V práci vás čakajú prekážky, ktoré však s odhodlaním a pozitívnym prístupom ľahko zvládnete. Nedajte sa odradiť nijakými osobami ani nijakými okolnosťami.

Potkan

Mesiac Tigra (8. február – 7. marec 2016) V práci vás čakajú prekážky, ktoré však s odhodlaním a pozitívnym prístupom ľahko zvládnete. Nedajte sa odradiť nijakými osobami ani nijakými okolnosťami. Kariéra: Postup v kariére, zvášenie platu alebo pochvala od nadriadeného. Záleží len od vás, čoho sa dočkáte. Peniaze: Investujte rozumne a s menším rizikom. Umiestnite symbol peňazí v juhovýchode. Zdravie: Začínajte deň teplými raňajkami. Jogurt telo ochladzuje, a preto vám nefunguje metabolizmus tak, ako má. Láska: Majte na pamäti priority svojej rodiny. Ľahké vzplanutie vám oživí tieto dni, ale skutočná láska je postavená na niečom inom. Mesiac Zajaca (8. marec – 6. apríl 2016) Máte toho v práci veľa. Skúste sa zamyslieť, prečo je to tak. Lepšia organizácia času, určenie priorít a nakoniec aj prílišná ochota pomôcť kolegom vás dostane do úzkych. Kariéra: Ak máte možnosť, zúčastnite sa školenia alebo kurzu. Zdokonalovať vedomosti je veľmi dôležité pre vaše budúce fungovanie v práci. Peniaze: Nečakané príjmy vás potešia. Urobte si radosť a utraťte ich presne na to, po čom vaše srdce už dlho túži. Zdravie: Hrozia vám malé zranenia spôsobené kovovými predmetmi. Láska: Láska má rôzne podoby. Najdôležitejšie je, aby ste ju často prejavovali svojmu partnerovi. Tak, ako to má rád. Mesiac Draka (7. apríl – 7. máj 2016) Čaká vás ťažšie obdobie, ktoré je sprevádzané prekážkami v práci a problémami v rodine. Zachovajte chladnú hlavu. Dajte si poradiť od mudrca. Kariéra: Je dôležité rozložiť si sily na celý projekt rovnomerne. Šéf alebo starší kolega vám veľmi dobre poradí. Peniaze: Vyhýbajte sa hazardným a riskantným operáciám, inak sa dostanete do veľkých finančných problémov. Zdravie: Posilnite stravou všetkých päť elementov. Relaxujte v prírode. Láska: Nehádajte sa pre peniaze. Partner pochádza z iného rodinného prostredia ako vy a preto sú mu niektoré veci nejasné. V pokoji mu všetko vysvetlite.

Byvol

Mesiac Tigra (8. február – 7. marec 2016) Chybné rozhodnutia a výroky vás dostanú do problémov. Urobte čo najrýchlejšie nápravu bez toho, aby ste sa cítili ako obeť. Predídete stratám. Kariéra: Ak vás kolega obviní z niečoho, čo ste neurobili, ohraďte sa kultivovane. Krik nikomu nepomôže a konflikt sa nevyrieši. Peniaze: Obráťte sa na finančného odborníka, keď sa chcete pustiť do náročnejších operácií. Zdravie: Ak si budete pravidelne masírovať jamku za ušným lalokom, zbavíte sa opuchov očí. Láska: Užívajte si príjemné chvíle so svojím partnerom. Vydaté ženy môžu ľahko otehotnieť. Mesiac Zajaca (8. marec – 6. apríl 2016) Niekto sa vám pokúša zmariť vaše pracovné plány a sny. Nestretávajte sa so zákernými ľuďmi, dôležité je ako to cítite vy. Prinajhoršom absolvujete ďalšiu životnú lekciu a niečo nové sa naučíte. Kariéra: Služobná cesta je na obzore. Dávajte si pozor na straty. Využite naplno pobyt mimo bežného pracovného. Peniaze: Ak pracujete s akciami, budete mať veľký príjem. Ak efektívne využijete svoju špecializáciu, budete ziskoví. Zdravie: Ochorenia zubov súvisia s nesprávnym fungovaním obličiek a žalúdka. V určitých prípadoch sa vzťahujú aj k pečeni, srdcu a krvi. Láska: Nechajte vo vzťahu možnosť prejaviť sa aj vášmu partnerovi. Nerozhodujte o všetkom len vy, ste dve bytosti, ktoré sa majú navzájom milovať a dopĺňať. Mesiac Draka (7. apríl – 7. máj 2016) Vďaka podpore múdrych ľudí, bude vaše šťastie v tomto mesiaci priaznivé. Veľa vecí sa naučíte, avšak zaznamenáte straty. Celkovo však bude vaša firma profitovať. Kariéra: Vo všetkých obchodoch nastavte podmienky skôr, ako ukážete svoju veľkorysosť. Nikdy nikomu zámerne neubližujte, aj keď sa bojíte odsúdenia. Peniaze: Výdavky na večere a zábavu sú také vysoké, že peniaze odchádzajú veľmi rýchlo. Zastavte to a radšej si ušetrite na horšie časy. Zdravie: Dajte pozor na starších členov rodiny. Venujte im svoj čas a svoju lásku. Tento mesiac to potrebujú. Láska: Nedajte sa v láske odradiť a buďte aktívni.Poproste priateľov, aby vás s niekým zoznámili.

Tiger

Mesiac Tigra (8. február – 7. marec 2016) Ste zvedaví, čo vám život prinesie. Buďte pripravení na zmenu. Zmeny sú soľou života a v konečnom dôsledku sú všetky zmeny pozitívne, aj keď to tak na prvý pohľad nevyzerá. Kariéra: Máte šancu uspieť v mediálnom svete. Nebojte sa ukázať čo viete, zostaňte však trochu záhadní. Peniaze: Tento mesiac máte čas porozmýšľať, čo s nasporenými peniazmi. Budete mať viac možností na investíciu. Rozhodujte sa srdcom. Zdravie: Kvalita a množstvo vlasov odráža stav krvotvorby. Ak na hlave nemáte bujnú hrivu, doplňte enrgiu obličiek ideálnou stravou a regeneráciou. Láska: Vyberte sa so svojou láskou na cesty. Obnovíte staré puto, zabudnete na strasti bežného života. Mesiac Zajaca (8. marec – 6. apríl 2016) Šťastie vám praje. Ak aj urobíte nejaké chyby, nebudú mať žiadne následky, prípadne ich rýchlo napravíte. Využite toto obdobie a dokončite všetko, čo ste si naplánovali. Kariéra: Intrigy v práci takmer nevnímate. Choďte si za svojim cieľom, nezdržujte sa klebetami ostatných. Peniaze: Máte veľké finančné nároky. Príjmy nebudú dostatočné, napriek tomu získate všetko po čom od srdca túžite. Zdravie: Proti bolesti hlavy vyskúšajte alternatívnu medicínu. Etikoterapia alebo akupunktúra vás zbavia problémov. Láska: Investujte do skrášlenia vašej spáľne, aby harmonicky spájala regenerujúcu aj zmyselnú energiu. Vhodné doplnky sú tie, ktoré predstavujú dvojicu a šťastné páry. Mesiac Draka (7. apríl – 7. máj 2016) Každé rozhodnutie starostlivo zvážte. Nerobte žiadne unáhlené rozhodnutia, môžu vám len uškodiť. Nezapájajte sa do záležitostí mimo vášho záujmu. Kariéra: Dostanete ponuku na zmenu zamestnania od konkurencie. Príjmite ju len vtedy, ak ste o výhodách sto percentne presvedčení. Peniaze: Musíte urobiť dobrý rozpočet, aby ste predišli finančným nezrovnalostiam. Zdravie: Zdravie bude tento mesiac dobré, len si dávajte pozor na ochorenia horných dýchacích ciest. Láska: Nezadaní majú veľkú šancu stretnúť spriaznenú dušu. Hľadajte medzi slobodnými a vyhýbajte sa vzťahom so zadanými osobami.

Zajac

Mesiac Tigra (8. február – 7. marec 2016) Slnko budú striedať oblaky a dážď. V niektorých prípadoch proste nemáte na výber a zmoknete do nitky, problémy vás úplne pohltia. Zachovajte chladnú hlavu. Kariéra: Problémy v práci vám pomôže vyriešiť človek, ktorý má nad celou vecou nadhľad. Poraďte sa s niekým, komu dôverujete. Peniaze: Ak ste čakali tento mesiac vysoké príjmy, budete sklamaní. Úspory prídu vhod. Zdravie: Nepravidelné vylučovanie je zdravotný problém.Čoho sa v živote nechcete vzdať? Ak poznáte odpoveď a problém odstránite, vylučovanie sa vráti do normálu. Láska: Nikdy nepodceňujte tretie strany avšak neopodstatnené podozrievanie je tiež zničujúce. Hádky môžu viesť až k ukončeniu vzťahu. Mesiac Zajaca (8. marec – 6. apríl 2016) Tento mesiac bude vaše šťastie ako počasie v apríli. Ak budete usilovne pracovať a zbavíte sa všetkých chamtivých myšlienok, budete sláviť úspech. Kariéra: Vďaka dobrej spolupráci medzi kolegami môžete dosiahnuť vynikajúce výsledky. Peniaze: Výdavky budú vyššie ako príjmy, čo vás privedie do nepríjemnej situácie. Ak sa jej chcete vyhnúť, zamyslite sa nad svojim míňaním. Zdravie: Joga rieši všetky problémy. Vyskúšajte cvičiť pozdrav slnku každé ráno hneď po zobudení, zlepší sa fungovanie celého organizmu. Láska: V láske opakujete stále tie isté vzorce správania. Hľadáte si rovnakého nevyhovujúceho partnera. Popracujte na sebaúcte, aby si vás vážili aj ostatní. Mesiac Draka (7. apríl – 7. máj 2016) Tento mesiac na vás čaká aj úspech, aj chyby. Skúste sa z nich poučiť, aby sa už v budúcnosti neopakovali. Kariéra: Udržujte pozitívny postoj zamestnancov k práci. Negatívne správy nepomôžu dobrým pracovným výsledkom. Peniaze: Obchodná spolupráca sa bude vyvíjať pozitívne. Zabezpečte prehľadné vyúčtovanie, aby ste sa vyhli problémom. Zdravie: V oblasti zdravia vás čakajú malé problémy. Pozor na kašeľ a nádchu, vyhýbajte sa preľudneným miestam. Láska: Rozptýlenie mimo manželského vzťahu vás oberá o drahocenný čas a energiu, ktorú môžete venovať svojej rodine. Ak vo vzťahu nie ste šťastní, ukončite ho.

Drak

Mesiac Tigra (8. február – 7. marec 2016) Nechajte členov rodiny, nech si spor vyriešia sami. Iba ak vás poprosia o pomoc, snažte sa byť nestranní. Kariéra: Šťastie praje najmä profesiám, ktoré súvisia s drevom. Peniaze: Mesiac bude dobrý pre normálny príjem, nie však pre neočakávané zisky. Vyhnite sa riskantným investíciám. Zdravie: Príznaky ochorení vnútorných orgánov sú často nenápadné. Sledujte aj malé zmeny, aby ste ochorenie čo najskôr odhalili. Láska: Dávajte si pozor na nezáväzný sex, mohli by ste ochorieť, prípadne nechcene otehotnieť. Mesiac Zajaca (8. marec – 6. apríl 2016) Chráňte sa pred nekalými praktikami konkurencie, neprekračujte však zákon. Môžu vás zradiť aj najbližší priatelia. Kariéra: Jeden z kolegov alebo s partnerov na vás prichystal pascu. Buďte ostražití, aby ste sa do nej nechytili. Peniaze: Nebuďte chamtiví. Nelegálne príjmy vás neurobia šťastným. Zdravie: Ak vás hlava bolí v oblasti spánkov, máte oslabenú pečeň a žlčník. Pomôže vám pestrec mariánsky, nechtík alebo púpava. Láska: Ak do vzťahu vložíte naozaj všetko, prhĺbite vzájomnú intimitu. Budete si vzájomne s partnerom bližší. Mesiac Draka (7. apríl – 7. máj 2016) K sebarozvoju potrebujeme bezpečie a pocit vnútornej istoty. Buďte odvážni a dokážete čokoľvek si zaumienite. Kariéra: Všetky kroky si starostlivo naplánujte. Aj manažéri aj zamestnanci riskujú porážku, ak nevedia, čo chcú dosiahnuť. Peniaze: Zamestnanci budú mať v peniazoch šťastie. Pouvažujte nad investíciou. Poraďte sa s odborníkom. Zdravie: Starajte sa o pestrosť svojho jedálnička a dbajte o dostatočný prísun vitamínu C. Láska: Ak budete vnímať partnera cez optiku lásky a vzájomnej úcty, bude váš vzťah harmonický.

Had

Mesiac Tigra (8. február – 7. marec 2016) Najúčinnejšou technikou na pokorenie vášho ega je „zrkadlo“. Presne to, čo vám vadí na ostatných ľuďoch zrkadlí to, čoho by ste sa mali zbaviť. Kariéra: Využite svoje komunikačné schopnosti a požiadajte nadriadeného o to, po čom už dlho túžite. Peniaze: Peniaze a hojnosť podporujú čínske peniaze zviazané červenou šnúrkou, bambusová zvonkohra alebo vzácne kamene. Zdravie: Ak máte bolesti hlavy v oblasti čela, nosa a úst, máte oslabený žalúdok a hrubé črevo. Pomôže puškvorec, zázvor alebo rumanček. Láska: V partnerstve je nevyhnutné akceptovať sa navzájom a pritom mať rád samého seba. Je to denno-denná práca. Mesiac Zajaca (8. marec – 6. apríl 2016) Kým príjmete akékoľvek rozhodnutie, musíte starostlivo zvážiť každý detail. Nezapájajte sa do záležitostí mimo vášho záujmu. Defenzívny postoj bude pre vás užitočnejší. Kariéra: Budete mať príležitosť zmeniť prácu. Porozmýšľajte aj nad vedeckou alebo technologickou pozíciou. Peniaze: Alternatívne príjmy zlyhajú. Teraz nemôžete robiť nič iné, ako ísť do kancelárie a ušetriť peniaze bežným spôsobom. Zdravie: Nech je pre vás varovaním akýkoľvek problém so srdcom. Dávajte si pozor na nesprávne užitie liekov. Láska: Manželské vzťahy fungujú perfektne a vydaté ženy môžu otehotnieť. Nezadaní nájdu vhodného partnera na cestách. Mesiac Draka (7. apríl – 7. máj 2016) S pomocou ozajstných priateľov, bude vaše šťastie stúpať. Ak viete, ako sa chopiť príležitosti, budete mať šancu vyniknúť. Buďte však prezieraví, aby ste neskončili s nožom v chrbte. Kariéra: Efektivita vašej práce je oslabená vonkajšími vplyvmi. Sústreďte sa na prácu, alebo si zoberte dovolenku na doriešenie všetkých osobných problémov. Peniaze: Upracte si vo financiách. Splaťte všetky dlhy svojim priateľom. Je tu možnosť zisku aj so špekulatívnych operácií, ale je dôležité vedieť, kedy prestať. Zdravie: Tento mesiac vám prinesie neznáme problémy. Pozor na zranenia spôsobené nehodami. Láska: V láske budete mať tento mesiac šťastie. Vzťah s vaším partnerom bude harmonickejší a intímnejší. Starajte sa o svoju lásku.

Kôň

Mesiac Tigra (8. február – 7. marec 2016) Niekto vás nepríjemne prekvapí a nebudete na to pripravení. V práci budete stagnovať kvôli rôznym komplikáciám, vydržte do ďalšieho mesiaca. Kariéra: Problémy, na ktoré narazíte, vás pribrzdia v nastúpenom rozvoji. Využite kreativitu a dôvtip na odľahčenie situácie. Peniaze: Musíte sa lepšie zamyslieť na finančným fungovaním ako vo firme, tak aj v domácnosti. Zdravie: Hrozí vám otrava z jedla. Dokonca aj z toho, ktoré bežne jedávate. Vyberajte si ľahšie pokrmy. Meditujte. Láska: Niekto vás neskutočne očarí. Pre zadaných to však bude znamenať nemalé problémy, veľa vzťahov skončí. Mesiac Zajaca (8. marec – 6. apríl 2016) Tento mesiac sa vám bude dariť. Všetky príležitosti sa snažte využiť na dosiahnutie najlepších výsledkov. Pozor na hlúpych ľudí. Kariéra: Na čo siahnete sa premení na zlato. Všetko vychádza podľa plánu. Na koci mesiaca budete sláviť úspech.. Peniaze: Hazard spôsouje len nešťastie. Vymyslite si inú zábavu. Môžete sa dostať do nepríjemnej finančnej situácie. Zdravie: Únava a vyčerpanosť môže byť spôsobená nefinkčnosťou sleziny alebo obličiek. Pite prevarenú teplú vodu, jedzte teplé varené jedlá, hýbte sa na čerstvom vzduchu.. Láska: Zamilovaní si budú vzájomne oporou a nezadaní majú veľkú šancu nájsť toho pravého. Mesiac Draka (7. apríl – 7. máj 2016) V obchodných záležitostiach budete neistí, nenechajte sa však odradiť a choďte za svojím cieľom. Do nových projektov sa nepúšťajte, predídete komplikáciám. Kariéra: Vaše schopnosti vás predurčujú na veľký úspech. Zlepšíte ich vhodným kurzom. Ukážte všetko, čo vo vás je. Peniaze: Šťastie vo financiách bude tento mesiac stagnovať. Normálne príjmy budú v očakávanej výške.. Zdravie: Ak máte suchú pokožku, zvýšte príjem tekutín.Voda, polievky, čaje a teplé pokrmy by mali tvoriť najväčšiu časť denného príjmu. Láska: Báseň, romantická večera alebo vyznanie lásky správne naštartujú večer a potom sa môžete tešiť už len na neopakovateľné zážitky.

Koza

Mesiac Tigra (8. február – 7. marec 2016) Mudrc vám pomôže pozrieť sa na vec z iného uhla pohľadu. Svoje rozhodnutie a následné konanie dobre zvážte. Kariéra: Rozvoj vášho podnikania sa stretáva s mnohými prekážkami, ktoré nevidíte v správnom svetle. Peniaze: Ujasnite si svoj životný postoj k úsporám. Ich nevyhnutnosť sa prejaví tento mesiac. Zdravie: Vyhýbajte sa alkoholu. Má na vás tieto dni negatívnejší účinok ako inokedy. Láska: Nenechajte sa odradiť od vašej lásky, aj keď ste každý z iného sveta. Nevšímajte si svetské názory, dôležité je, ako lásku vnímyte vy dvaja. Mesiac Zajaca (8. marec – 6. apríl 2016) Ak hľadáte inšpiráciu, nájdete ju v prírode alebo medzi deťmi. Najjednoduchšie veci sú tie najlepšie. Kariéra: Chyba v dokumentoch môže zmariť vašu dlhodobú prácu. Nechajte si radšej všetko skontrolovať. Peniaze: Finančný prírastok bude tento mesiac zodpovedať úsiliu. Bohatstvo by ste mali hromadiť postupne. Zdravie: Hnev, zúrivosť a agresia sú prejavom nerovnováhy v pečeni a jej párovom orgáne žlčníku. Pečeň je kráľovnou všetkých emócií. Láska: Morálka je slabšia ako vášeň. Uvedomte si však všetky následky vášho mimomanželského vzťahu. Rodina je priorita. Mesiac Draka (7. apríl – 7. máj 2016) Vaše šťastie bude tento mesiac zahmlené. Nikto vám nepomôže s neočakávanými problémami. Identifikujte ich a rýchlo odstráňte. Kariéra: Vaše šťastie v práci bude ovplyvnené významnou osobnosťou opačného pohlavia. Môže ísť aj o zmenu zamestnania. Peniaze: Podporte si svoje šťastie vo financiách predmetmi feng shui. Zdravie: Bolesti hrdla naznačujú, že ste zabudli niečo vypovedať. Zamyslite sa vykonajte nápravu. Láska: Žiarlivosť a majetnícky postoj k partnerovi je ubíjajúci a vedie k zániku vzťahu. Zamyslite sa nad vaším konaním.

Opica

Mesiac Tigra (8. február – 7. marec 2016) Podnikatelia môžu získať nové projekty a môžu sa posunúť dopredu. Nečakajte, že vám úspech padne z neba, musíte využiť svoju šancu. Kariéra: Pustite sa do nového projektu. Nebudete sa nudiť a veľmi veľa sa naučíte nielen z pracovného hľadiska. Peniaze: Problémy s peniazmi, s ktorými sa potýkate už dlhšiu dobu nevyriešite šibnutím čarovného prútika. Buďte trpezliví. Zdravie: Zamerajte sa na vylepšenie jedálnička a pravidelný oddych a relaxáciu. Láska: Kúpte svojej láske malý darček alebo zorganizujte malé prekvapenie. Alebo si len pozrite fotky zo spoločného života a zaspomínajte si. Mesiac Zajaca (8. marec – 6. apríl 2016) Nezabúdajte, že po každej búrke raz vyjde slnko. Tvrdo pracujte a berte život s nadhľadom a humorom, napokon všetko dobre dopadne. Kariéra: Ak projekt nestíhate dokončiť načas, požiadajte kolegu o pomoc. Posuniete sa vpred rýchlejšie. Peniaze: Prídete o investičnú možnosť kvôli nulovým úsporám. Zdravie: Pokožka je odrazom vášho vnútra a duše. Pamätajte si, že zdravý duch formuje zdravé telo. Láska: Hovorte so svojím partnerom o tom, čo vás trápi, alebo zraňuje, ale aj o tom čo vám robí dobre a čo si vážite. Mesiac Draka (7. apríl – 7. máj 2016) Ku konfliktom pristupujte rozumne a s rešpektom. Počúvajte ušami a rozprávajte ústami, skúste vynechať srdce, aby vás to príliš nezranilo. Očakávajte prekvapenia. Kariéra: Spolupráca s kolegom nevychádza podľa predstáv, ale vaša snaha bude ocenená. Peniaze: Finančná situácia sa zlepší. Platí pre vá, že pomaly ďalej zájdeš. Neriskujte. Zdravie: Keď ste príliš dlho odlúčení od prírody, váš duch trpí. Vyberte sa na dlhší pobyt do prírody a načerpajte energiu. Láska: Najjednoduchším vzorcom lásky je 1+1=2. Neexistuje však žiaden elixír, ktorý vám zabaezpečí lásku na celý život.

Kohút

Mesiac Tigra (8. február – 7. marec 2016) Budete mať veľa príležitostí cestovať a zúčastniť sa mnohých spoločenských udalostí. Veľmi dobre zvážte, s kým trávite svoj čas, aby nenastali nečakané problémy. Kariéra: Z práce budete unavení a v depresii. Nič nevychádza podľa plánu, máte toho veľa. Pouvažujte nad zmenou. Peniaze: Miniete veľa peňazí na cestovanie. Myslite na účty, ktoré musíte zaplatiť. Zdravie: Príčinou depresií je nesprávny životný štýl, stres, emočné blokády a málo odpočinku, žiaden čas na šport a iné koníčky. Láska: Ak máte vo vzťahu prevahu, vaša podstata sa cíti nenaplnená. Aj keď vám to neubližuje, rozhodne vás to neposilní. Mesiac Zajaca (8. marec – 6. apríl 2016) Problémy ľahko vyriešite, ale pokazí vám to náladu. Svoj čas by ste si mali plánovať, aby ste sa prišli na iné myšlienky. Kariéra: V práci sa vám bude dariť lepšie. Pozor na chyby z nepozornosti. Peniaze: Zábava s priateľmi si vypýta svoju daň vo forme prázdneho účtu. Plánujte rozumnejšie. Zdravie: Hormonálny systém priaznivo ovplyvňuje sladké drievko alebo žen-šen. Poraďte sa s fytoterapeutom, čo vám najlepšie pomôže. Láska: Čím skôr sa otvoríte, tým skôr stretnete svoju spriaznenú dušu. Každý vzťah však má svoj zmysel, prinajmenšom pre naše sebapoznanie. Mesiac Draka (7. apríl – 7 .máj 2016) Pri rozhodovaní buďte pokojní, realistickí a diplomatickí. Ak vaše rozhodnutie vyžaduje tvorivé myslenie, nechajte si poradiť od blízkej osoby. Kariéra: Skúste sa zamyslieť nad tým, prečo nie je pre vás práca zábavou. Zjednajte nápravu. Peniaze: Aj keď tento mesiac dobre zarobíte, väčšinu peňazí miniete na splátky pôžičiek. Vytvorte si úspory. Zdravie: Harmonická a liečivá strava vplýva rovnako pozitívne na vaše telo, ako aj na vašu dušu. Láska: Sex je pre nás prospešný. Ak máte s partnerom problémy v sexe, vyriešte si najskôr problémy na vzťahovej úrovni.

Pes

Mesiac Tigra (8. február – 7. marec 2016) Myšlienkami si tvoríte svoju realitu. Nezaoberajte sa minulosťou, nemyslite na budúcnosť, sústreďujte sa len na prítomnosť. Pozor na emócie. Kariéra: Nie je vhodný čas na zmenu zamestnania. Začiatok podnikanie tiež odložte. Peniaze: Za všetky peniaze, ktoré k vám prídu, zakaždým pekne poďakujte. Neberte si pôžičky ak nemusíte. Zdravie: Zázvor dokáže prehriať celé telo. Využívajte ho ako prvú pomoc pri nachladnutí a chrípke. Pomáha aj pri oslabenom trávení. Láska: Pokiaľ niekoho milujete, jeho chyby nie sú dôležité. Ak pociťujete menejcennosť a nerovnosť, ste nepriateľskí a všetko vám na partnerovi vadí. Mesiac Zajaca (8. marec – 6. apríl 2016) Vážte si ľudí vo vašom okolí, ktorí vám pomáhajú. Nepožičiavajú vám síce peniaze, ale pomáhajú vám tým, že sú pri vás za každých okolností. A to je niekedy to najcennejšie. Kariéra: Vneste do pracovného kolektívu trocha humoru. Utužíte kolektívneho ducha, spoločne prídete na nové nápady. Peniaze: Zdravo míňajte, doprajte sebe aj druhým a plaťte všetky účty načas. Zdravie: Dĺžka života čiastočne záleží od toho, akú stravu konzumujeme a čo z nej dokážeme vyťažiť.Chyby v stravovaní sa prejavia až postupom času. Láska: Zhoda a vzájomná pomoc partnerov je cieľom každého harmonického vzťahu. Spoluprácu narušuje strach, ktorý ohrozuje vaše bezpečie. Mesiac Draka (7. apríl – 7. máj 2016) Kvôli rozhodnutiu, ktoré ste urobili v dávnej minulosti, budete teraz niesť násleky. Nebudú príjemné, ale ani neprekonateľné. Kariéra: Majte na pamäti, že práca je len práca. Ak vám jeden projekt nevyjde podľa predstáv, poučte sa z toho, ale neprepadajte depresii. Peniaze: Normálny príjem bude v očakávanej výške. S alternatívnym príjmom radšej nepočítajte. Zdravie: Čaj z medovky upokojí myseľ, lipový kvet je najlepší na utlmenie nervozity a podráždenosti. Láska: Ak vám čokoľvek vo vzťahu nevyhovuje, dajte to najavo. Len ak pomenujete svoje predstavy, môžu sa naplniť.

Prasa

Mesiac Tigra (8. február – 7. marec 2016) Dobrí priatelia vám pomôžu zlepšiť váš osud. Dobre vám poradia a po prekonaní prekážok môžete sláviť úspech. Kariéra: Zamestnancom sa bude dariť, podnikateľom veľmi nie. O obchodných záležitostiach sa poraďte s vaším partnerom. Peniaze: Množstvo peňazí ovplyvňujú predovšetkým myšlienky a postoje. Vždy majte vo financiách poriadok. Zdravie: Oslabeným obličkám pomôže čierny sezam. Podporí krvotvorbu, lieči závraty a rozmazané videnie. Láska: Človek, ktorý sa má rád, si dopraje lásku, je konštruktívny voči životu, podporuje vo vzťahu rovnováhu a nenechá si ubližovať. Mesiac Zajaca (8. marec – 6. apríl 2016) Dávajte si pozor na zákerných ľudí, aby ste sa nestali obeťou podvodu. Na cestách sa vyhýbajte neznámym jedlám. Študujte. Kariéra: Zmenu zamestnania si poriadne rozmyslite. Nie nadarmo sa hovorí, že tráva u suseda nebude zelenšia. Peniaze: Na peniaze pôsobia deštruktívne elementy ohňa a kovu. Skontrolujte si juhovýchod a odstráňte odtiaľ červenú a sivú farbu. Zdravie: Pravidelným cvičením jogy získate energiu, fyzickú zdatnosť a duševnú odolnosť. Láska: Každý z partnerov prispieva do vzťahu rovnakým dielom. Prijmite svoju zodpovednosť, pripustite si svoje chyby a poučte sa z nich. Mesiac Draka (7. apríl – 7. máj 2016) Skúste prijímať to, čo vás tento mesiac stretne s otvorenou mysľou a konajte až po dôkladnom zvážení situácie a dôsledkov vašich činov. Kariéra: Naplánujte si všetko, čo máte tento mesiac urobiť. Inak neurobíte nič a budete frustrovaní. Peniaze: Tento mesiac nepožičiavajte priateľom peniaze. Nemuseli by sa vám nikdy vrátiť. Zdravie: Zranenie dolných končatín vám naznačuje, že by ste mali spomaliť vo svojom životnom tempe. Láska: Základom harmonického vzťahu je okrem lásky aj porozumenie a úcta. Vzájomne si pomáhajte a prekonáte všetky životné nástrahy.