska: Bude pre vás ťažké urobiť konečné rozhodnutie v milostných záležitostiach. Mesiac Zajaca 26. február – 27. marec Nebojte sa presadiť a verte si v akejkoľvek životnej oblasti. Využite vnútornú silu a autoritu vo svoj prospech. Kariéra: Dariť sa bude najmä umelcom a voľným povolaniam.Kreativita má zelenú. Peniaze: Pozor na krádeže a straty peňazí. Pri investíciách sa spoliehajte na vlastný úsudok. Zdravie: Hrozia problémy s močovým mechúrom a vylučovacím systémom. Dbajte na kvalitný a zdravý pitný režim. Láska: V láske ste veľmi naivní a skočíte na lep každému podvodníkovi. Poradí vám dobrý priateľ. Mesiac Draka 28. marec – 25. apríl Dôkladne si premyslite všetky pre a proti a až potom sa pustite do realizácie. S plným nasadením sledujete svoj cieľ. Kariéra: Pedantnosť sa vám tento mesiac vyplatí. Odmena vás neminie. Pozor na chyby v dokumentoch. Peniaze: Pri finančných operáciách sa držte pri zemi. Hrozia vám vysoké straty. Zdravie: Bylinky vám od problémov s trávením len uľavia od bolesti, nevyliečia vás. Vyhľadajte odborníka. Láska: V druhej polovici mesiaca vám v partnerstve hrozia konflikty. Rodina je vaša prvá priorita.

 

Drak

Mesiac Tigra 28. január – 25. február Ak sa vám nič nechce, buď ste prepracovaní, alebo vám v živote chýba živel dreva. Energiu dreva vám podporia napríklad zelené veci moderných tvarov a únavu vyriešite dovolenkou. Kariéra: S originálnymi a vynaliezavými riešeniami s ľahkosťou prekonáte všetky prekážky. Peniaze: Nechajte si v oblasti financií poradiť od dôveryhodnej osoby. Zdravie: Venujte sa kráse vášho ducha. Láska: Častá výmena partnerov ukazuje na to, že máte problém s ozajstným ľudským zblížením. Mesiac Zajaca 26. február – 27. marec Šťastie vám praje, všetko sa urovná. Využite šťastie tohto mesiaca naplno a požiadajte napríklad o zvýšenie platu alebo dlhodobého partnera o ruku. Kariéra: Ak sa k zmene zamestnania už dlho odhodlávate, teraz je ten správny čas na činy. Peniaze: Peniaze prichádzajú pomaly, ale stále ich máte dosť na normálne fungovanie. Zdravie: Na oddych teraz ani nepomyslite. Zdravie si podporte krátkymi pobytmi v prírode a naturálnymi vitamínmi. Láska: Ak ste si s partnerom navzájom istí svojou láskou, ďalej už nad spoločným životom neváhajte. Mesiac Draka 28. marec – 25. apríl Podajte priateľovi pomocnú ruku, ale buďte opatrní. Nenechajte sa využívať. Každý si je strojcom svojho šťastia. Kariéra: Nestrácajte motiváciu a dokončite všetko načas. Nakoniec budete sláviť úspech. Peniaze: Finančné šťastie sa rozbieha, budúce zárobky budú slušné. Časť zisku ušetrite. Zdravie: Postarajte sa o zdravie vašej rodiny. Buďte im oporou. Láska: Prejavy náklonnosti a lásky sú v partnerstve nesmierne dôležité. Vyhnite sa hádkam pre maličkosti.

 

Had

Mesiac Tigra 28. január – 25. február Hlavé motto tohto mesiaca je zachovať si chladnú hlavu. Čaká vás ťažšie obdobie, ktoré bude sprevádzané prekážkami v práci a problémami v rodine. Všetko dobre dopadne. Kariéra: Starší kolega vám veľmi dobre poradí, tak sa mu revanšujte. Peniaze: Vyhýbajte sa riskantným operáciám, inak sa dostanete do veľkých finančných problémov. Zdravie: Prechádzky v prírode podporia správne fungovanie krvného obehu. Láska: Hádkami nič nevyriešite. Majte sa na pozore pred tretími stranami. Mesiac Zajaca 26. február – 27. marec Zmeny sú korením života a tie, čo vás čakajú tento mesiac, budú príjemné. Možno nie na prvý pohľad, ale nakoniec všetko pochopíte. Kariéra: Pod rúškou tajomstva sa dozviete o skutočnostiach, ktoré vás prinútia konať. Majte na pamäti svoju povesť. Peniaze: Čo urobíte s nasporenými peniazmi? Porozmýšľajte a rozhodnite sa rozumne. Zdravie: Doplňte energiu obličiek ideálnou stravou a regeneráciou, zlepší sa vám aj krvotvorba. Láska: Na cestách sa vzájomné puto obnoví a vaša láska sa posilní. Starajte sa o seba navzájom. Mesiac Draka 28. marec – 25. apríl Nerobte žiadne unáhlené rozhodnutia, každé jedno starostlivo zvážte. Rýchlosť vám v tomto prípade môže len uškodiť. Kariéra: Akákoľvek zmena, aj v rámci súčasného zamestnania vám vleje nový život do žíl. Peniaze: Musíte urobiť dobrý rozpočet, aby ste predišli finančným nezrovnalostiam. Zdravie: Zdravie bude v prvej polovici mesiaca dobré, v druhej vám hrozia zápaly a zranenia. Láska: Spriaznenú dušu hľadajte medzi slobodnými a vyhýbajte sa vzťahom so zadanými osobami.

 

Kôň

Mesiac Tigra 28. január – 25. február Po prekonaní prekážok budete sláviť úspech. Nechajte si poradiť od dobrých priateľov, zlepší vám to osud. Kariéra: O obchodných záležitostiach sa poraďte s vaším partnerom. Nových zákazníkov budete získavať len ťažko. Peniaze: Posplácajte pôžičky, žiadajte splatenie dlhov a odsledujte si príjmy a výdavky. Zdravie: Čierny sezam podporí krvotvorbu, lieči závraty a rozmazané videnie. Podporte oslabené obličky. Láska: Doprajte si lásku, buďte konštruktívni voči životu, podporujte vo vzťahu rovnováhu a nenechajte si ubližovať. Mesiac Zajaca 26. február – 27. marec Zvážte vaše činy do všetkých dôsledkov. Majte otvorenú myseľ a každú situáciu prehodnoťte zo všetkých strán. Kariéra: Dôkladné plánovanie vám pomôže predísť problémom. Peniaze: Nikomu nič nepožičiavajte a sústreďte sa na získanie výhodnej investície. Zdravie: Vyhnite sa zraneniu dolných končatín tým, že budete viac relaxovať. Láska: Venujte sa partnerovi naplno, inak vám hrozí rozchod. Empatia a vzájomná úcta vám pomôžu prekonať aj to najťažšie obdobie. Mesiac Draka 28. marec – 25. apríl Naplánujte si svoj čas, aby ste boli pokojní, že všetko zvládnete. Na problémy ľahko nájdete riešenie. Odreagujte sa s priateľmi, aby ste sa prišli na iné myšlienky. Kariéra: Komunikácia medzi kolegami bude viaznuť. Všetko zlepšíte otvoreným a úprimným rozhovorom. Peniaze: Všetko miniete na zábavu s priateľmi. Venujte rozpočtu dostatočnú pozornosť. Zdravie: Ohrozené na zdraví budú staršie ženy. Venujte im pozornosť. Láska: Zatrpknutosť a izolácia vedú k záhube. Každý vzťah, aj ten menej vydarený, má zmysel aspoň pre naše sebapoznanie.

 

Koza

Mesiac Tigra 28. január – 25. február Ďalším smerovaním si nebudete istí, avšak nevzdávajte sa svojich cieľov. Spustenie nových projektov odložte na priaznivejšie obdobie. Kariéra: Ak ukážete všetko, čo vo vás je, budete sláviť veľký úspech. Peniaze: Šťastie vo financiách bude stagnovať. Normálne príjmy budú v očakávanej výške. Zdravie: Bolesti hlavy v oblasti spánkov naznačujú oslabenú pečeň a žlčník. Pomôže vám pestrec mariánsky, nechtík alebo púpava. Láska: Fyzická blízkosť spája a podporuje vaše spojenie. Naplánujte si neopakovateľné zážitky. Mesiac Zajaca 26. február – 27. marec Chyby rýchlo napravíte, takže nebudú mať žiadne následky. Využite toto obdobie a dokončite všetko, čo ste si naplánovali. Šťastie je na vašej strane. Kariéra: Choďte si za svojim cieľom, nezdržujte sa klebetami ostatných. Peniaze: Vaše finančné nároky vás privedú takmer na mizinu. Vstúpte si do svedomia a začnite sa správať zodpovedne. Zdravie: Majte na pamäti, že fyzické problémy sú len odrazom vašich duševných zmätkov. Láska: Vhodné doplnky do spálne sú tie, ktoré predstavujú dvojicu a šťastné páry. Mesiac Draka 28. marec – 25. apríl Zachovajte si odstup od pracovných problémov a nezaťažujte svoje okolie. Ak vás problémy úplne pohltia, nechajte si poradiť od človeka, ktorému dôverujete. Kariéra: Dôvera je dôležitá aj v pracovnej, nielen v súkromnej oblasti. Nemôžete všetko urobiť sami, určitá miera spolupráce je nevyhnutná. Peniaze: Ak ste čakali tento mesiac vysoké príjmy, budete sklamaní. Spoľahnite sa na úspory. Zdravie: Zdravie bude tento mesiac dobré, len si dávajte pozor na ochorenia horných dýchacích ciest. Láska: Nikdy nepodceňujte tretie strany avšak falošné ohováranie je tiež zničujúce. Hádky môžu viesť až k ukončeniu vzťahu.

 

Opica

Mesiac Tigra 28. január – 25. február K sebarozvoju potrebujeme bezpečie a pocit vnútornej istoty. Buďte odvážni a dokážete čokoľvek si zaumienite. Kariéra: Vďaka dobrej spolupráci medzi kolegami môžete dosiahnuť vynikajúce výsledky. Peniaze: Ak pracujete s akciami, budete mať veľký príjem. Ak efektívne využijete svoju špecializáciu, budete ziskoví. Zdravie: Vyhýbajte sa tento mesiac nadmernému požívaniu alkoholu. Má na vás tieto dni negatívnejší účinok ako inokedy. Láska: Dávajte si pozor na nezáväzný sex, mohli by ste ochorieť, prípadne nechcene otehotnieť. Mesiac Zajaca 26. február – 27. marec Na čo siahnete sa premení na zlato. Ste obdivovaní v práci a máte úspech u opačného pohlavia. Tento mesiac patrí vám. Kariéra: Od úspechu vás delí veľmi málo a vidina úspešného konca vám vlieva energiu do žíl. Urobte posledný krok a užite si slávu z úspechu. Peniaze: Keďže ste v minulosti dobre investovali, na vašom konte pribudnú nemalé zisky. Zdravie: Dobré zdravie si udržíte pravidelnou relaxáciou a vyhnite sa užívaniu liekov, ak je to možné. Láska: Zaľúbenci majú na ružiach ustlané a láska im otvorí dvere dokorán. Mesiac Draka 28. marec – 25. apríl Nájdite si vo svojom živote ten správny motivačný element. Bude sa vám ľahšie vstávať z postele a život bude prežiarený svetlom. Kariéra: Ukážte so seba to najlepšie, aj keby vás to malo stáť mnoho síl. Veľa sa naučíte, čo využijete v blízkej budúcnosti. Peniaze: Užite si svoj stabilný a extra príjem presne podľa seba tak, že si to zapamätáte do konca života. Zdravie: Venujte nohám zvýšenú pozornosť a špeciálnu starostlivosť. Láska: Nedajte na reči iných, riaďte sa vlastným srdcom a uchráňte si vašu lásku pred všetkými neprajníkmi.

 

Kohút

Mesiac Tigra 28. január – 25. február Nenechajte sa odradiť od svojich cieľov a zámerov intrigami zlomyseľných ľudí. Najviac ich zneistíte tým, že budete stále v dobrej nálade. Dosiahnutie cieľa berte ako svoju prvú prioritu. Kariéra: Diskrétna diskusia o problémoch v práci pomôže lepším výsledkom. Peniaze: Pri troche skromnosti a dobrom hospodárení budete mať na všetko, čo potrebujete. Zdravie: Nájdite si čas na svoje zdravie pravidelne, kým nebude neskoro. Láska: Zoznámte svojich kamarátov, možno sa medzi nimi vytvorí vzťah plný lásky.. Mesiac Zajaca 26. február – 27. marec Opakovanie tých istých chýb vás frustruje. Zoberte zodpovednosť za svoje činy a nenechajte sa predbiehať. Ak to dokážete, posuniete sa vpred. Kariéra: Momentálne sa sústreďte najmä na rozvoj svojho potenciálu. Ukážte, čo vo vás je. Peniaze: Finančne sa vám bude dariť a zvládnete aj kontrolu nad peniazmi ako vo firme tak aj doma. Zdravie: Vysoké životné tempo vám môže zlomiť zdravie. Láska: Láska a vášeň môžu ísť ruka v ruke, ale riadiť by ste sa mali len srdcom. Vášeň vyprchá a nezostane nič. Nebráňte sa citom. Mesiac Draka 28. marec – 25. apríl Máte veľké plány, ale musíte ich realizovať až vtedy, keď ste na to pripravení. Trpezlivosťou získate príležitosti, ktoré musíte využiť v pravý čas. Kariéra: Robiť niečo nové alebo iné aspoň na chvíľu vám osvieži myseľ. Peniaze: Nenechajte sa strhnúť davom, mohli by ste zle investovať. Zdravie: Choroba tentokrát číha na členov vašej rodiny. V ohrození sú najmä starší muži. Láska: Ukončenie vzťahu neberte tragicky. Už dlho vám na vzťahu nezáležalo a partner len ukončil vzájomné trápenie.

 

Pes

Mesiac Tigra 28. január – 25. február Nepriateľom číslo jedna bude tento mesiac pre vás strach. Váhanie a nerozhodnosť vám k úspechu nepomôžu. Jednoznačné rozhodnutie vás posunie vpred. Kariéra: Tvrdo pracujte a výsledky sa dostavia čoskoro. Intrigám a ohováraniu sa vyhnite. Peniaze: Bude sa vám dariť na finančných trhoch. Investujte na základe svojich vedomostí a intuície. Zdravie: Problémy s trávením signalizujú veľké zaťaženie vnútorných orgánov. Ľahká strava a bylinky vám pomôžu. Láska: Vymieňate sexuálnych partnerov, ale uspokojenie neprichádza. Otvorte svoje srdce a nechajte lásku vstúpiť do vášho života. Mesiac Zajaca 26. február – 27. marec Vaša budúcnosť bude čiastočne závisieť od rozhodnutí, ktoré urobia ľudia z vášho okolia. Ambície vás poháňajú vpred, avšak nezabúdajte na zlomyseľných ľudí. Kariéra: Prácu svojich snov si môžete nájsť vďaka vplyvu určitých osôb, ale spoliehajte sa na svoje svoje schopnosti. Peniaze: Správne rozhodnutie musíte urobiť rýchlo, takáto šanca sa už nebude opakovať. Zdravie: Výnimočne opatrní buďte najmä pri manipulácií s kovovými a drevenými predmetmi. Láska: Buďte trpezliví. Zdôverte sa partnerovi, so svojimi starosťami. Mesiac Draka 28. marec – 25. apríl Dôveruj, ale preveruj. Dajte na svoje inštinkty a pred tým, ako niekomu zveríte veľkú zodpovednosť či dokonca prácu s peniazmi, poriadne si ho vyskúšajte. Kariéra: Podnikateľom sa dariť nebude. Vhod im príde rada od mudrca. Peniaze: Peniaze hýbu svetom. Hýbte svojimi peniazmi tak, aby bol váš svet v bezpečí. Zdravie: Pobyt a pohyb pri vode bude mať na váš organizmus blahodárne účinky. Láska: Starajte sa o svoju lásku, lebo prídete o všetko na čom vám záleží.

 

Prasa

Mesiac Tigra 28. január – 25. február Sústreďte sa na cestu, ktorou kráčate a na cieľ, ktorý chcete dosiahnuť. Cesta k vysnívanému cieľu bude ľahšia a jednoduchšia, keď si ju nebudete strpčovať zlosťou, nenávisťou a sebaľútosťou. Kariéra: Investujte čas a svoje schopnosti pre dobre platenú prácu v budúcnosti. Peniaze: Investujte s malým rizikom. Aj keď získate len málo, je to vždy lepšie ako nič. Zdravie: Stres a nedostatok energie si vyberú svoju daň vo forme choroby. Láska: Milostné dobrodružstvo vás prekvapí. Chráňte sa pred nechceným otehotnením. Mesiac Zajaca 26. február – 27. marec Máte zaujímavý obsah, treba popracovať na forme. Ako svoje posolstvo či produkt dostať k správnym ľuďom? Poraďte sa a konajte. Kariéra: Pamätajte na morálne a etické zásady. Peniaze: V blízkej budúcnosti vás čakajú veľké výdaje. Preverte si možnosti pôžičky. Zdravie: Ste bez energie a ľahko ochoriete. Návšteva lekára bude asi nevyhnutná. Láska: Všetko bude záležať nielen na vás, ale aj na osude. Buďte sami sebou a všetko dobre dopadne. Mesiac Draka 28. marec – 25. apríl Buďte k sebe úprimní, najmä ak ide o váš život. Nemôžete sa donekonečna riadiť tým, čo chce niekto iný. Musíte robiť to, čo vám vychádza zvnútra, iba vtedy budete šťastní. Kariéra: Čaká vás ťažké obdobie, ale musíte niečo obetovať, aby ste boli úspešní. Peniaze: Nadmerné míňanie spôsobí, že vám unikne jedinečná príležitosť na investovanie. Zdravie: Liečbu choroby nepodceňte, pomôžte si bylinnými čajmi. Láska: Váš ideálny partner na vás niekde čaká. Buďte trochu trpezliví a otvorení novým stretnutiam.